Інші категорії
Фільтри

Всі товари бренду WOW WEE

Знайдено 2 товару
WOW WEE MINI Робот Міпозавр
в наявності
1
799грн
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

 

Компанію WowWee (ВауВі) організували в 1988 році брати Річард і Пітер Янфовскі. Вони були знатними любителями сучасних технологій і нововведень, тому їх бажанням було створювати такі іграшки для дітей, які б були одночасно функціональними, сучасними, захоплюючими, безпечними і корисними.

WowWee - як все починалося

Першим товаром бренду ВауВі, що отримав широку популярність, став робот Robosapien, якого презентували в 2004 році. Ця іграшка викликала справжній фурор, обсяги продажів зметнулися вгору до рекордних позначок.

Затребуваність була настільки високою, що керівництвом компанії WowWee було прийнято рішення про старт розробки нових, ще більш цікавих і технологічних виробів.

Наступними хітами стали: гуманоїд з вбудованим голосовим блоком Robosapien, Joebot, RS Tri-Bot і Roborover і інші. До цього дня кожна новинка бренду WowWee добре зустрічається споживачем, попит на продукцію не згасає, а тільки зміцнюється. Чого варті одні тільки динозаври Miposaur, що відрізняються не найбільш податливим характером, але здатністю розуміти команди, хоча вони можуть від них і відхилятися на свій розсуд. Висота такої іграшки досить значна - близько 80 см! Також варті уваги міньйони, які сприймають голос, музику, жести і супроводжують свого господаря по всіх усюдах.

Fingerling - це серія невеликих, пальчикових роботизованих фігурок мавпочок, лінивців, драконів і єдинорогів. Без сумнівів, від них дух захопить не тільки у дітей, але й у більшості дорослих!

Асортимент товарів ВауВі можна розділити на наступні групи:

  • Роботи-динозаври;
  • Роботи-помічники;
  • Цуценята-симулятори живих тварин;
  • Автомобілі R.E.V.

Кожна іграшка WowWee супроводжується детальною інструкцією і керівництвом по експлуатації. У якості, надійності і безпеці цієї продукції можна не сумніватися - при виготовленні використовуються міцні і витривалі матеріали з нульовою токсичністю, вони точно прослужать довго на радість дітвори.

 

Всі товари бренду WOW WEE ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду WOW WEE Ціна
Інтерактивна іграшка WowWee Цуценя Чіп (W2804/3818) 1499 грн
WOW WEE MINI Робот Міпозавр 799 грн