Інші категорії
Фільтри

Стать

показати всі сховати

Вік

-

Зараз по TV

показати всі сховати

Наявність в магазині

показати всі сховати

Всі товари бренду BEYBLADE

Знайдено 1 товар
HASBRO BEY Арена СлінгШок 4 кути
залишити відгук
в наявності
до порівняння
у обране
629грн
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук
Отримуй промокод на знижку!
Підпишись на наші новини та акціі!

 

Історія Beyblade бере свій початок ще в 1999 році, коли японською компанією Takara Tomy був придуманий і випущений оновлений і модернізований варіант всім звичної дитячої дзиги. В цей же час видали і мангу про дивовижні події в житті хлопчика Волта Аої, а також вийшов багатосерійний мультиплікаційний фільм.

Трохи пізніше, в 2002 році, широко відома компанія Hasbro викупила бренд, удосконаливши конструкцію і суттєво розширивши асортимент. Потім настало тимчасове затишшя і про цю гру всі встигли призабути, але в 2016 році вийшов мультфільм Beyblade Burst, стався новий сплеск інтересу і популярність зросла в сотні разів. На сьогоднішній день, напевно, немає жодної дитини, байдужої до вовчка Бейблейд.

Beyblade - випробування на азарт і вправність

Навіть дивно, наскільки швидко і сильно полюбився дітям цей вид сюжетно-рольових ігор. Beyblade іграшки стали неймовірно затребуваними серед хлопчиків і дівчаток різного віку. Примітно, що незважаючи на передбачений високий рівень суперництва, тут немає місця агресії. Від гравців потрібно тільки бути уважними, наполегливими, терплячими, прагнути підвищувати свою спритність і координацію рухів. Паралельно будуть розвиватися дрібна моторика, окомір, логічне, образне й просторове мислення, вміння підтримувати друзів по команді, співпереживання, делікатність до почуттів інших. До того ж психологічно дуже важливо і вміти самому програвати, при цьому гідно справлятися з поразкою.

Сенс гри і особливості іграшок Beyblade

В контексті мультика, герої для однойменної гри використовують магічні дзиги спеціальної конструкції. Влаштовуються видовищні поєдинки із застосуванням Бейблейд арени (Beystadium), кожен з учасників-блейдеров запускає свій унікальний бей в бій за допомогою пристрою-пускача. Переможе той, чий Beyblade протримається найдовше, показавши свої супер-здібності.

Кожна дзига складається з декількох обов'язкових елементів - кільця для атаки, металевого диска, що відповідає за вагу і стійкість до ударів, а також основи, що містить механізм для закрутки. Крім них, можуть також бути присутніми додаткові елементи: декоративні накладки, магніти, залізні пластини та інше.

Всі елементи взаємозамінні і гравець може зібрати свого унікального бея з наявного арсеналу іграшок.

Купити дзигу Бейблейд в Україні

В інтернет-магазині MyPlay завжди представлений найширший асортимент Beyblayd, у нас ви можете купити як окремі Бейблейд з пускателями, так і набори з двома беями в упаковці, окремо пускові механізми і кейс для зберігання. Також можна купити Бейблейд арену і великі комплекти, що містять в собі все необхідне для вражаючого протиборства.

 

Всі товари бренду BEYBLADE ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду BEYBLADE Ціна
HASBRO BEY Арена СлінгШок 4 кути 629 грн