0800 30 09 30

Безкоштовно з усіх операторів

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

СБ-НД з 9:00 до 15:00

Приймаємо дзвінки:

Товарів: 0

Ваш кошик порожній

Сортування
1 2 3
Матеріал
пластик
Матеріал
пластик
1109 грн
1053 грн
Купити
1109 грн
1053 грн
Купити
Матеріал
пластик
989 грн
939 грн
Купити
Матеріал
пластик
689 грн
654 грн
Купити
689 грн
654 грн
Купити
689 грн
654 грн
Купити
Матеріал
пластик
Матеріал
пластик
Матеріал
пластик
Матеріал
пластик
1 2 3

Roblox в інтернет магазині

Унікальна, розрахована на багато користувачів, гра Roblox після свого старту в 2006 році майже миттєво завоювала своїх шанувальників по всьому світу. І вже в 2017 році було прийнято рішення придбати компанію Jazware, щоб радувати шанувальників даної теми якісними ліцензійними іграшками за мотивами гри.

З цього моменту стало можливим управляти улюбленими персонажами не тільки у віртуальному середовищі, а й у реальному світі. Діти оцінили таку пропозицію і з радістю грають в Роблокс іграшки, збираючи цілі колекції

Купити Роблокс в інтернет-магазині

Чим же так приваблива історія Роблокс? Тим, що це цілі тривимірні світи, де можна перевтілитися в будь-якого героя і прожити найрізноманітніші сцени з життя. Або вигадати таку лінію поведінки, яка нікому іншому і в голову б не прийшла.

У хід можуть йти як самі герої, так і їх оточення, інша атрибутика. Це одна з найбільших геймерських локацій на сьогоднішній день, доступна як з комп'ютерів, мобільних приставок, так і з інших пристроїв.

Роблокс фігурка - це деталізований і тому повністю впізнаваний персонаж, виконаний в кубічному дизайні. Принцип складання аналогічний звичному і улюбленому конструктору Лего, тому не викличе ні труднощів, ні складнощів.

Крім того, іграшки роблокс задумані таким чином, що можуть утримувати в своїх руках дрібні предмети і аксесуари, завдяки чому будь-яка гра стане більш захоплюючою і різноманітною. Фігурки досить пластичні завдяки наявності декількох точок артикуляції - вони можуть рухати руками і ногами, повертати голову. А це означає, що гра не буде зіпсована і пози героя стануть гіпер-реальними.

Так як сама фігурка представляє собою міні-конструктор, як уже згадувалося, то при бажанні можна змінювати деталі місцями, доповнювати. Це робить образи нескінченними і простір для фантазії великим.

Важливою перевагою ліцензійних іграшок є те, що вони продумані до самих дрібниць - при тому, що елементи легко з'єднуються і роз'єднуються, вони не розпадаються в руках, викликаючи тим самим роздратування від низької якості.

Іграшки Роблокс

Вирішивши купити роблокс фігурки і набори, не всі батьки розуміють, що здійснюють не тільки приємне і цікаве придбання для дитини, але також вносять вагомий вклад в її розвиток.

А все тому, що корисна дія в цьому випадку є не настільки очевидною - в процесі гри діти стимулюють фантазію, уяву і просторове мислення, активується режим творчості і творення. Дуже важливим фактором є опрацювання дрібної моторики пальчиків - це покращує координацію рухів, підвищує зосередженість, покращує роботу мозку. Крім того, дані заняття будуть цікаві як хлопчикам, так і дівчаткам. Спільні ігри неодмінно позитивно позначаться на соціалізації, умінні дружити, контактувати, придумувати загальні сюжети і взаємодіяти, виходячи з них.

Кожна дитина знайде тут те, що їй зараз необхідно: це можуть бути роблокс фігурки, повноцінні набори з цілими локаціями і безліччю аксесуарів, а також тематичні серії.

Бонусом від покупки іграшок роблокс стане те, що в комплект входить унікальний код для розблокування ексклюзивних предметів у віртуальній грі.

В інтернет-магазині «MyPlay» все, що стосується Роблокс купити дуже просто - для вас найширший асортимент онлайн вітрини, найактуальніші новинки, докладні описи і приємні ціни.

Roblox купуй вигідно в MYplay

Roblox Ціна

Набір Jazwares Roblox Deluxe Playset Jailbreak: Museum Heist W6 (Оригінал)

2374 грн

Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Turbo Builder Set комплект (Оригінал)

1599 грн

Набір Jazwares Roblox Environmental Set Heroes of Robloxia (Оригінал)

1410 грн

Набір Mix & Match Set Mischief Night W4 (Оригінал)

1053 грн

Набір Mix & Match Set Star Commandos W6 (Оригінал)

1053 грн

Набір Jazwares Roblox Multipack Night of the Werewolf (Оригінал)

689 грн

Набір Multipack Summoner Tycoon W6 (Оригінал)

939 грн

Набір Jazwares Roblox Game Packs Mount of Gods (Оригінал)

479 грн

Набір Game Packs Cannoneers: Battle for Jolly Island W6 (Оригінал)

654 грн

Набір Game Packs Forger's Workshop W6 (Оригінал)

654 грн

Набір Game Packs Murder Mystery 2 W6 (Оригінал)

654 грн

Набір Game Packs Pet Simulator W4 (Оригінал)

654 грн