Інші категорії
Фільтри

Вік

-

Всі товари бренду MIQILONG

Знайдено 0 товарів
За даним запитом не знайдено товарів.
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

 

На цих сторінках представлені товари китайського бренду Miqilong, що спеціалізується на випуску дитячих колясок, велосипедів і біговелів. Незважаючи на порівняно молодий вік компанії, вона встигла зарекомендувати себе на вищому рівні і завоювати довіру великої кількості користувачів даної продукції. Фірма заснована в 2012 році і з тих пір якість колясок і велосипедів досягла найвищих показників. Сприяє цьому відповідальність персоналу, орієнтованість на результат, а також факт того, що головний офіс компанії Miqilong знаходиться територіально близько до виробництва. Таким чином оперативно і без затримок впроваджуються нововведення, а також відстежується сумлінність на місцях.

Також варто відзначити, що бренд зробив ставку на вузьку спеціалізацію, що також дозволяє йти в ногу з часом і розвиватися, все більше удосконалюючи свій товар, не залишаючи прогалин у професіоналізмі.

Продукція бренду Miqilong - перший дитячий транспорт

 Добре розбираючись в потребах малюків та їхніх батьків, бренд Miqilong забезпечує їм кілька неодмінних умов випуску велосипедів, біговелів і колясок. В першу чергу, це все, що стосується безпеки дітей - міцні матеріали, висока зносостійкість, надійність, маневреність, витривалість до навантажень, відповідність всім віковим нормативам і рекомендаціям.

Батьки ж оцінять легкість конструкцій - свої велосипеди і біговели малята зможуть переносити самостійно, не відчуваючи ніяких складнощів. Коляски мають максимально простий механізм складання - більше ніяких мук, пов'язаних з процесом збирання і розбирання!

На окреме слово заслуговує ефектний, елегантний і гостросучасний дизайн всіх видів дитячого транспорту від Miqilong - будь то універсальна коляска, коляска-тростина або прогулянкова коляска, біговел або велосипед, вони відразу виділяються серед інших своїх родичів на дитячих майданчиках. Яскраві, стильні, заряджені позитивним настроєм - вони готові дарувати своїм маленьким власникам користь і радість.

Дитячі коляски та велосипеди від бренду Miqilong - турбота про здоров'я кожної дитини

До будь-яких товарів, з якими мають справу діти, пред'являються особливі вимоги з безпеки і нешкідливості. Особливо це стосується, звичайно, продуктів харчування та активного відпочинку. Здоров'я дітей - пріоритетний параметр, на який слід звертати увагу. Для колясок тут застосовуються матеріали та тканини, що не мають токсичних складових, легкі в догляді і чищенні, не мають гострих або необроблених країв, крихких елементів.

Що стосується біговелів і велосипедів від Miqilong, то вони мають зручні і легкі механізми - їзда на них не буде створювати негативного впливу на дитячий організм, що тільки формується. Більшість пропозицій бренду мають «зростаючу» конструкцію, яка ідеально адаптується під зміни в зростанні дитини. Також велосипеди забезпечуються зручними накладками на кермо, м'яким сидінням, захистом ланцюга, педалями з катафотами, навчальною парою коліс. Крім того, свого «залізного коня» при бажанні можна доповнити сигнальним дзвіночком, світловідбивачами, годинником та ін. У деяких моделях ці аксесуари включені в комплектацію.

Miqilong купити в Україні

У нашому онлайн-каталозі представлений широкий асортимент товарів даного бренду. Для того, щоб полегшити вам вибір, кожна позиція супроводжується детальним описом і технічними характеристиками, а також вичерпними фотографіями.

 

Всі товари бренду MIQILONG ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду MIQILONG Ціна