Інші категорії
Фільтри
Розмір знижки %
-
Хітова серія
показати всі сховати
Бренд
показати всі сховати

LEGO ARСHITECTURE

Знайдено 1 товар
Акція -5%
LEGO ARCHITECTURE Конструктор Сан-Франциско (21043) - ЛЕГО
LEGO ARCHITECTURE Конструктор Сан-Франциско (21043)
в наявності
до порівняння
у обране
1 699грн
1 606грн
Отримуй промокод на знижку!
Підпишись на наші новини та акціі!

Що таке конструктори Лего вже знає, напевно, кожна дитина і кожен дорослий, тому що ці іграшки вже давно полюбилися і завоювали визнання. Існує безліч варіантів для самих маленьких, але і для тих, хто вже є досить досвідченим в цих питаннях, є абсолютно приголомшливі набори серії Лего Технік, Лего Ексклюзив і Лего Архітектура.

І для дітей, і для дорослих

У всіх конструкторах Лего Архітектура реалізована найвища деталізація при копіюванні найвідоміших світових пам'яток. Купити будь-який з наборів даної серії означає зробити прекрасне вкладення в розвиток підлітка (ці комплекти розраховані, в основному, на віковий діапазон від 12-16 років і старше).

Збірка таких конструкторів відрізняється більш високою складністю, ніж набори інших серій і вимагає посидючості, кмітливості, націленості на результат і, звичайно, зосередженості.

В залежності від спектру інтересів, ви можете придбати наступні набори Лего Архітектура: Вілліс Тауер, Емпайр Стейт Білдінг, Білий Дім, Центр Рокфеллера, Біг Бен, Велика Китайська Стіна, Сідней, а також безліч інших, абсолютно приголомшливих варіантів.

Ми добре знаємо вашу любов до оригінальних конструкторів Лего, тому пропонуємо найсвіжіші новинки ринку, як тільки вони з'являються у продажу. Найвища якість товару забезпечує тривале щастя від володіння, тривале користування і безпека. Всі деталі легко з'єднуються, а докладні інструкції полегшують процес складання.

Купити конструктор Lego Architecture в інтернет-магазині України

Вибираючи для себе чи на подарунок набір серії Лего Архітектура, звертайте увагу на оригінальність комплектів, щоб вас потім не спіткало розчарування від неналежної якості. 

Ліцензійні конструктори відрізняються високою міцністю, деталізованістю, стійкістю до будь-яких негативних впливів.

Гра з такими конструкторами приносить тільки задоволення і заспокоєння, естетичну радість і психологічне розвантаження. А справжні колекціонери і цінителі знайдуть, яким з примірників поповнити свою колекцію.

Здійснити покупку в магазині MyPlay дуже легко – досить вивчити наші пропозиції, що супроводжують товари фото і опису, після чого натиснути кнопку «Купити». 

Після узгодження деталей замовлення з менеджером, Ви можете отримати вподобаний набір вже через кілька днів, іноді і годин.

LEGO ARСHITECTURE ціна в інтернет магазині

LEGO ARСHITECTURE Ціна
LEGO ARCHITECTURE Конструктор Сан-Франциско (21043) 1606 грн