Інші категорії
Фільтри

Всі товари бренду Infinity Nado

Знайдено 1 товар
Дзига Auldey Infinity Nado серія Стандарт Glittering Butterfly (YW624303)
залишити відгук
в наявності
до порівняння
у обране
309грн
Відгуки наших клієнтів
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук
Отримуй промокод на знижку!
Підпишись на наші новини та акціі!

 

У 2012 році на екрани вийшов китайський фантазійний аніме-серіал Infiniti Nado, який негайно завоював безліч шанувальників. Популярність була настільки високою, що компанією Auldey Toys було прийнято рішення про старт випуску лінійки бюджетних вовчків, виконаних в традиціях мультфільму.

Інфініті Надо - сюжет та правила гри

Згідно оригінальної історії, настав час, коли на Землі з’явилася гігантська і таємнича Вежа, в якій і було засновано містечко Infiniti Nado. Жителі цієї місцевості віддавали перевагу азартним іграм і змаганням. Улюбленою їх розвагою є змагання на особливих вовчках - бейблейдах Інфініті Надо. У боях беруть участь гравці, що звуться блейдерами - вони старанно тренуються і підвищують рівень своєї кваліфікації в грі.

Якщо говорити про реальну гру з вовчками Інфініті, то це захоплення підходить як для одиночних гравців, так і для командних протистоянь. Все, що потрібно, це запустити хоча б двох бійців-бейблейдів і спостерігати, хто з них зупиниться останнім, завдавши максимальної шкоди супротивнику. Програвшими тут вважаються ті, хто зупинив своє вертіння, або був вигнаний за межі арени.

Infiniti Nado - бойовий арсенал

Для видовищної і захоплюючої гри потрібно мати свій особистий парк вовчків Інфініті. Вони відрізняються за своєю конструкцією, розмірами і типами. Це можуть бути представники трьох категорій беїв: стандарт, атлетик або спліт. Основною відмінністю їх є наявність шипів на металевому кільці, причому чим їх більше, тим агресивніше і могутніше буде ця дзига.

За типом вони можуть бути:

  • Захисниками, основне завдання яких відбивати атаку;
  • Нападниками - вони незамінні в атаці;
  • Балансуючими - прекрасно утримують рівновагу при будь-якому розвитку подій;
  • Витривалими - вони обертаються значно довше інших.

 Що стосується асортименту, то він досить гнучкий - можна купити Infiniti Nado у вигляді однієї дзиги бейблейд, в наборі можуть бути кілька таких бійців, а також існують повні комплекти, що включають в себе  бійців, пускачі, арену. Також арену Інфініті Надо можна придбати окремо.

 

Всі товари бренду Infinity Nado ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду Infinity Nado Ціна
Дзига Auldey Infinity Nado серія Стандарт Glittering Butterfly (YW624303) 309 грн