Інші категорії
Фільтри

Ігри в дорогу

Знайдено 8 товарів
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

Настільні ігри - улюблене заняття для багатьох сімей і компаній. Вони дозволяють провести вільний час весело та з користю, паралельно дізнаватися щось нове або закріплювати раніше отримані навички.

Асортимент ігор в даний час неймовірно різноманітний, він дозволяє вибрати настільну гру під будь-які потреби і переваги, а також привід. Це можуть бути як класичні настільні ігри (шашки, шахи, нарди і карти), так і гри-стратегії, ігри з економічним ухилом, розважальні та розвиваючі ігри, а також, звичайно, їх компактні версії - ігри в дорогу.

 

Дорожні настільні ігри

 

Якщо ви плануєте поїздку, або проводите багато часу в дорозі, який хочеться провести цікаво і захоплююче, то для вас найкращим чином підійдуть настільні дорожні гри.

 

Залежно від того, що ви любите, та від кількості і вікової категорії вашої компанії супутників, ви можете взяти з собою як всіма улюблене доміно, так і кольорову дитячу мозаїку, лабіринти або магнітні гри, всілякі головоломки і кубики Рубіка, лото і багато іншого.

 

Час, проведений за цими корисними і веселими заняттями, пролітає швидко, замінюючи втому на приплив позитивної енергії, запам'ятовується яскравими спалахами.

 

Настільні ігри в дорогу - для малюків і дорослих

 

Яким якостям повинні відповідати ідеальні дорожні настільні ігри? Звичайно, в першу чергу, вони повинні бути компактними, не мати занадто дрібних елементів, які легко втратити, чудово, коли принцип гри дозволяє використовувати магнітні елементи - щоб не розгубити частини гри і не витрачати сили на збирання деталей, що розсипалися, а також мати можливість продовжити цікаву партію з того ж місця, де перервалися. Якщо ваша дитина часто вередує в дорозі, то оптимальним варіантом буде захопити її розумними і корисними іграми, здатними не тільки зайняти, а й навчити, прищепити нові знання.

 

Ми пропонуємо вам на сторінках нашого інтернет-каталогу дорожні настільні ігри від найвідоміших і перевірених часом брендів - це DJeco, Feelindigo, Hobby World, Piatnic, Quercetti, Rubik`s, Smart Games, Spin Master Games та інших.

 

Ви можете бути впевненими в тому, що в цих товарах використовуються тільки безпечні матеріали і фарби, і ці набори прослужать вам і вашій родині довгі роки, забезпечуючи багато годин розваг і пам'ятних миттєвостей.

 

Ігри в дорогу ціна в інтернет магазині

Ігри в дорогу Ціна
SMART GAMES Дорожня магнітна гра "Пляжні пригоди" 399 грн
SMART GAMES Поквапся 899 грн
Дорожня магнітна гра "Хитрі жуки" 429 грн
Настільна гра SMART GAMES Кораловий риф (SGT 221 UKR) 429 грн
Настільна гра SMART GAMES Ноїв ковчег (SGT 240 UKR) 429 грн
Настільна гра SMART GAMES Підземні пригоди або Де чия нора? (SGT 290 UKR) 449 грн
Настільна гра SMART GAMES Розумний сирник (SGT 250 UKR) 449 грн
Настільна магнітна гра SMART GAMES Дельфіни-акробати (SGT 310 UKR) 399 грн