Інші категорії
Фільтри

Конструктори Знаток

Знайдено 0 товарів
За даним запитом не знайдено товарів.
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук
Отримуй промокод на знижку!
Підпишись на наші новини та акціі!

Якщо ваша дитина любить збирати конструктори, але звичайні дерев'яні, пластикові або навіть магнітні йому вже трохи набридли, здивувати його можна електронними наборами.

Серйозна наука з електронним конструктором

Для того, щоб грати різні види конструкторів, часто достатньо уяви та ідеї, але з наборами, заснованими на електроніці, це не так.

Тут вже буде потрібно знання і розуміння основ збирання електросхем, здібності і бажання навчатися і дізнаватися нове. Причому все це потрібно вміти виконувати як за допомогою дорослих, так і повністю самостійно, адже від цього залежить не тільки те, чи буде працювати задумана схема, але і чи не вийде з ладу вона.

Коли дитина зрозуміє основні принципи і закони, вивчить що таке коротке замикання і чому його не можна допускати, його влади відкриються великі можливості.

Починати вивчення можна з найпростіших навчальних наборів електронних конструкторів, на малу кількість схем і деталей. Потім, у міру закріплення знань, нарощувати за зростанням складності.

Часте явище – дитина, гідно впорався з початковими рівнями, просить купити йому електронні конструктори підвищеної складності, де можна управляти не тільки лампочкою і моторчиком, але також і світлом, звуком, збирати практично як професійні датчики руху, вологості, світла чи темряви, радіо, різні вимірники і навіть працювати з альтернативними видами енергії.

Варіантів настільки багато, що дитина буде захоплений заняттям довгий час, а в школі уроки фізики будуть набагато зрозуміліше і наочніше, оскільки всі основні процеси йому вже знайомі.

Важливість отриманих знань

Чим прекрасний електронний конструктор? Тим, що він не просто дає можливість дитині провести час з толком, попрацювати розумово і розвинути логіку, він ще й у наочній ігровій формі навчає складним поняттям і дисциплін.

Адже Не секрет, що діти не дуже люблять уроки, як такі, але коли вони чимось захоплені і процес отримання знань їх влаштовує, вони вбирають інформацію, як губка.

І своїми досягненнями вони дуже пишаються, що дуже правильно. «Мамо, глянь!», «Тату, подивися» - ці слова діти повторюють знову і знову, коли долають чергове досягнення і власноруч втілюють складну ідею в життя.

Це так важливо і прекрасно – дати дитині можливість відчути себе здібним, розумним, позбутися страху нерозуміння, замінивши його на почуття «мені все ясно і зрозуміло».

Особливо гарні в цьому сенсі електронні набори на велику кількість схем – дитина крок за кроком підвищує свій рівень знань, і завжди може повернутися до вподобаної схемою при бажанні.

Асортимент

Не знаєте, на чому зупинити свій вибір і сумніваєтеся, чи підійде конкретний набір вашій дитині?

Повірте, концепція цих наборів продумана таким чином, що з ними впораються і хлопчики, і дівчатка вже з 5-8 років. І гра ця цілком безпечна за рахунок унікального типу з'єднань і контактів – головне, пояснити дохідливо основні закони электросхемотехники.

Все інше-справа фантазії і натхнення. З таким підручним інструментом маленькі генії зможуть винайти свої хитрі схеми і домогтися дивовижних результатів.

Ми пропонуємо вам товари, від перевірених часом виробників, наприклад, це Makeblock і Знавець. Ці електронні конструктори вже встигли себе позитивно зарекомендувати і завоювати своїх шанувальників.

Що стосується популярних схем, то це вимірювання температури, відстані, рівня шуму, вивчення енергії сонця, вітру і механічної, радіоприймач, світломузика, ліхтарик, вентилятор, і безліч інших, не менш, а іноді і більше цікавих.

Купити електронний конструктор в інтернет-магазині України

Ви вже зважилися на покупку, але не впевнені, що досить розібралися в пропозиціях? Розгляньте наші докладні фото, які супроводжують кожен товар, прочитайте опис і ви переконаєтеся, що ризику немає, достатньо тільки зорієнтуватися, який рівень складності стане початковим для вашої дитини і сміливо приступати до оформлення замовлення.

Конструктори Знаток ціна в інтернет магазині

Конструктори Знаток Ціна