Інші категорії
Фільтри
Вік
-
Бренд
показати всі сховати

Ігрові фігурки Roblox

Знайдено 0 товарів
Roblox
скинути всі
За даним запитом не знайдено товарів.
Отримуй промокод на знижку!
Підпишись на наші новини та акціі!

Унікальна, розрахована на багато користувачів, гра Roblox після свого старту в 2006 році майже миттєво завоювала своїх шанувальників по всьому світу. І вже в 2017 році було прийнято рішення придбати компанію Jazware, щоб радувати шанувальників даної теми якісними ліцензійними іграшками за мотивами гри.

З цього моменту стало можливим управляти улюбленими персонажами не тільки у віртуальному середовищі, а й у реальному світі. Діти оцінили таку пропозицію і з радістю грають в Роблокс іграшки, збираючи цілі колекції

Купити Роблокс в інтернет-магазині

Чим же так приваблива історія Роблокс? Тим, що це цілі тривимірні світи, де можна перевтілитися в будь-якого героя і прожити найрізноманітніші сцени з життя. Або вигадати таку лінію поведінки, яка нікому іншому і в голову б не прийшла.

У хід можуть йти як самі герої, так і їх оточення, інша атрибутика. Це одна з найбільших геймерських локацій на сьогоднішній день, доступна як з комп'ютерів, мобільних приставок, так і з інших пристроїв.

Роблокс фігурка - це деталізований і тому повністю впізнаваний персонаж, виконаний в кубічному дизайні. Принцип складання аналогічний звичному і улюбленому конструктору Лего, тому не викличе ні труднощів, ні складнощів.

Крім того, іграшки роблокс задумані таким чином, що можуть утримувати в своїх руках дрібні предмети і аксесуари, завдяки чому будь-яка гра стане більш захоплюючою і різноманітною. Фігурки досить пластичні завдяки наявності декількох точок артикуляції - вони можуть рухати руками і ногами, повертати голову. А це означає, що гра не буде зіпсована і пози героя стануть гіпер-реальними.

Так як сама фігурка представляє собою міні-конструктор, як уже згадувалося, то при бажанні можна змінювати деталі місцями, доповнювати. Це робить образи нескінченними і простір для фантазії великим.

Важливою перевагою ліцензійних іграшок є те, що вони продумані до самих дрібниць - при тому, що елементи легко з'єднуються і роз'єднуються, вони не розпадаються в руках, викликаючи тим самим роздратування від низької якості.

Іграшки Роблокс

Вирішивши купити роблокс фігурки і набори, не всі батьки розуміють, що здійснюють не тільки приємне і цікаве придбання для дитини, але також вносять вагомий вклад в її розвиток.

А все тому, що корисна дія в цьому випадку є не настільки очевидною - в процесі гри діти стимулюють фантазію, уяву і просторове мислення, активується режим творчості і творення. Дуже важливим фактором є опрацювання дрібної моторики пальчиків - це покращує координацію рухів, підвищує зосередженість, покращує роботу мозку. Крім того, дані заняття будуть цікаві як хлопчикам, так і дівчаткам. Спільні ігри неодмінно позитивно позначаться на соціалізації, умінні дружити, контактувати, придумувати загальні сюжети і взаємодіяти, виходячи з них.

Кожна дитина знайде тут те, що їй зараз необхідно: це можуть бути роблокс фігурки, повноцінні набори з цілими локаціями і безліччю аксесуарів, а також тематичні серії.

Бонусом від покупки іграшок роблокс стане те, що в комплект входить унікальний код для розблокування ексклюзивних предметів у віртуальній грі.

В інтернет-магазині «MyPlay» все, що стосується Роблокс купити дуже просто - для вас найширший асортимент онлайн вітрини, найактуальніші новинки, докладні описи і приємні ціни.

Ігрові фігурки Roblox ціна в інтернет магазині

Ігрові фігурки Roblox Ціна