Інші категорії
Фільтри

Ігри в дорогу

Знайдено 0 товарів
За даним запитом не знайдено товарів.
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

Настільні ігри - улюблене заняття для багатьох сімей і компаній. Вони дозволяють провести вільний час весело та з користю, паралельно дізнаватися щось нове або закріплювати раніше отримані навички.

Асортимент ігор в даний час неймовірно різноманітний, він дозволяє вибрати настільну гру під будь-які потреби і переваги, а також привід. Це можуть бути як класичні настільні ігри (шашки, шахи, нарди і карти), так і гри-стратегії, ігри з економічним ухилом, розважальні та розвиваючі ігри, а також, звичайно, їх компактні версії - ігри в дорогу.

 

Дорожні настільні ігри

 

Якщо ви плануєте поїздку, або проводите багато часу в дорозі, який хочеться провести цікаво і захоплююче, то для вас найкращим чином підійдуть настільні дорожні гри.

 

Залежно від того, що ви любите, та від кількості і вікової категорії вашої компанії супутників, ви можете взяти з собою як всіма улюблене доміно, так і кольорову дитячу мозаїку, лабіринти або магнітні гри, всілякі головоломки і кубики Рубіка, лото і багато іншого.

 

Час, проведений за цими корисними і веселими заняттями, пролітає швидко, замінюючи втому на приплив позитивної енергії, запам'ятовується яскравими спалахами.

 

Настільні ігри в дорогу - для малюків і дорослих

 

Яким якостям повинні відповідати ідеальні дорожні настільні ігри? Звичайно, в першу чергу, вони повинні бути компактними, не мати занадто дрібних елементів, які легко втратити, чудово, коли принцип гри дозволяє використовувати магнітні елементи - щоб не розгубити частини гри і не витрачати сили на збирання деталей, що розсипалися, а також мати можливість продовжити цікаву партію з того ж місця, де перервалися. Якщо ваша дитина часто вередує в дорозі, то оптимальним варіантом буде захопити її розумними і корисними іграми, здатними не тільки зайняти, а й навчити, прищепити нові знання.

 

Ми пропонуємо вам на сторінках нашого інтернет-каталогу дорожні настільні ігри від найвідоміших і перевірених часом брендів - це DJeco, Feelindigo, Hobby World, Piatnic, Quercetti, Rubik`s, Smart Games, Spin Master Games та інших.

 

Ви можете бути впевненими в тому, що в цих товарах використовуються тільки безпечні матеріали і фарби, і ці набори прослужать вам і вашій родині довгі роки, забезпечуючи багато годин розваг і пам'ятних миттєвостей.

 

Ігри в дорогу ціна в інтернет магазині

Ігри в дорогу Ціна