Інші категорії
Фільтри

Конструктори LEGO HEXO KNIGHTS

Знайдено 0 товарів
За даним запитом не знайдено товарів.
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

Зараз найпопулярнішими героями в Лего конструкторах є Зоряні Воїни, Гаррі Поттер, Ниндзяго і Нексо Найтс (Лицарі Нексо), що пояснюється великою кількістю шанувальників даних творів кіноіндустрії.

Герої і лиходії Нексо

Любителі LEGO Nexo Knights вже встигли оцінити красу і масштабність, а також детальність сучасних наборів конструкторів. З ними тепер можна відігравати самі епічні сценки і сюжети, а також придумувати свій хід розвитку подій.

Фантастичні істоти, неймовірність того, що відбувається, вічна боротьба добра зі злом – це все те, що так любить кожен хлопчисько. Вражають уяву як декорації, які можна побудувати за допомогою цих наборів, так і тематичні мініфігурка та аксесуари.

Протистояння старого і нового, середньовічного примітивізму і нових технологій – це основна ідея цієї історії, героями якої є шут Джестро, Книга Монстрів, Клей Мурингтон, Ланс Річмонд, Аарон Фокс, Аксель, Мейсі Хальберт, маг Мерлок та інші.

Королівство Найтон чекає порятунку відважними лицарями Нексо найтс, і кожен хлопчисько здатний надати потрібний вплив завдяки своїм можливостям фантазії і особистих суперсил.

Ось чому такими бажаними залишаються ці чудові набори, і діти загадують їх отримати на кожне свято.

Асортимент наборів досить великий, щоб дивувати все новими сюжетами і подіями. Можливо, вам припадуть до душі Повітряний страйкер Аарона, Підйомна боемашина Ланса, Двойникатор, Могутня Лавария, Бур-машина Акселя і інші цікаві позиції.

Гра з конструкторами Лего Нексо Найтс-цікаво і корисно

Такого типу іграшки поєднують в собі всі самі корисні властивості сюжетно-рольових наборів і конструкторів, таким чином, вони стимулюють дрібну моторику рук, уяву, фантазію і уяву, просторове, логічне й образне мислення, координацію, самостійність, посидючість, націленість на результат і багато іншого.

Тому дійсно варто купити вашому хлопчику конструктор LEGO Nexo Knights-це стане відмінним вкладенням в його розвиток.

Купити конструктор Лего Нексо Найтс в інтернет-магазині України

Магазин MyPlay завжди пропонує вам широкий асортимент товарів, в тому числі і конструкторів Лего Нексо Найтс. Це тільки оригінальні, ліцензійні набори, що відповідають всім стандартам якості.

При природному бажанні купити LEGO Nexo Knights дешево, будьте пильні – занадто низька ціна говорить про підробку товару і його погану якість. Ми підбираємо для вас найцікавіші новинки світу Лего за доступними цінами, це означає, що і дитина отримає задоволення, і ви залишитеся задоволені.

Зробити покупку легко, для цього навіть не доведеться залишати будинок або офіс – буквально десяток хвилин вам буде потрібно на оформлення замовлення.

Конструктори LEGO HEXO KNIGHTS ціна в інтернет магазині

Конструктори LEGO HEXO KNIGHTS Ціна