Інші категорії
Фільтри

Конструктори LEGO BRICK HEADZ

Знайдено 0 товарів
За даним запитом не знайдено товарів.
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

Ваша дитина любить збирати конструктори Лего, і при цьому у нього є фаворити серед екранних персонажів? Тоді ви можете зробити йому гарантовано успішний подарунок, що його ощасливить – досить вибрати один з наборів з героями популярних творів кіноіндустрії. Можливо, це будуть Лего Стар Варс, або Лего Муві, а може Лего Бетмен або Лего Брік Хеадз.

Конструктори Lego Brick Headz – приготуйтеся дивуватися

Ця серія конструкторів Лего виникла порівняно недавно-в 2017 році, і відразу полюбилася шанувальникам даного виду творчості.

Все тому, що звичні і популярні герої тут виглядають несподівано і цікаво – у вигляді великоголових, піксельних образів. Часом їх можна ідентифікувати виключно за елементами одягу або аксесуарів, від чого інтрига збільшується, як і бажання володіти цією дивиною.

Герої, представлені в серії Лего БРІК Хеадз, різноманітні-тут є і Диво-жінка, і Кіборг, і Аквамен, а також персонажі з льотні Зоряні воїни, і безліч інших.

 Кожна з фігур має заввишки близько семи сантиметрів, до неї в комплекті йде також і спеціальна демонстраційна майданчик для того, щоб зібрану. Модель можна було встановити в кімнаті на почесному місці.

Габарити цієї платформи – 4х4х1 см, на ній також нанесені позначки – серійний номер героя і логотип компанії Lego.

Що стосується кількості деталей, то це зазвичай в межах 100 штук. Оригінальні набори Лего Брік Хеадс відрізняються високою якістю виготовлення, зносостійкістю, міцністю, безпекою компонентів, що і робить їх такими бажаними.

Lego Brick Heads – довгоочікуваний подарунок для вашої дитини

Не секрет, що до відомих супергероїв негайно стають не лише діти та підлітки, але і серед дорослих з'являються цінителі, фанати і колекціонери.

Неважливо, хто це-Капітан Америка, Залізна людина, Халк, Бетмен, Бетгерл, Белль або Кайло Рен, Рей із Зоряних воїн, все одно завжди хочеться володіти улюбленим і дорогим серцю персонажем.

Саме таке різноманіття і представлено в колекції Лего Брік Хеадз – кожен тут знайде свого улюбленого героя.

Примітно, наскільки продуманий навіть дизайн упаковки кожного з наборів – на ній ви знайдете всю необхідну інформацію, від звичного погляду зображення героя, до картинки показує, як буде виглядати фігурка в результаті складання.

Звичайно, важливе місце в образах займають і аксесуари – іноді вони стають відмінною рисою всього дизайну. Більш того, якщо ви самі не дуже добре розбираєтеся в цих героях, то для вас є відмітки про те, до якої серії належить та чи інша фігурка – це можуть бути DC, Marvel, Star Wars, або Disney. Таким чином, ви точно не помилитеся з подарунком, знаючи переваги вашої дитини.

Не всі розуміють, що даний вид гри носить не тільки розважальний або колекційний характер – при цьому відмінно розвивається дрібна моторика, фантазія, посидючість і націленість на результат. А також просторове і образне мислення.

Купити Лего Брік Хеадз в інтернет-магазині України

Для того, щоб вибрати потрібний набір, вам достатньо розглянути наші пропозиції і супутні фото та опису товарів, після чого натиснути кнопку «купити» на сторінці з тим конструктором Лего Брік Хеадз, на якому ви зупинили свій вибір.

У лічені дні, а часом і годинник, цей прекрасний набір буде готовий до зустрічі зі своїм господарем!

Конструктори LEGO BRICK HEADZ ціна в інтернет магазині

Конструктори LEGO BRICK HEADZ Ціна