Інші категорії
Фільтри

Ігрові комплекси

Знайдено 0 товарів
За даним запитом не знайдено товарів.
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

Фізична активність - дуже важливий фактор для людей будь-якого віку. Особливу роль вона має для дітей, так як вони мають надлишок енергії, яку потрібно грамотно застосовувати і направляти в потрібне русло - на зміцнення м'язового корсету, формування постави, дотримання режиму дня і ночі.

Коли дитина успішно чергує протягом доби активність з пасивними заняттями, вона розвивається гармонійно, виробляються всі необхідні гормони, м'язи набувають тонусу, при цьому встигаючи відновлюватися.

Важлива підтримка

Коли дитина надана сама собі, вона не може самостійно регулювати свій розпорядок дня, вона не відразу відчує, що їй нудно, або ж, навпаки, що вона вже істотно втомилася.

Саме тому роль дорослих членів сім'ї дуже важлива - слід надати дітям можливість для «вихлопу» заряду і підказати, коли і чим зайнятися для переведення духу.

Чудовими помічниками в цих питаннях є найрізноманітніші ігрові комплекси, пісочниці, гірки і будиночки. Завдяки їм, дитина може успішно поєднувати найрізноманітніші види активностей по черзі - навіть з піском і водою можна грати як спокійно, так і енергійно.

Безопасноть і якість

Але для того, щоб ці заняття були безпечними і приносили виключно користь, слід купити пісочницю, гірку, будиночок або цілий ігровий комплекс хорошої якості - щоб були враховані всі нюанси і дотримані стандарти.

Звичайно, ні у пісочниці, ні у гірки, ні у будиночка не повинно бути гострих і небезпечних частин, тендітних і дрібних елементів. Крім того, важливо, з якого матеріалу і за допомогою яких фарб вони створювалися - екологічна чистота і нетоксичність не потрібно випустити з уваги.

Завжди звертайте увагу на рекомендований виробником вік дитячого ігрового комплексу, пісочниці, будиночків та інших виробів - дитина повинна користуватися предметами, відповідними її зросту, ваги, рівня розвитку.

Будь-які забаганки

Наші дні особливо прекрасні тим, що виробники дитячих товарів пропонують нам широкий асортимент продукції на будь-який смак і потреби.

Всі вони неодмінно мають яскраве, привабливе забарвлення, безліч декоративних елементів, зручні деталі - продумано все, починаючи з місця для сидіння, упорів, зміцнення елементів, можливості компактно скласти або накрити для збереження.

Дитячі пісочниці можуть виглядати як велика зелена черепаха або навіть пеньок, будиночки можуть бути як класичні, так і для пікніка, з імітацією заправки, школи, магазину та ін.

А дитячі ігрові комплекси здатні захопити не тільки дітей, а й дорослих - там є де полазити, скотитися, посидіти, погойдатися, покрутити ручки і коліщатка, пограти з водою або піском, і так далі.

Ігрові комплекси для дітей в Україні

Серед усього різноманіття пропонованих на ринку товарів, буває складно визначити на око, наскільки якісно вони виконані. Тому варто звертатися в перевірені магазини і брати продукцію відомих брендів, що встигли зарекомендувати рівень якості.

В інтерент-магазині MyPlay завжди представлено безліч найменувань від провідних світових торгових марок (Peppa Pig, Yookidoo, Little Tikes ін). Можна бути спокійним, що від придбаного будиночка, пісочниці, гірки або ігрового комплексу залишаться виключно позитивні враження.

Ігрові комплекси ціна в інтернет магазині

Ігрові комплекси Ціна