Інші категорії
Фільтри
Бренд
показати всі сховати

Бластеры Nerf

Знайдено 0 товарів
NERF
скинути всі
За даним запитом не знайдено товарів.
Отримуй промокод на знижку!
Підпишись на наші новини та акціі!

 

Компанія Hasbro відома ще з 1942 року і з тих пір запропонувала нам безліч цікавих товарів для дітей. Однією з таких чудових новинок в 1969 році стали бластери Нерф.

Початковою задумкою було виробництво волейбольних м'ячів, але вона трансформувалася в задачу виготовлення невеликих м'ячиків для приміщень. Основною думкою було захистити вікна, лампи та інші предмети інтер'єру, що б'ються, дозволяючи собі цікаві і активні забави.

 

Згодом були розроблені і різноманітні види зброї, спеціально під ці «кулі». Цей винахід було добре зустрінуте споживачем - з'явилося безліч шанувальників цього виду ігор.

 

Бластери Нерф - асортимент

 

Колекцію бластерів Нерф складають наступні лінійки:

 


  • Super Soaker - водні пістолети, здатні відстрілюватися струменями різної сили;
  • N-Strike - найбільш реалістично виглядають типи зброї;
  • Accustrike - серія луків і арбалетів;
  • Zombie Strike - зброя, стилізоване в тематиці Зомбі;
  • Rebelle - дивовижне по своїй неповторності зброя, призначена для дівчаток.

Що стосується безпосередньо типів зброї, то вони представлені у всьому різноманітті - це пістолети, гвинтівки, арбалети, дробовики, автомати і, звичайно, лазерна зброя, що полюбилася багатьом.

 

Крім того, ви можете не тільки купити бластер Нерф, але і все необхідне обмундирування і аксесуари: щити, шоломи, окуляри, боєприпаси (кулі та м'ячі) і т. д.

 

Активні ігри повинні бути безпечними

 

Якщо вам прийшла ідея купити Nerf бластери своїй дитині, але ви сумніваєтеся в тому, що це не принесе шкоди, то можете бути спокійними - тут передбачена максимальна безпека дій. Як сила пострілів, так і матеріал куль продумані до дрібниць. Спеціальний спінений матеріал не завдає травм, до того ж, будучи гіпоалергенним - вам нема про що буде переживати.

 

При цьому користь від такого роду ігор очевидна - діти направляють надлишки енергії в правильне русло, розвивають позитивне суперництво, влучність, уважність і спостережливість. Паралельно навчаючись кооперуватися, працювати в команді. Приємна втома гармонізує настрій, загальний психологічний стан, знімає нервову напругу.

 

Купити бластер Нерф в інтернет-магазині

 

Щоб придбати якісну і оригінальну зброю Nerf в магазині MyPlay, вам буде потрібно всього лише розглянути наш онлайн каталог, ознайомитися з докладними фото і описами товарів і натиснути кнопку «Купити». Після цього лічені миті будуть відділяти вашу дитину від подарунка мрії!

 

Бластеры Nerf ціна в інтернет магазині

Бластеры Nerf Ціна