Благодійний проєкт “Шеврони героїв”

Благодійний проєкт “Шеврони героїв”
26 квітня 2024 Рубрика: MY івенти

KIDDISVIT запустив благодійний проєкт “Шеврони героїв”

10% з продажу мілітарі-машинок TechnoDrive передадуть на захист українських військових

KIDDISVIT, постачальник мережі магазинів MYplay, запустив благодійний проєкт “Шеврони героїв”. Мета – передати частину з продажів на антидрон системи РЕБ для захисту військових України.

Компанія створила колекційну серію машинок TechnoDrive з шевронами різних підрозділів.

В першій колекції 16 моделей з шевронами славетних підрозділів України. Серед яких бригади наступу Національної Гвардії України, Головне управління розвідки Міністерства оборони України, Хартія, Холодний Яр, Птахи Мадяра.

Протягом року з'являться ще декілька колекцій авто з шевронами різних військових підрозділів. Всього буде 50 шевронів. Кожна модель авто лімітована та погоджена керівництвом Збройних Сил України та Національної Гвардії України.

З продажу кожної машинки компанія KIDDISVIT направить 10% на закупівлю антидрон систем РЕБ для захисту військових України.

Ми багато спілкуємось з військовими, допомагаємо, дружимо і бачимо з яким трепетом вони ставляться до шевронів своїх бригад. Це важливий символ братерства та приналежності до підрозділу. Військові носять шеврони в умовах цивільного життя – це про повернення додому. Цим проєктом ми висловлюємо повагу та вдячність всім героям, які захищають Україну. І робимо свій внесок у наближення Перемоги – щоб наші хлопці та дівчата були під захистом та повернулись до рідних. Ці машинки військові даруватимуть, як презенти з символікою своїх бригад волонтерам, побратимам з інших батальйонів та взводів. Через Шеврони Героїв ми прагнемо донести історії військових підрозділів, які вписали своє ім’я в перебіг війни. Та віримо, що ці машинки надихатимуть майбутні покоління оберігати свою країну”, – Павло Овчинніков, CEO KIDDISVIT.

Підтримати благодійний проєкт і придбати машинки Шеврони Героїв  можна в мережі магазинів MYplay та в інтернет-магазині myplay.ua