Інші категорії
Фільтри

Вік

-

Всі товари бренду BEYBLADE

Знайдено 0 товарів
За даним запитом не знайдено товарів.
Відгуки наших клієнтів
 • Дар'я
  5/5
  10.05.2024

  Підгузки Goo.N Premium Soft Розмір 1NB, до 5 кг 72 од (F1010101-152)

  Купила 1 упаковку, щоб спробувати ці підгузки, про них багато було відгуків від подружок. Підгузок м'який, липучки добре прилипають і на них в нас не було реакції. З усіх, що я за тиждень спробувала, у гунів посадка як треба. І чоловік каже, що при переодяганні у дитини не виникає почервонінь, бо вся волога абсорбувалась у наповнювач і немає ефекту парілки. Замовила вже наступний розмір)
  Читать ещё
  0
  0
  Відповісти
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

 

Історія Beyblade бере свій початок ще в 1999 році, коли японською компанією Takara Tomy був придуманий і випущений оновлений і модернізований варіант всім звичної дитячої дзиги. В цей же час видали і мангу про дивовижні події в житті хлопчика Волта Аої, а також вийшов багатосерійний мультиплікаційний фільм.

Трохи пізніше, в 2002 році, широко відома компанія Hasbro викупила бренд, удосконаливши конструкцію і суттєво розширивши асортимент. Потім настало тимчасове затишшя і про цю гру всі встигли призабути, але в 2016 році вийшов мультфільм Beyblade Burst, стався новий сплеск інтересу і популярність зросла в сотні разів. На сьогоднішній день, напевно, немає жодної дитини, байдужої до вовчка Бейблейд.

Beyblade - випробування на азарт і вправність

Навіть дивно, наскільки швидко і сильно полюбився дітям цей вид сюжетно-рольових ігор. Beyblade іграшки стали неймовірно затребуваними серед хлопчиків і дівчаток різного віку. Примітно, що незважаючи на передбачений високий рівень суперництва, тут немає місця агресії. Від гравців потрібно тільки бути уважними, наполегливими, терплячими, прагнути підвищувати свою спритність і координацію рухів. Паралельно будуть розвиватися дрібна моторика, окомір, логічне, образне й просторове мислення, вміння підтримувати друзів по команді, співпереживання, делікатність до почуттів інших. До того ж психологічно дуже важливо і вміти самому програвати, при цьому гідно справлятися з поразкою.

Сенс гри і особливості іграшок Beyblade

В контексті мультика, герої для однойменної гри використовують магічні дзиги спеціальної конструкції. Влаштовуються видовищні поєдинки із застосуванням Бейблейд арени (Beystadium), кожен з учасників-блейдеров запускає свій унікальний бей в бій за допомогою пристрою-пускача. Переможе той, чий Beyblade протримається найдовше, показавши свої супер-здібності.

Кожна дзига складається з декількох обов'язкових елементів - кільця для атаки, металевого диска, що відповідає за вагу і стійкість до ударів, а також основи, що містить механізм для закрутки. Крім них, можуть також бути присутніми додаткові елементи: декоративні накладки, магніти, залізні пластини та інше.

Всі елементи взаємозамінні і гравець може зібрати свого унікального бея з наявного арсеналу іграшок.

Купити дзигу Бейблейд в Україні

В інтернет-магазині MyPlay завжди представлений найширший асортимент Beyblayd, у нас ви можете купити як окремі Бейблейд з пускателями, так і набори з двома беями в упаковці, окремо пускові механізми і кейс для зберігання. Також можна купити Бейблейд арену і великі комплекти, що містять в собі все необхідне для вражаючого протиборства.

 

Всі товари бренду BEYBLADE ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду BEYBLADE Ціна