Інші категорії
Фільтри

Всі товари бренду FURREAL FRIENDS

Знайдено 3 товару
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

 

У 1923 році в Нью-Джерсі братами Хасенфелдами було засновано маленьку текстильну фабрику Hassenfeld Brothers. Кілька років по тому, в 40-х роках, відбулося перепрофілювання компанії, і вона випустила перші іграшки для дітей.

У 1968 році було прийнято рішення про зміну назви компанії, скоротивши її до короткого аналогу «Hasbro». Нововведення торкнулися і асортиментного ряду - за допомогою дочірніх підприємств, які випускали товар під власними брендами.

У 2002 році компанією був представлений новий бренд FurReal Friends (Фуріал Френдс), яка спеціалізується на інтерактивних, «живих» іграшках. Це вихованці, здатні самостійно рухатися, володіють звуковими ефектами, завдяки яким звірятко може максимально наслідувати живі істоти, з їх потребами і проявами емоцій.

FurReal Friends - прекрасні друзі дітей і помічники в навчанні

Функції, покладені на даний тип іграшок, припадуть до душі не тільки самим дітям, а й їхнім батькам: кожен персонаж Фуріал Фендс знає як окремі слова, так і фрази, причому вони завжди відповідають рівню розвитку дитини на тому етапі віку, який вказаний на маркуванні товару. А це означає, що малюки старше чотирьох років отримають максимум користі і засвоять потрібну їм інформацію в ігровій формі. Крім того, такі пухнастики розпізнають дії дитини і здатні на них реагувати.

Дизайн і зовнішній вигляд цих тварин демонструють позитив і добродушність, що так необхідні дітям, і тим самим привчають їх до доброти, дружби, відповідальності і турботи про братів наших менших.

 Природним шляхом іграшки Фуріал Френдс також опрацьовують і дрібну моторику ручок, що позитивно позначається на мовних здібностях, увазі, логічному мисленні, координації рухів, розумінні причинно-наслідкових зв'язків.

Тепер, якщо дитина просить взяти додому справжнє цуценятко або кошеня, можна спочатку подарувати їй такого милого приятеля, як FurReal Friends і на його прикладі показати, що догляд за живими істотами - це не тільки весело, але і вельми відповідально.

Фуріал Френдс - асортимент

На сьогоднішній день бренд FurReal Friends продовжує радувати своєю різноманітністю іграшок. Це можуть бути:

  • Компактні іграшки для самих маленьких - цуценятка, кішечки, панди і зайчики. Вони обладнані коліщатком, щоб їх можна було переміщати по поверхні;
  • Співаючі вихованці;
  • Звірята FurReal Friends з особливими можливостями - мавпочка, яка з радістю зіграє в доктора, голодне кошеня та інші. У таких наборах також присутні додаткові ігрові аксесуари.

 

Всі товари бренду FURREAL FRIENDS ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду FURREAL FRIENDS Ціна
Іграшка інтерактивна Furreal Friends Поні (F4395) 5555 грн
Іграшка інтерактивна Furreal Friends Flyalots в асортименті (F6372) 1890 грн
Інтерактивна іграшка Fur Real Friends Дельфін Доллі (F2401) 5332 грн