Інші категорії
Фільтри

Вік

-

Всі товари бренду Ninco

Знайдено 0 товарів
За даним запитом не знайдено товарів.
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

 

Іспанський бренд Ninco був заснований в 1993 році. У засновників компанії на той час уже був багатющий досвід виробництва іграшок для дітей - вони займалися цим ще з 1960-х років.

Від безпосередньо товарів дитячої категорії їм хотілося перейти до продукції, яка буде актуальною не тільки малюкам, але також і для дорослих. Через деякий період пошуку ніші, було прийнято безпрограшне рішення створювати моделі автомобілів в масштабі 1:32. Новаторством стало застосування особливо міцного, і при цьому легкого різновиду пластмаси - ABS.

Ninco - автомобілі та яхти, траси і треки, що підкорюють з перших секунд

Спеціалізуючись на виробництві високоякісних точних копій гоночних автомобілів, баггі, машин, які увійшли в історію, і інших видів транспорту, бренд Ninco досяг серйозних результатів, обійшовши всіх можливих конкурентів у своїй сфері.

Іграшки приводяться в рух за допомогою слоту або радіоуправління. Стандартний набір Ninco складається з двох моделей авто, джерела живлення і доріжки для них. Така траса складається з декількох частин, що дозволяє створювати кожен раз різні треки на свій розсуд.

Варто відзначити також факт того, що на кожному слоті системи можуть бути використані до восьми окремо керованих авто Ninco. Перемикайте доріжки, вибирайте один з семи варіантів гонки, міняйте шини відповідно до обраної доріжки - повірте, гра буде захоплюючою!

Іграшки Ninco для веселих сімейних вечорів

Час показав, що початкова задумка бренду Ninco виправдала себе повністю. Іграшки даної торгової марки користуються попитом у людей будь-якого віку, хлопчиків і дівчаток, дозволяючи провести час в активних іграх, отримуючи задоволення від сучасних технологій і високого рівня якості.

 Міцність та витривалість використовуваних матеріалів гарантують довгий термін служби без пошкоджень, а значить, й нічим не затьмарений ігровий процес.

 

Всі товари бренду Ninco ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду Ninco Ціна