Інші категорії
Фільтри

LEGO UNIKITTY

Знайдено 0 товарів
За даним запитом не знайдено товарів.
Отримуй промокод на знижку!
Підпишись на наші новини та акціі!

Яким набором Лего можна здивувати і порадувати практично будь-яку дівчинку? Звичайно, це Lego Disney Princess, Lego Friends і Lego Unikitty.

Хто така Кисонька Unikitty

Шанувальники мультика «Кисонька», а також Лего Фільму і ряду комп'ютерних ігор, добре знають і люблять дивного персонажа – кошеня-єдинорога. Саме про це говорить і її ім'я – «юні» означає єдинорога, а «кітті» – кошеня. Це абсолютно чарівне, позитивне і радісне істота, поки її агресія знаходиться під контролем. Але не варто виводити її з себе, тому що в цьому випадку пробуджується її темна сторона і вона перетворюється неймовірну бойову машину – Ультра Кісу. Це її таємниця, що відкривається тільки тим, хто був недостатньо обережний і через недосвідченість перейшов їй дорогу.

Конструктори Лего Юнікітті-мрія будь-якої дівчинки

Що стосується конструктора, то він являє собою збірну фігуру цієї дивовижної Юнікітті-Ультракіси або її друзів.

Виконана вона не за принципом мініфігурок, а з декількох блоків звичайного розміру – це її голова, вушка, тіло, лапи, хвіст, шия і ріг. Добра Юнікітті має ніжні відтінки рожевого, блакитного і жовтого, а її альтернативне втілення – володіє червоними, жовто-коричневими і вогняними тонами.

Грати з Лего Юнікітті весело і цікаво, можна розігрувати вже відомі сюжети або придумувати кожен раз свій новий сценарій.

Lego Unikitty – користь

Гра з таким нескладним конструктором може здатися навіть примітивною, але це зовсім не так. Оскільки для маленьких дітей дуже важливо мати можливість опрацьовувати дрібну моторику пальчиків, тренувати фантазію і уяву, образне й просторове мислення, а також посидючість і самостійність. При цьому дитина отримує повноцінну сюжетно-рольову гру з улюбленими персонажами, що також дозволяє проявити їй свої почуття, співпереживання, емоції і турботу.

Тому купити конструктор Лего Юникитти для вашої маленької дівчинки – це не просто хороша ідея, але і відмінне вкладення в розвиток дитини.

Турбота про безпеку

Чим молодша дитина, тим жорсткіше повинні бути вимоги до безпеки іграшок. Це означає, що такі товари повинні бути особливо міцними, тобто здатними витримати падіння і удари, а також дитина може запросто настати або сісти на них. Це означає, що не повинно бути небезпечних або гострих елементів. Крім того, діти дошкільного віку здатні тягнути іграшки в рот, а це говорить про те, що крім вищесказаного, іграшка повинна бути виготовлена з безпечних матеріалів з застосуванням нетоксичних фарб.

Всі ці умови дотримуються тільки в разі придбання оригінальних наборів Lego Unikitty. Будь-яка підробка-це вже гарантовані порушення одного або ж всіх всього перерахованого. Не варто ризикувати життям і здоров'ям малюків! Конструктор Лего Юникитти дешево – це привід засумніватися в якості.

Купити конструктор Lego Unikitty в інтернет-магазині України

У магазині MyPlay ви завжди знайдете тільки ліцензійні, оригінальні набори Лего Юнікітті та інших серій. Ми ретельно відстежуємо якість товару і пропонуємо вам тільки найкращі варіанти, найактуальніших новинок ринку.

Купити конструктор Лего у нас дуже легко, як і будь-який інший представлений товар. Все, що необхідно, це, вивчивши фото і опису і вибравши потрібний набір, натиснути кнопку «купити», заповнити короткий бланк замовлення і засудити деталі покупки з нашим менеджером.

 

Більше не потрібно їздити по місту в пошуках ідеального подарунка – тепер можна здійснювати комфортні покупки прямо з квартири або офісу. Ми доставимо вам вашу покупку в будь-яку точку України в самі стислі терміни.

LEGO UNIKITTY ціна в інтернет магазині

LEGO UNIKITTY Ціна