Спеціальні ціни на серію «Кольорове перевтілення» від Hot Wheels!

Спеціальні ціни на серію «Кольорове перевтілення»  від Hot Wheels!
До закінчення акції залишилося:

Відкривай нові пригоди з неймовірним перевтіленням кольору та дизайну машинок з серією «Кольорове перевтілення» від Hot Wheels! Обирай Набір із 2 машинок "Кольорове перевтілення" Hot Wheels або ігровий набір Hot Wheels "Автомийка: Вибух кольорів" за спеціальними цінами*!

Набір із 2 машинок "Кольорове перевтілення" Hot Wheels (GYP13) приховує безліч сюрпризів! Усередині тубуса містяться дві машинки "Кольорове перевтілення" Hot Wheels в масштабі 1:64 зі спеціальним покриттям. Достатньо наповнити тубус теплою водою, опустити у нього машинку та побовтати її, доки вода не змінить колір. Коли ви витягнете машинку, проявиться її прихований дизайн!

З ігровим набором Hot Wheels "Автомийка: Вибух кольорів"  (GTT96) на гонщиків чекає ще більше пригод - перетворення кольору та дизайну машинки за допомогою води та, навіть, щупальців восьминога! На початку гри потрібно наповнити перший резервуар водою, опустити у нього машинку та покрутити нею, щоб розкрити перший сюрприз: круту машинку Hot Wheels із неймовірним дизайном! Тепер час проїхати через усі перешкоди, зокрема через петлю, щоб стекла зайва вода. Перед останнім миттям наповніть голову восьминога холодною водою й обприскайте машинку через щупальця, щоб знову повністю змінити її дизайн! Проженіть машинку через мийку та повторюйте процедуру знову й знову, щоб спостерігати за її неймовірними перевтіленнями!

Діти будуть в захваті від руху і кольорових перетворень й повертатимуться до гри знову й знову. Батькам на замітку: набір складається посередині вдвоє і не займає багато місця під час зберігання.

*Під фразою «Спеціальні ціни» мається на увазі знижка 16% на набір із 2 машинок "Кольорове перевтілення" Hot Wheels (GYP13) та знижка 22% на ігровий набір Hot Wheels "Автомийка: Вибух кольорів"  (GTT96). 

Акційна ціна на набір із 2 машинок "Кольорове перевтілення" Hot Wheels (GYP13) діятиме по всій території України в період з 7 грудня 2021 року до 6 січня 2022 року, крім тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, а також території окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи влади України не здійснюють своїх функцій.

Акційна ціна на ігровий набір Hot Wheels "Автомийка: Вибух кольорів"  (GTT96) діятиме по всій території України в період з 2 грудня 2021 року до 17 січня 2022 року, крім тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, а також території окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи влади України не здійснюють своїх функцій.

Товари які беруть участь в акції

Фільтри

Стать

показати всі сховати

Вік

-

Бренд

показати всі сховати
Набір з 2-х машинок серії "Кольорове перевтілення" (в ас.)
залишити відгук
в наявності
до порівняння
у обране
599грн