Інші категорії
Фільтри

Всі товари бренду Roblox

Знайдено 7 товарів
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

 

Jazwares LLC - відома компанія-виробник популярних іграшок. Вона була заснована в 1997 році і розташована в Санрайз (Флорида). Серед брендів, з якими працює торгова марка, є наступні: «Бен і Холлі», «Чаггингтон», «готель Трансільванія», «майнкрафт», «Нерф», «Свинка Пепа», «Star Wars», і багато інших, не менш іменитих.

Починаючи з 2017 р., компанія випускає також лінійку товарів Roblox Imagination. Ця категорія іграшок допомагає відтворити уявний простір з нашумілої комп'ютерної гри, разом з її персонажами і атрибутикою.

Що таке Roblox

Roblox - це розрахована на багато користувачів онлайн-система, в якій передбачена можливість управління контентом. Можна створювати ігрові продукти, надалі застосовуючи їх в грі, або ж грати в уже готові програми.

Формати і жанри ігор тут можливі самі різні - від гонок, смуг перешкод до симуляторів, рольових та інших. Величезна кількість шанувальників гри оцінило можливість створення, покупки і відвоювання всіляких аксесуарів - обмундирування, одягу, предметів побуту і навіть частин тіла. Також варто відзначити, що в грі використовуються віртуальні платіжні засоби - Robux. Їх можна отримати, купивши за реальні гроші, продавши іншому гравцеві щось зі свого віртуального майна, або заробивши їх усередині системи. Також продуманий алгоритм виведення Робуксів.

Дана гра викликала неймовірний ажіотаж як серед дітей, так і дорослих, і як наслідок, стали затребуваними всілякі іграшки Роблокс, з якими стало можливо перенести віртуальний світ в реальність.

Roblox іграшки

Безпосередньо іграшки Роблокс є фігурками для гри. Вони схожі з фігурками Лего - мають рухливі кінцівки, суглоби і аксесуари, які, до того ж, є взаємозамінними. Кожен такий ігровий набір включає в себе також і спеціальний код, застосувавши який у віртуальному світі, можна отримати певні бонуси і додаткові можливості.

 

Всі товари бренду Roblox ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду Roblox Ціна
Ігровий набір Roblox Deluxe Playset Arsenal Operation Beach Day (ROB0660) 3199 грн
М'яка іграшка-сюрприз Roblox Micro Blind Plush Series 2 Ninja Legends в асортименті (ROB0606) 339 грн
Ігровий набір Roblox Feature Vehicle Jailbreak Drone W11 (ROB0600) 1399 грн
Фігурка Roblox Jazwares Game Packs Make a Cake: Cake Monster Catastrophe! W9 (ROB0394) 919 грн
Ігровий набір Roblox Environmental Set Dungeon Quest: Fusion Goliath Throwdown W10 (ROB0496) 2599 грн
М'яка іграшка Roblox Bubble Gum Simulator в асортименті (ROB0551) 229 грн
Фігурка Roblox Deluxe Mystery Pack Werewolf Mystery Scientist S2 (ROB0585) 559 грн