Інші категорії
Фільтри

М'ячі

Знайдено 26 товарів
М'яч гумовий Країна іграшок 9" (RB20304)
в наявності
35грн
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

 

М'яч – дивовижний предмет. Він супроводжує нас із самого раннього дитинства та не перестає бути актуальним у старшому віці. Змінюються лише його цілі та призначення.

Дитячий м'яч – радість, веселощі та користь

Навіть найменші діти із задоволенням проводять час із кольоровими та позитивними м'ячиками. Їх так приємно катати по підлозі та столу, стискати в ручках, підключати до ранніх сюжетно-рольових ігор.

Трохи згодом діти просять купити дитячий м'яч для того, щоб виходити з ним на вулицю для ігор з першими друзями. Зазвичай це легкі та яскраві м'ячі дитячі гумові, з якими грати просто та не травматично.

Надувні м'ячики – вірні супутники дітей при відвідуванні міських або морських пляжів, пісочниць, дуже актуальні для активних ігор у лісі.

Крім того що, такі дитячі м'ячі виконують роль іграшки, вони є важливими спортивними предметами. Наявність грамотного фізичного навантаження в дітей – запорука правильного формування м'язового корсета, реалізації накопиченої енергії, упорядкування режиму дня. Дитина, яка активно провела час на свіжому повітрі, має відмінний апетит і без примх лягає спати в належний час. Все це позитивно позначається на настрої, витривалості, на загальному стані організму.

На окреме слово заслуговують дитячі м'ячі для фітнесу. На них так здорово скакати, лежати, розгойдуватися! При цьому покращуючи координацію рухів, розвиваючи вестибулярний апарат, зміцнюючи нервову систему, знімаючи стрес та напругу у м'язах. Такі м'ячі бувають різних розмірів та різновидів – без ручок та з ручками у вигляді «вушок», перекладин тощо. Також вони бувають однотонні та зі всілякими дитячими малюнками (у вигляді тварин, героїв мультфільмів та ін.). Тому купити дитячий м'яч для фітнесу – однозначно гарна ідея та вкладення у здоров'я дітей, як хлопчиків, так і дівчаток.

Купити футбольний м'яч

Діти ростуть швидко й дуже скоро звичайні надувні м'ячики втрачають свою актуальність на кожен день. На зміну їм приходять м'ячі, що відповідають спортивним захопленням (футбол, волейбол, баскетбол, теніс, пінг-понг та ін.).

М'яч футбольний дитячий має свої стандарти та рекомендації. Так, вони бувають кількох розмірів:

  1. Діаметр до 43 см – сувенірна продукція;
  2. Діаметр до 56 см – призначений для віку до чотирьох років;
  3. Діаметр до 61 см – рекомендований для віку до дев'яти років;
  4. Діаметр 65 см, вага до 368 грамів – це м'ячі FIFA, рекомендовані для дітей від восьми до дванадцяти років і призначені для гри у міні-футбол;
  5. Діаметр 68-70 см і вага більше 450 г - підійдуть дітям старше 12 років та дорослим, застосовуються як стандартні м'ячі в офіційних футбольних змаганнях.

Відмінності цих м'ячів полягають не тільки в розмірах, але також і в умовах застосування: професійні м'ячі придатні для будь-яких погодних умов та будь-яких покриттів. Матчові м'ячі найбільш міцні та мають відмінне зчеплення з полем. Тренувальні м'ячі мають водовідштовхувальну поверхню та підвищену міцність, тому що використовуються для частих тренувань. М'яч для міні-футболу має знижену силу відскоку та наповнення матеріалом із піни.

Всупереч думці багатьох батьків, що м'яч неодмінно повинен бути виконаний з натуральної шкіри, слід зазначити, що такі м'ячі істотно дорожчі, і при цьому мають навіть гірші ігрові характеристики, тому що можуть вбирати вологу та бути вибагливими до погодних умов. У той час як поліуретанові м'ячі м'які та міцні, зовсім не вбирають вологу.

Волейбольний м'яч купити в інтернет-магазині

Для тих, хто віддає перевагу волейболу, потрібно зазначити, що при порівняно рівних розмірах з дорослими футбольними м'ячами (футбольний більше на кілька сантиметрів), при цьому вага волейбольного практично вдвічі менша. Тому слід уникати плутанини та не брати волейбольні м'ячі для футболу – нормальної гри не вийде, хіба що на пляжі тільки.

Купити баскетбольний м'яч в магазині України.

Стандартні м'ячі для баскетболу мають найбільший розмір серед своїх «родичів». Окружність такого м'яча зазвичай на 7-10 см більша ніж у футбольного, і важче вони приблизно на 200 грамів.

Оскільки до баскетбольних м'ячів пред'являються підвищені вимоги до стрибучості, то виготовляють їх, переважно, з гуми, а не з поліуретану.

При виборі будь-якого м'яча враховуйте зазначені вище рекомендації, у цьому випадку покупка довго радуватиме і вас, і вашу дитину.

Про користь спорту в житті дітей сперечатися не доводиться – хоч би яким видом не займалася дитина, активні ігри в будь-якому разі благотворно позначаються на всіх сферах здоров'я, самопочуття, настрої, соціальному комфорті. Особливо важливо це в сучасних умовах, коли безліч дітей та підлітків просто неможливо відірвати від гаджетів та змусити поспілкуватися з однолітками. Заохочуйте здоровий спосіб життя, тим самим у рази покращуючи його якість!

В інтернет-магазині MyPlay ви завжди можете купити дитячі м'ячі будь-якого призначення за найкращими цінами.

Продаж здійснюється по всій території України, самовивіз можливий у містах: Київ, Дніпро, Житомир, Львів, Миколаїв, Нікополь та інші.

Вас приємно порадує не лише асортимент, а й вартість товарів – часті акції та знижки роблять бажану іграшку доступною для кожного.

 

М'ячі ціна в інтернет магазині

М'ячі Ціна
М'яч волейбольний Країна іграшок Extreme Motion в асортименті (5-1018) 399 грн
М'яч баскетбольний Країна іграшок Extreme Motion №7 (BB1486) 349 грн
М'яч волейбольний Країна іграшок Extreme Motion №5 (VP2111) 369 грн
М'яч волейбольний Країна іграшок №5 Серія 1 в асортименті (VB2311) 239 грн
М'яч волейбольний Країна іграшок №5 Серія 2 в асортименті (VB2125) 499 грн
М'яч волейбольний Країна іграшок №5 Серія 3 в асортименті (VB24504) 399 грн
М'яч волейбольний Країна іграшок Extreme Motion №5 (VP2112) 369 грн
М'яч гумовий Країна іграшок 9" (RB20304) 35 грн
М'яч гумовий Країна іграшок 9" в асортименті (RB2110) 39 грн
М'яч футбольний Країна іграшок №5 Серія 1 в асортименті (FB2309) 239 грн