0800 30 09 30

Безкоштовно з усіх операторів

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

СБ-НД з 9:00 до 15:00

Приймаємо дзвінки:

Товарів: 0

Ваш кошик порожній

Сортування
Стать
хлопчик
Матеріал
пластик
Вік
6 років
Стать
хлопчик
Матеріал
пластик
Вік
6 років
Стать
хлопчик
Матеріал
пластик
Вік
6 років
Стать
хлопчик
Матеріал
пластик
Вік
6 років
Стать
хлопчик
Матеріал
пластик
Вік
6 років
Стать
хлопчик
Матеріал
пластик
Вік
6 років

Screechers в інтернет магазині

На основі аніме-серіалу була створена колекція механічних іграшок роботизованого типу - Screechers Wild. Спочатку розробка відбувалася китайською компанією Alpha Animation Group. Починаючи з 2018 року іграшки стали поширювати в Америці і Європі, а ліцензію на виготовлення отримали багато виробників.

Screechers Wild - Дикі Крикуни

За сюжетом історії, відразу після вибуху в космосі на Землі опинилися воїни-машини. Вони були мега швидкими і маневреними, і перебували в пошуку спеціальних пристроїв, що володіють енергією для перетворення їх в звірів. Взаємодіючи з людьми, вони добувають собі такі необхідні диски.

Машини-трансформери Screechers Wild

Сенс гри, з одного боку, дуже простий, а з іншого незвичайний і може нагадувати магічні дії - пластикові машинки без участі людини трансформуються в фантастичні істоти. Саме перевтілення не займе більше кількох секунд!

Всі дикі скрічери, будь то легковий автомобіль, вантажівка або позашляховик, видозмінюються в одну мить, причому, з боку це буде виглядати, ніби машина на всьому ходу зіткнеться з диском і, зробивши неймовірне сальто, приземлиться в новій іпостасі.

Подиву хлопчаків не буде меж, адже кожен з них охоче стане співучасником неймовірного події - розблокування «внутрішнього крику» улюбленого трансформера.

Примітно, що рекомендований вік для гри зі скрічерами - від шести років, а це означає, що вже з раннього віку діти можуть розвивати фантазію, уяву, дрібну і велику моторику, а також включатися в рольові ігри.

Захоплюючі іграшки - Дикі Скрічери

Виробники подбали про те, щоб ігри можна було ускладнювати у міру зростання зацікавленості, і тому заклали три етапи складності, на третьому, самому складному рівні, є можливість підключати одночасно двох активаторів, що зробить момент трансформації ще більш видовищним.

Виходячи з рівня, Screechers Wild можуть включати 2, 4 або 6 спеціальних дисків.

При цьому кожен окремий персонаж відрізняється власним ім'ям і характером, персональним дизайном, унікальними навичками. Але схема перевтілення незмінна: Screechers Wild - дотик - переворот - режим бойового звіра.

Хочете переконатися, що Дикий Скрічер купити було чудовою ідеєю? Направте його на диск-активатор і стежте за ефектним фліп-морфингом на 360 градусів, в результаті якого перед вами постане замість машини вже інше, люте і страхітливе, створіння.

Хто це може бути: горила, скорпіон, динозавр, миша-вампір, бик та інші.

Прийшла пора знову повернутися в початковий стан? Вийміть диск, складіть деталі. Особливою відмінністю іграшки є те, що вона не розпадеться на дрібні складові - фігурка володіє рознімними властивостями.

Screechers Wild в інтернет-магазині України

Купуючи іграшки для дітей, кожний із батьків хоче бути впевненим, що вони виявляться надійними, безпечними, стійкими до зносу. Саме цим якостям відповідають оригінальні товари лінійки Скрічерс Вайлд.

У магазині MyPlay ви завжди знайдете найцікавіші і популярні товари, а також супер-новинки ринку іграшок. Що стосується бренду Screechers Wild, то він представлений у вигляді найширшого асортименту самих машинок, пускових пристроїв і цілих ігрових наборів.

Screechers купуй вигідно в MYplay

Screechers Ціна

ALPHA SCREECHERS WILD! Ігровий набір - ВОГНЯНИЙ ДРАКОН (Оригінал)

1250 грн

ALPHA SCREECHERS WILD! Ігровий набір - ПОДВІЙНИЙ УДАР (Оригінал)

987 грн

ALPHA SCREECHERS WILD! Ігровий набір - ЗАПУСКАЧ АВТО (Оригінал)

674 грн

ALPHA SCREECHERS WILD! Ігровий набір - ЗАПУСКАЧ ДИСКІВ (Оригінал)

674 грн

ALPHA SCREECHERS WILD! Машинка-трансформер L 2 - МАНКІРЕНЧ (Оригінал)

449 грн

ALPHA SCREECHERS WILD! Машинка-трансформер L 2 - БАТТЛТАСК (Оригінал)

499 грн

ALPHA SCREECHERS WILD! Машинка-трансформер L 2 - СТІНКРЕЙ (Оригінал)

499 грн

ALPHA SCREECHERS WILD! Машинка-трансформер L1 - ДЖЕЙХОК (Оригінал)

299 грн

ALPHA SCREECHERS WILD! Машинка-трансформер L 3 - СКОРПІОДРИФТ (Оригінал)

649 грн

ALPHA SCREECHERS WILD! Машинка-трансформер L 1 - СПАРКБАГ (Оригінал)

299 грн

ALPHA SCREECHERS WILD! Машинка-трансформер L 1 - НАЙТБАЙТ (Оригінал)

299 грн

ALPHA SCREECHERS WILD! Машинка-трансформер L 1 - РЕВАДАКТІЛЬ (Оригінал)

299 грн