Інші категорії
Фільтри
Вік
-
Стать
показати всі сховати

DURACELL

Знайдено 1 товар
Duracell LR6, 1 шт
в наявності
до порівняння
у обране
30грн
Отримуй промокод на знижку!
Підпишись на наші новини та акціі!

 

В наші дні всі чули про бренд Duracell, більш того, товари цієї компанії - батарейки Дюрасел зустрічаються мало не в кожному будинку. Але мало хто знайомий з історією виникнення даної торгової марки, хоча вона дійсно заслуговує на увагу.

Duracell: етапи розвитку

Ще в 1920 роках було засновано компанію PRM ​​завдяки об'єднанню сил винахідника Семюеля Рубена і Філіпа Роджерса Мелорі, який займався на той час виробництвом ниток розжарювання.

У 1938 році С. Рубеном було винайдено ртутну батарею, що стала проривом у сфері елементів живлення. Вона проявила себе витриваліше у спекотних погодних умовах, витіснивши менш ефективні сольові батареї. Тоді було виготовлено кілька мільйонів таких батарей саме для військових потреб.

У цей період було прийнято рішення про зміну назви компанію на Mallory Battery Company.

Рубен не зупинявся в своїх експериментах і весь час знаходився в пошуку більш досконалого джерела енергії. І його праця увінчалася успіхом - в 1955 році їм було винайдено вже лужну батарейку, з прекрасними показниками по частині компактності і терміну служби.

Вдалим збігом обставин стало те, що в цей же період часу компанією Eastman Kodak стали виготовлятися фотоапарати з вбудованим спалахом, роботу яких вже не могли забезпечувати сольові батарейки, а ось лужні елементи живлення виявилися вельми доречними.

Популярність компанії росла разом з затребуваністю, лужні батарейки поширювалися по всьому світу. До початку 1960-х років бренд представив лужні батарейки в розмірах АА і ААА. І в 1964 році вони вже випускалися під ім'ям Duracell.

У 1985 році знаменною подією став випуск літієвої батарейки Duracell.

Вже в 1990-х роках стало абсолютно очевидно, наскільки сильні позиції займає Duracell. А з 1994 року компанія стала в Індії, Китаї, США та ін. країнах будувати заводи і організовувати спільні підприємства.

У 1996 році компанію Duracell купує Gillette та акумулятори стають ще однією сильною стороною бренду. У тому ж році Duracell стали випускати батареї зі збільшеним в 2 рази терміном служби, а також забезпечили корпус батарейок PowerCheck-тестером, який дозволяв дізнатися рівень заряду, коли це потрібно.

У 2005 р. The Gillette Company об'єдналася з Procter & Gamble і бренд Duracell став частиною P&G.

Якості батарейок Duracell довіряють люди по всьому світу, і не безпідставно - ці елементи живлення випробувані як часом, так і різними умовами експлуатації, і завжди випереджають своїх можливих конкурентів.

Втомилися часто міняти батарейки в товарах для дітей? Купуйте в магазині MyPlay продукцію бренду Duracell і ця проблема стане для вас неактуальною. Вигідні ціни, широкий асортимент і швидка доставка гарантують приємну і корисну покупку, якою ви залишитеся задоволені.

 

DURACELL ціна в інтернет магазині

DURACELL Ціна
Duracell LR6, 1 шт 30 грн