Інші категорії
Фільтри

Всі товари бренду HAIRDORABLES DOLLS

Знайдено 3 товару
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

 

Влітку 2018 року на закритому заході для блогерів представили лінію нових іграшок - Hairdorables Dolls. Це лялечки заввишки близько 11 см, з довгим, красивим, прошитим волоссям і п'ятьма точками артикуляції.

Кожен персонаж захований в спеціальній коробці разом з одинадцятьма сюрпризами. Серед аксесуарів є гребінь, взуття, аутфіт, окуляри, ролики, сумки, капелюшки, крила, а також наклейки, картка і постер для збору колекції. Саму коробку можна використовувати як сцену або гардероб для лялечки.

Hairdorables Dolls: від ідеї до ляльок-сюрпризів

Історія іграшок Hairdorables Dolls (Хердораблс) вельми цікава і неординарна: дівчина-блогер на ім'я Noah (Ноа) під час запису відео для свого каналу Youtube на тему плетіння косичок захоплено видихнула два слова - «hair» (волосся) і «adorable» (обожнюваний ). Вийшло поєднання «Hairdorable», яке негайно «пішло в народ» і зажило своїм життям.

Так і народилася назва серії з 36 ляльок, серед яких представлено 12 персонажів.

Імена героїв Хердораблс

Головні персонажі зустрічаються в першій серії в декількох образах, але зберігають свої відмінні риси. Їх імена: Ноа, Белла, Ді-Ді, Саллі, Катя, Скайлар, Гармонія, Нейла, Калі, Віллоу, Бріт, Рейні.

Вони всі мають свою яскраво-виражену індивідуальність, наприклад, Ноа захоплюється створенням відеороликів, Белла чудово танцює, Ді-Ді відмінно готує, Саллі розбирається в моді, Кет допомагає тваринам, а Скайлар любить подорожувати, і т.д.

Всі вони яскраві і незвичайні, та ігри з ними також вражають - можна створювати зачіски, придумувати нові образи, придумувати рольові ігри на різні тематики.

Друга серія ляльок Хердораблс випущена навесні 2019 року, в ній передбачено по 2 нових образи для кожного з 12 вже знайомих усім персонажа, крім Віллоу і Гармонії, адже у них цілих три образи!

У третій серії Hairdorables Dolls компанія Just Play Toys передбачила абсолютно нові аксесуари, пасма волосся, що змінюють свій колір, інструменти для завивки та випрямлення локонів.

Всього ляльок в серії 39, а героїнь, як і раніше, 12. Нові серії Хердораблс також не змусять себе чекати і будуть радувати наших дітей все новими дивовижними сюрпризами.

 

Всі товари бренду HAIRDORABLES DOLLS ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду HAIRDORABLES DOLLS Ціна
Just Play Іграшка лялька арт. 23820, Hairdorables Fashion Dolls з аксес., 4 в асорт., у кор.31,5*21,5*7,5 см 23820 1299 грн
Ляльковий набір HAIRDORABLES DOLLS BFF в асорт. (23700) 1399 грн
Улюбленець HAIRDORABLES PETS 2 серія в асорт. (23730) 199 грн