Інші категорії
Фільтри

Всі товари бренду MAGPLAYER

Знайдено 6 товарів
Відгуки наших клієнтів
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

 

MagPlayer є дочірньою торговою маркою китайської корпорації Hangzhou Times Industrial Co., Ltd. Старт виробництва іграшок для дітей стався в 2006 році, але за минулий час товари бренду встигли полюбитися споживачеві.

Територія підприємства досить велика і складає близько 10 тис. квадратних метрів. Тут кожен день виробляють кілька тисяч дитячих конструкторів.

Незважаючи на те, що товари MagPlayer вже широко популярні на ринках Європи, Північної Америки, Південно-Східної Азії, Австралії і т.д., в Україні вони з'явилися порівняно недавно.

Особливості конструкторів MagPlayer

Чим же конструктори MagPlayer так істотно відрізняються від своїх родичів? Концепція бренду полягає в створенні конструктора, що складається з міцних і яскравих геометричних фігур, що з'єднуються між собою за допомогою неодімових магнітів, що володіють сильним взаємним тяжінням. Даний підхід дозволяє придумувати і втілювати в життя самі дивовижні конструкції і композиції - від двомірних до тривимірних.

Навіть найменші діти швидко ухоплять сенс задумки і з радістю складуть свої перші комбінації фігур.

Подібні заняття відмінно стимулюють не тільки уяву і фантазію, дрібну моторику і логіку, але також і просторове мислення, допомагають знаходити причинно-наслідкові зв'язки, в цілому підвищуючи інтелектуальні можливості.

Ви побачите непідробну радість малюка, коли він самостійно з елементів конструктора MagPlayer створить першу в своєму житті піраміду, сферу або куб. Після цього неодмінно підуть фігурки чоловічків і тварин, машинки і літачки, будиночки і абстракції.

Варто відзначити також і привабливу упаковку MagPlayer - кожна серія виражена в індивідуальному дизайні.

Що стосується якості, то в безпеці і нешкідливості застосовуваних матеріалів можна не сумніватися - продукція MagPlayer проходить ретельний контроль, має всі необхідні міжнародні сертифікати відповідності CE/ASTM/CPSC.

 

Всі товари бренду MAGPLAYER ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду MAGPLAYER Ціна
Дитячий конструктор MagPlayer 98 од. (MPA-98) 2599 грн
Дитячий конструктор MagPlayer 66 од. (MPA-66) 1599 грн
Дитячий конструктор MagPlayer додатковий набір 8 од. (MPC-8) 289 грн
Дитячий конструктор MagPlayer 112 од. (MPB-112) 3999 грн
Конструктор Magplayer магнітний набір 109 ел. MPH2-109 3299 грн
Дитячий конструктор MagPlayer додатковий набір 6 од. (MPC-6) 289 грн