0800 30 09 30

Безкоштовно з усіх операторів

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

СБ-НД з 9:00 до 15:00

Приймаємо дзвінки:
каталог

Товарів: 0

Ваш кошик порожній

Сортування
599 грн
539 грн
Купити
549 грн
495 грн
Купити
499 грн
449 грн
Купити
359 грн
323 грн
Купити
Матеріал
пластик
359 грн
323 грн
Купити
Матеріал
пластик
Кількість деталей
6 шт
Матеріал
пластик, скло, папір
149 грн
Купити
Кількість деталей
1 шт
Матеріал
пластик
Кількість деталей
1 шт
Матеріал
пластик, скло
259 грн
Купити
Кількість деталей
1 шт
Матеріал
пластик
95 грн
Купити
Кількість деталей
1 шт
Матеріал
пластик
Кількість деталей
3 шт
Матеріал
пластик
Кількість деталей
3 шт
Матеріал
пластик, скло
Кількість деталей
1 шт
Матеріал
пластик
Кількість деталей
1 шт
Матеріал
пластик

Сюжетно-рольові набори для хлопчиків в інтернет магазині

У всі часи кращими іграшками для хлопчиків є дитяча зброя, машинки, Роботи і трансформери, а також сюжетно-рольові набори і фігурки.

Простір для фантазії

Всі діти різні, але можна простежити тенденції в різних перевагах у дівчат і хлопчиків. Якщо перші частіше зайняті спокійними заняттями, щось малюють або «готують їжу» для улюбленої ляльки, то хлопчикам властиво займатися всім, що вимагає спритності, шуму, швидкості, активності, уваги і величезної енергії.

Крім того, хлопчикам завжди цікаво, як влаштований світ або конкретна іграшка, що буде, якщо розібрати який-небудь предмет, загалом, все, що пов'язано з технічними засобами.

Процес гри максимально задіє фантазію і уяву, завдяки чому одна і та ж дитина може представати перед нами то в образі слідопита, то капітана, то бандита, то супергероя і так далі.

Звичайно, в руках хлопчаків навіть палиця і кубик можуть стати грізним і страшною зброєю, але в наш час можна підібрати для дітей такі іграшки, які, крім привабливості та декоративності, можуть виконувати серйозні функції, сприяють здобуттю знань.

Так, наприклад, в цьому розділі сайту ми підібрали для вас і ваших непосид сюжетно-рольові набори для хлопчиків, які допоможуть йому відчути себе професійним дослідником або фахівцем з космосу, або, можливо, мандрівником.

Як у дорослих, або навіть краще

Ніколи ще не було так легко пізнавати навколишнє середовище, як зараз, коли різні виробники дитячих товарів пропонують приголомшливі і технологічні новинки у своїй сфері.

Жоден хлопчисько не встоїть перед видом справжнього телескопа, мікроскопа, бінокля, компаса, ліхтарика, перископа або збільшувальної лупи.

Але до певного віку довірити дитині справжню, професійну або навіть навчальну оптичну техніку – справа досить ризикована, але це зовсім не означає, що немає комфортного рішення для задоволення дитячої допитливості і тяги до знань.

Саме для таких випадків і створювалися такі іграшки, які, звичайно, не зрівняються зі справжньою оптикою, але, тим не менш чудово познайомлять малюка з деякими технічними можливостями.

Купити сюжетно-рольові набори для хлопчиків в інтернет-магазині

Представлені у нас бренди зарекомендували себе дуже високо, виробляючи товари відмінної якості, відповідають всім нормам безпеки. Так. Вашій увазі пропонуються товари торгових марок Hasbro, Navir, Premium Toys, BeyBlade та інших. Більш того, наш асортимент постійно оновлюється і поповнюється новими, найсучаснішими і актуальними іграшками.

Придбати будь-який товар в нашому магазині надзвичайно просто - достатньо всього пари кліків мишкою, не виходячи з дому або офісу. Вивчивши наші пропозиції, ознайомившись з фотографіями і характеристиками, просто натисніть кнопку «купити». І вже в найкоротший термін Ви зможете пізнавати світ і здійснювати нехай маленькі, але такі важливі відкриття з вашим хлопчиком.

Сюжетно-рольові набори для хлопчиків – відмінна можливість відвернути їх від гаджетів і запропонувати цікаву і захоплюючу альтернативу, наприклад, на вулиці.

 

Сюжетно-рольові набори для хлопчиків купуй вигідно в MYplay

Сюжетно-рольові набори для хлопчиків Ціна

Окуляри нічного бачення (Оригінал)

539 грн

Шпигунські рації (Оригінал)

495 грн

SPY X Шпугунський бінокль (Оригінал)

449 грн

Шпигунський перископ (Оригінал)

323 грн

Шпигунський годинник (Оригінал)

323 грн

SPY X Мініатюрне підслуховуючий пристрій (Оригінал)

224 грн

SPY X Шпигунський міні-ліхтарик (Оригінал)

152 грн

SPY X Шпигунський міні-телескоп (Оригінал)

152 грн

Набір для досліджень комах, 8099 (Оригінал)

749 грн

NAVIR Перископ (Оригінал)

149 грн

Багато функціональний, кишеньковий оптичний інструмент ,4020/C (Оригінал)

299 грн

Телескоп ,5011 (Оригінал)

259 грн