Інші категорії
Фільтри

Всі товари бренду MIQILONG

Знайдено 4 товару
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

 

На цих сторінках представлені товари китайського бренду Miqilong, що спеціалізується на випуску дитячих колясок, велосипедів і біговелів. Незважаючи на порівняно молодий вік компанії, вона встигла зарекомендувати себе на вищому рівні і завоювати довіру великої кількості користувачів даної продукції. Фірма заснована в 2012 році і з тих пір якість колясок і велосипедів досягла найвищих показників. Сприяє цьому відповідальність персоналу, орієнтованість на результат, а також факт того, що головний офіс компанії Miqilong знаходиться територіально близько до виробництва. Таким чином оперативно і без затримок впроваджуються нововведення, а також відстежується сумлінність на місцях.

Також варто відзначити, що бренд зробив ставку на вузьку спеціалізацію, що також дозволяє йти в ногу з часом і розвиватися, все більше удосконалюючи свій товар, не залишаючи прогалин у професіоналізмі.

Продукція бренду Miqilong - перший дитячий транспорт

 Добре розбираючись в потребах малюків та їхніх батьків, бренд Miqilong забезпечує їм кілька неодмінних умов випуску велосипедів, біговелів і колясок. В першу чергу, це все, що стосується безпеки дітей - міцні матеріали, висока зносостійкість, надійність, маневреність, витривалість до навантажень, відповідність всім віковим нормативам і рекомендаціям.

Батьки ж оцінять легкість конструкцій - свої велосипеди і біговели малята зможуть переносити самостійно, не відчуваючи ніяких складнощів. Коляски мають максимально простий механізм складання - більше ніяких мук, пов'язаних з процесом збирання і розбирання!

На окреме слово заслуговує ефектний, елегантний і гостросучасний дизайн всіх видів дитячого транспорту від Miqilong - будь то універсальна коляска, коляска-тростина або прогулянкова коляска, біговел або велосипед, вони відразу виділяються серед інших своїх родичів на дитячих майданчиках. Яскраві, стильні, заряджені позитивним настроєм - вони готові дарувати своїм маленьким власникам користь і радість.

Дитячі коляски та велосипеди від бренду Miqilong - турбота про здоров'я кожної дитини

До будь-яких товарів, з якими мають справу діти, пред'являються особливі вимоги з безпеки і нешкідливості. Особливо це стосується, звичайно, продуктів харчування та активного відпочинку. Здоров'я дітей - пріоритетний параметр, на який слід звертати увагу. Для колясок тут застосовуються матеріали та тканини, що не мають токсичних складових, легкі в догляді і чищенні, не мають гострих або необроблених країв, крихких елементів.

Що стосується біговелів і велосипедів від Miqilong, то вони мають зручні і легкі механізми - їзда на них не буде створювати негативного впливу на дитячий організм, що тільки формується. Більшість пропозицій бренду мають «зростаючу» конструкцію, яка ідеально адаптується під зміни в зростанні дитини. Також велосипеди забезпечуються зручними накладками на кермо, м'яким сидінням, захистом ланцюга, педалями з катафотами, навчальною парою коліс. Крім того, свого «залізного коня» при бажанні можна доповнити сигнальним дзвіночком, світловідбивачами, годинником та ін. У деяких моделях ці аксесуари включені в комплектацію.

Miqilong купити в Україні

У нашому онлайн-каталозі представлений широкий асортимент товарів даного бренду. Для того, щоб полегшити вам вибір, кожна позиція супроводжується детальним описом і технічними характеристиками, а також вичерпними фотографіями.

 

Всі товари бренду MIQILONG ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду MIQILONG Ціна
Дитячий велосипед Miqilong RM 16" бежевий (ATW-RM16-BEIGE) 5899 грн
Дитячий велосипед Miqilong RM 12" бежевий (ATW-RM12-BEIGE) 5299 грн
Дитячий велосипед Miqilong RM 16" оливковий (ATW-RM16-OLIVE) 5899 грн
Дитячий велосипед Miqilong ST 12" чорний (ATW-ST12-BLACK) 4999 грн