Інші категорії
Фільтри

Всі товари бренду KEENWAY

Знайдено 3 товару
Keenway Палац
закінчується
1 715грн
Праска KEENWAY рожева (К21678)
в наявності
635грн
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

 

Бренд Keenway (Кінвей) належить компанії Keenway Industries Limited, створеної в 1987 році в китайському місті Шиян, Шеньчжень. Стартувавши з маленького підприємства, керівництво обрало тактику виробництва різної пластикової продукції.

У перші ж роки компанія доклала максимум зусиль на розвиток, що дало свої плоди: популярність росла, що дало можливість до розширення і впровадження нових технологій. Це, в свою чергу, дозволило покращувати якість продукції, що випускається, і вивести бренд на світовий ринок.

З 1994 р. Keenway перевели виробничу базу в м. Дунгуань і запустили роботи в заводських масштабах. Це була вже територія площею близько 20 тисяч квадратних метрів, яка використовувалася дуже грамотно і такі вкладення окупилися досить швидко.

На сьогоднішній день штат співробітників Keenway налічує близько тисячі працівників і спільними зусиллями виробляється кілька мільйонів іграшок на рік.

Keenway - ставка на якість

 Керівництвом компанії обран курс на виготовлення товару високої якості, з повною відповідністю всім нормам і вимогам з безпеки. Для виробів застосовуються виключно екологічно чисті матеріали і фарби, а дизайн продумується до дрібниць, щоб діти отримували не тільки ігрову користь і внесок в розвиток, але також щоб іграшки служили довго, приносячи радість і виключаючи будь-який шкідливий або небезпечний вплив.

Що стосується асортименту, то він досить широкий: брендом Keenway представлені різноманітні машинки, ляльки, будиночки, іграшки для самих маленьких, замки і фортеці, конструктори, музичні інструменти та ін. Основний сегмент продукції орієнтований на дітей від 1,5 до 12 років.

Компанія продовжує розвиватися, набирати обертів і вдосконалюватися. Це підтверджують самі різні нагороди і премії, такі як ISO9001 (2004), і ICTI Global Standard (2006 г.).

 

Всі товари бренду KEENWAY ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду KEENWAY Ціна
Keenway Палац 1715 грн
Праска KEENWAY рожева (К21678) 635 грн
Набір із собакою KEENWAY Юний ветеринар (К21021) 1855 грн