Інші категорії
Фільтри
Вік
-

3Doodler

Знайдено 0 товарів
За даним запитом не знайдено товарів.
Отримуй промокод на знижку!
Підпишись на наші новини та акціі!

 

Що таке 3d-ручка? Це сучасний інструмент, що дозволяє малювати за допомогою пластику і створювати об'ємні об'єкти. Це може бути застосовано в різних видах творчості, на заняттях з дітьми, а також для коригування виробів, які були створені на 3D-принтерах.

Історія миттєвого успіху

Найпершою такою ручкою стала 3Doodler, розроблена американською торговельною маркою WobbleWorks. Все почалося з того, як власникам цієї організації прийшла креативна ідея, яким чином можна підправити похибки в надрукованій на 3D-принтері моделі.

Тоді силами інженерів і був створений прототип то 3d-ручки, яка зараз у всіх на слуху. Її в якості проекту представили на ресурсі Kickstarter в 2013 році, завдяки чому вдалося зібрати 2,3 млн. доларів.

Таким чином було виявлено непідробний і загальний інтерес до нової розробки.

Принцип дії 3d-ручки 3Doodler

Особливість 3Doodler полягає в тому, що вона малює Не тільки на площині, а й у тривимірному просторі. Це означає, що прямо в повітрі можна створювати візерунки, фігури, конструкції.

Це можливо завдяки використанню замість звичних всім чорнил в 3d-ручках спеціальних пластикових стрижнів, які, розплавляючись в ручці, і створюють нитки, з яких і створюються об'ємні ескізи.

Для таких робіт будуть потрібні особливі стрижні з пластику типу ABS або PLA.

ABS полімер - це з'єднання, отримане з нафти, воно стійке до фактору розпаду і тому максимально затребуване. Його переваги: застигає при 10-110 градусах, має глянсову поверхню, в будь-який момент готовий виріб можна при необхідності легко відшліфувати. Але цей пластик для 3d-ручок володіє і специфічним запахом при плавленні, в зв'язку з чим з ним слід працювати в приміщеннях з хорошим провітрюванням;

PLA-пластик для 3Doodler виготовляється з цукрової тростини або кукурудзи, він є органічним і біорозкладаним з'єднанням. Його характеристики: плавиться при температурі від 160 до 180 градусів, не вимагає охолодження, не має запаху і токсичних складових (що робить його максимально нешкідливим для дітей), відмінно показав себе в малюванні на різних матеріалах і поверхнях, в тому числі і на тканинах. Недоліками цього пластика є істотна крихкість і швидке розкладання.

Існує кілька різновидів 3d ручок 3Doodler:

  • 3Doodler Start - підходить для дітей старше 8 років. Ручка безпечна і якісна, не нагрівається, працює без проводів, все що потрібно для роботи, це увімкнути, заправити нитку і приступити до малювання; в комплекті присутні трафарети, а на офіційному сайті є понад 200 шаблонів;
  • 3Doodler Креатив - дуже популярна модель для хлопців старше 14 років. Є два режими швидкості подачі нитки, алюмінієвий корпус, індикатор заряду;
  • 3Doodler Профі - призначена вже для професійного використання;
  • Освітні набори 3Doodler - комплекти, оптимально продумані для викладачів різних гуртків і клубів.

 

 

3Doodler ціна в інтернет магазині

3Doodler Ціна