Інші категорії
Фільтри

Вік

-

Всі товари бренду MONKART

Знайдено 0 товарів
За даним запитом не знайдено товарів.
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

 

Monkart - це анімаційний серіал, що вийшов відносно недавно, в 2017 р. Він оповідає про життя людей і монстрів, які живуть в неймовірному світі Carmon Kingdom. Спостерігати за їх пригодами завжди цікаво. Безпосередньо назву «Монкарт» утворено злиттям двох слів - «monster» і «kart».

Monkart іграшки для любителів трансформерів

Ця історія настільки сподобалася глядачам, що її популярність підштовхнула мультиплікаційну студію до укладення контракту з компанією-виробником іграшок Young Toys на випуск серії машинок, що трансформуються.

Ця компанія працює з 1980 року і широко відома високою якістю виробів і цікавими роботизованими моделями, конструкторами, ляльками та іншими затребуваними товарами. Їй належать такі бренди, як Tobot, Secret Jouju, Secret Art та інші.

Іграшки Монкарт вийшли цікавими, функціональними, не втрачають свою актуальність для дітлахів. З ними можна розігрувати найрізноманітніші сюжети - від битв трансформерів, до гонок потужних автомобілів. Ніяких обмежень для фантазії!

Асортимент Monkart іграшок

Вся серія цих Монкарт трансформерів представлена ​​двома категоріями іграшок, це:

  • Бітроіди (Bitroid). Вони складаються з трьох компонентів - автомобіля-трансформера з головою монстра, автомобіля-трансформера з нижньою частиною монстра і меча з кнопкою для трансформації; трансформація здійснюється наступним чином: обидва автомобілі складаються, приєднується за допомогою магніту меч з кнопкою. При натисканні кнопки нижній автомобіль самостійно бере старт і приєднується до верхнього, перетворення закінчується;
  • Мегароіди (Megaroid). Вони складаються з двох компонентів - великого автомобіля-трансформера і маленького автомобіля-трансформера. Трансформація Monkart здійснюється так: коли маленький автомобіль заїжджає в великий, конструкція автоматично перетвориться в трансформера-робота.

Весь ігровий процес є дуже захоплюючим, діти отримують незабутні враження з іграшками Монкарт.

 

Всі товари бренду MONKART ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду MONKART Ціна