0800 30 09 30

Безкоштовно з усіх операторів

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

СБ-НД з 9:00 до 15:00

Приймаємо дзвінки:

Товарів: 0

Ваш кошик порожній

Сортування
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Стать
дівчинка
Кількість деталей
1 шт
Матеріал
пластик
Вік
3 роки
Стать
дівчинка
Матеріал
плстик
Стать
дівчинка
Країна походження
КНР
Матеріал
комбіновані матеріали: ABS-, POM-пластик, полімерні, ПВХ, метал, текстильні матеріали
Стать
дівчинка
Країна походження
Китай
Матеріал
пластик, текстиль
2050 грн
1845 грн
Купити
Стать
дівчинка
Стать
дівчинка
Кількість деталей
1 шт
Матеріал
пластик, текстиль
Кількість деталей
1 шт
Матеріал
пластик
Кількість деталей
1 шт
Матеріал
пластик
Стать
дівчинка
Кількість деталей
1 шт
Матеріал
пластик, текстиль
Кількість деталей
1 шт
Матеріал
алюміній, пластик, текстиль
Стать
дівчинка
Країна походження
Китай
Матеріал
пластик, метал
Стать
дівчинка
Стать
дівчинка
Країна походження
КНР
Матеріал
пластик, текстиль
Вік
3+
1795 грн
1615 грн
Купити
Стать
дівчинка
Стать
дівчинка
Стать
дівчинка
Стать
дівчинка
Стать
дівчинка
Країна походження
КНР
Матеріал
пластик, текстиль
Вік
3+
1695 грн
1525 грн
Купити
Стать
дівчинка
Стать
дівчинка
Кількість деталей
1 шт
Матеріал
вініл, пластик, текстиль
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Ляльки в інтернет магазині

Інтернет магазин ляльок

Ніхто не стане заперечувати, що лялька в житті дівчинки грає значну роль, виховуючи в ній основи материнства, розважаючи, розвиваючи і навчаючи її. Вона є невід'ємною частиною дитинства і залишає про нього прекрасні спогади. Цікаво, що ніхто не зможе відняти у дівчинки радість гри з цією чудовою іграшкою. Зокрема в 20-х роках минулого століття під час становлення Радянського Союзу ляльку повсюдно заборонили, вилучивши її з продажу та дитячих виховних установ.

Проте бажання грати в улюблену дівчатками гру «дочки-матері» змусило чиновників СРСР переглянути своє рішення. Незважаючи на значний розвиток технічного прогресу, жодні технологічні іграшки, не здатні замінити дівчаткам традиційну ляльку. Це яскраво засвідчує надзвичайна популярність ляльок «Лалалупсі», що втілюють собою старовинні ляльки-обереги, зшиті з простих клаптиків тканини. В даний час різноманітність вибору і широкий діапазон цін дозволяє легко підібрати цікаву ляльку для своєї дитини.

Історія ляльки

Можна впевнено припустити, що лялька є найдавнішою дитячою іграшкою, що пройшла до нас крізь безліч тисячоліть. Можливо, витоки ляльок походять з язичницької релігії первісної людини, коли з їх допомогою люди здійснювали різні обряди. Несучи в собі певну філософію людського буття, ляльки уособлюють погляди їхніх сучасників. За допомогою цієї іграшки виражається культурна спадщина безлічі народів світу. По праву можна вважати перше втілення ляльки у вигляді шматочка дерева з намальованим золою личком і обгорнуту в шкуру тварини.

Хоча такі перші іграшки не дійшли до нашого часу, археологи зустрічають фігурки з рухомими кінцівками, виготовлені з кістки мамонта. Далі ляльок виготовляли з глини, кераміки, тканини, металу і надалі з пластика. Сучасних дівчаток радують інтерактивні ляльки з штучним інтелектом і реалістичною мімікою, здатні до навчання, наприклад, такі як «My Real Baby».

Як вибрати ляльку

Безперечно, вибір ляльок, пропонованих в даний час виробниками, просто величезний. Нові матеріали надають велике поле для творчості дизайнерів, які втілюють в іграшках найнеймовірніші ідеї. У нашому інтернет-магазині ми зібрали всі популярні серії оригінальних ляльок, тому ви легко зможете вибрати для своєї дитини вподобану йому іграшку. Крім легендарної і не втрачає актуальності «Барбі», це такі чудові серії ляльок, як:

  • Беби Борн
  • Монстер Хай;
  • Евер Афтер Хай;
  • Лалалупсі;
  • Baby Born;
  • Chou Chou;
  • Вінкс;
  • Дісней та інші.

Безсумнівно, ваша дівчинка вже знає, яку ляльку вона хоче купити і вибір на нашу добре структурованому каталогу, в свою чергу, стане їй гарною підмогою. Лялька, як і будь-яка інша іграшка, сприяє всебічному розвитку дівчаток, вчить і надихає на цікаву рольову гру.

Чому навчає лялька

Прийшовши до нас з давніх віків, лялька не втрачає своєї актуальності і отримує нові якості. З часів появи авторської ляльки, вона стала не тільки предметом культурної спадщини, але ще і художньою цінністю. Кожна з ляльок несе в собі навчальну і виховну функції. Традиційна гра «дочки-матері» з появою таких ляльок, як Бебі Борн, отримала своє нове розвиток. Процес догляду за цією малятком максимально якісно наближений до догляду за справжньою дитиною.

Дана серія здатна наочно показати дівчаткам і реально долучити їх до повноцінної підготовки виховання дитини. Сучасні ляльки тісно інтегровані в комунікативні соціальні процеси. Безліч онлайн спільнот дозволяють отримати більше цікавої інформації, обмінятися досвідом і знайти нових друзів.

Що розвивають ляльки

Несучи в собі культурну спадщину минулого, ляльки залишаються найбільш цікавою іграшкою для дівчинки, розвиваючи її в процесі дорослішання. Для кожного віку існують свої улюблені іграшки, але лялька залишається популярною завжди. Починаючи від простеньких ляльок-брязкалець для новонароджених, і аж до ексклюзивних колекційних ляльок. Даний вид іграшок розвиває у дівчаток старанність, охайність, товариськість, надихає на творчість, забавляє і розважає.

Дівчатка люблять виготовляти для своїх ляльок різні красиві речі, одяг, прикраси, створювати гарний інтер'єр і екстер'єр. Граючи в рольові ігри, дівчатка розвивають фантазію, вчаться правильно формувати діалоги, покращують образне мислення. Більш того, улюблена іграшка несе в собі позитивну енергетику, піднімає настрій, заспокоює і дарує позитивні емоції.

Як грати з лялькою

Приналежність ляльок до тієї чи іншої серії багато в чому здатне визначити особливості гри з цим популярним видом іграшок для дівчаток. При цьому виробники часто спираються на певні легенди, що допомагають розвивати ігровий сюжет.

Наприклад, серія ляльок «Монстер Хай» пропонує зібрати персонажі школи Монстрів, а серія «Евер Афтер Хай», в свою чергу, персонажів школи Довго і Щасливо. Практично по всім цікавим для дітей мультикам створюються персонажні ляльки, що визначають стиль гри, згідно сюжету. Таким чином, в даний час ігрова область з ляльками більш ніж обширна завдяки різноманіттю цих чудових іграшок.

У нашому магазині ви зможете придбати оригінальну сертифіковану продукцію від відомих світових брендів. Доставка проводиться в будь-який населений пункт України. Для жителів Києва, Харкова та Дніпропетровська є можливість забрати замовлення з наших магазинів.

Ляльки купуй вигідно в MYplay

Ляльки Ціна

L.O.L. SURPRISE! Игровой меганабор с куклами серии "Winter Disco" - ЗИМНИЙ ОСОБНЯК (Оригінал)

7599 грн

PLUM ляльковий будинок Тіллінгтон (Оригінал)

5579 грн

L.O.L. SURPRISE! Ігровий набір з ляльками - ДИВОВИЖНИЙ СЮРПРИЗ (Оригінал)

3499 грн

L.O.L. SURPRISE! Ігровий набір - ГЛАМУРНИЙ КЕМПЕР (лялька, аксесуари) (Оригінал)

3499 грн

L.O.L. SURPRISE! Контейнер для зберігання іграшок - СТИЛЬНА КУЛЯ (50,8x50,8x50,8 cm) (Оригінал)

1799 грн

ZAPF Лялька BABY BORN серії "Ніжні обійми" - МИЛИЙ ЄДИНОРІГ (43 cm, з аксесуарами) (Оригінал)

2069 грн

ZAPF Інтерактивна лялька BABY ANNABELL-МОЯ маленька принцеса (43 cm, з аксесуарами озвучена) (Оригінал)

1979 грн

Лялька BABY BORN серії "Ніжні обійми" - ЗИМОВА КРАСУНЯ (43 см, з аксесуарами) (Оригінал)

1545 грн

PAOLA REINA Лялька Маніка 2019 (Оригінал)

1845 грн

Інтерактивна лялька BABY ANNABELL - МОЯ МАЛЕНЬКА ПРИНЦЕСА (43 см, з аксесуарами, озвучена) (Оригінал)

1799 грн

Лялька BABY BORN - СТАРШИЙ БРАТИК (43 см, з аксесуарами) (Оригінал)

1399 грн

Лялька BABY BORN серії "Ніжні обійми" - ПРИНЦЕСА-ФЕЯ (43 см, з аксесуарами) (Оригінал)

1599 грн