Інші категорії
Фільтри

Вік

-

Всі товари бренду TECHNOPARK

Знайдено 0 товарів
За даним запитом не знайдено товарів.
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

 

Російський бренд Технопарк пропонує своїм покупцям неймовірно широкий асортимент іграшкових транспортних засобів, виконаних дуже реалістично.

Такі масштабні моделі в усі часи приковують увагу як звичайних хлопчаків, так і досвідчених колекціонерів.

Technopark забезпечує найвищу схожість своїх автомобілів з реальними прототипами вітчизняного і зарубіжного виробництва. До речі, тут представлені не тільки легкові і вантажні машини, спортивні авто, але також і військова техніка, міський транспорт, спецтехніка, метро, ​​літаки, вертольоти, ретро автомобілі та багато іншого, не менш цікаве.

Є навіть цілі бокси-парковки, треки, ігрові килимки та набори-сюрпризи.

Іграшки Технопарк - відмінна якість за розумною ціною

Дивно, як бренду Technopark вдається в своїй продукції утримувати баланс безпосередньо ігрової цінності, привабливості для дітей та колекційної важливості.

Тільки уявіть, міні-копія відомого авто може мати інерційний двигун, видавати цілком реалістичні звуки руху або сигналу, мати також і світлові ефекти. Наявність рухомих і навіть знімних елементів також нікого не залишить байдужим.

Що стосується якості, то вона також вас приємно здивує - велика частина деталей і елементів іграшок Technopark виконані з металу в техніці точного лиття. Їх фарбують справжньою автомобільною фарбою, яка відрізняється стійкістю до пошкоджень, вигорання, стирання і т.д.

 Граючи з машинками Технопарк в сюжетно-рольові ігри, хлопчаки задовольняють тягу до техніки, розвивають дрібну і велику моторику, поповнюють словниковий запас, розширюють кругозір, вчаться грати самостійно і в компанії однолітків. Адже це так цікаво - влаштувати гонки, побудувати трасу, організувати гараж або придумати цілу рятувальну операцію!

Зібравши колекцію машинок Technopark, стане можливим навіть відтворити цілу міську транспортну інфраструктуру.

 

Всі товари бренду TECHNOPARK ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду TECHNOPARK Ціна