Інші категорії
Фільтри

Стать

показати всі сховати

Вік

-

Всі товари бренду SCHLEICH

Знайдено 1 товар
Акція -30%
13861.Дитяча іграшка Аппалузька кобила 13861 дитяча іграшка
13861.Дитяча іграшка Аппалузька кобила 13861
залишити відгук
немає в наявності
до порівняння
у обране
378грн
265грн
Відгуки наших клієнтів
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук
Отримуй промокод на знижку!
Підпишись на наші новини та акціі!

 

Ігрові фігурки - це іграшки, які не втрачають своєї актуальності протягом усього дорослішання дітей.

Schliech - найкращий вибір для ваших дітей

Іграшки Шляйх зарекомендували себе давно і є популярними в усьому світі. Це фігурки, які відповідають усім нормам і стандартам якості, і при цьому мають високу ігрову цінність.

Компанію Шляйх заснував Фрідріх Шляйх у 1935 р., і з того часу товари цього бренду надихають свою публіку більш ніж у 50 країнах світу.

Найперший асортимент продукції був зовсім невеликим - це були 13 фігурок Schliech, виконаних з дерева і дроту і обтягнутих оксамитом. До 1950 року кількість товарів в лінійці зросла до 70.

Варто відзначити, що в 1955 році компанією було отримано ліцензію від Walt Disney на виготовлення іграшок за образом найпопулярніших мульт-персонажів Бембі і Плуто. Уже тоді іграшки робилися з пінорезини.

1957 рік ознаменувався випуском серії фігурок тварин. А в 1965 р. був небачений сплеск популярності - це було пов'язано з виходом фігурки Смурфіка Шляйх.

З 1980 років компанією виробляються вже власні високоякісні і неймовірно реалістичні фігурки Schliech. Вони представлені шістьма світами, що увібрали в себе понад 600 виробів. Затребуваність цих іграшок вражає - їх купують близько 50 мільйонів на рік, а значить, близько 150 тис. фігурок щодня!

Іграшки Шляйх - що вибрати?

Залежно від віку дитини, варто підбирати і асортимент іграшок для неї. Спочатку малюки дізнаються про найпоширеніших тварин і птахів, знайомлячись таким чином з навколишнім світом.

Потім можна додавати більше екзотичних персонажів, за допомогою яких сюжетні ігри стають все більш різноманітними.

Так, дітям від трьох до восьми років будуть цікаві домашні і дикі тварини, а також динозаври. Вони представлені світами Farm World, Wild Life і Dinosaurs.

Дітлахам більш старшого віку вже буде актуально запропонувати фігурки Schliech Horse Club, Bayala, Eldrador Creatures, а також всіляких героїв кіноіндустрії.

Важливо, що всі іграшки Шляйх максимально деталізовані, а значить, вони не будуть вводити дитину в оману, а дадуть чітку інформацію про свого персонажа. Не менш важливим є і рівень виконання в плані безпеки для малюків - в іграшках не містяться шкідливі і токсичні домішки, відсутні гострі елементи та крихкі ділянки.

 

Всі товари бренду SCHLEICH ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду SCHLEICH Ціна
13861.Дитяча іграшка Аппалузька кобила 13861 265 грн