Інші категорії
Фільтри

Конструктори LEGO HEXO KNIGHTS

Знайдено 0 товарів
За даним запитом не знайдено товарів.
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук
Отримуй промокод на знижку!
Підпишись на наші новини та акціі!

Зараз найпопулярнішими героями в Лего конструкторах є Зоряні Воїни, Гаррі Поттер, Ниндзяго і Нексо Найтс (Лицарі Нексо), що пояснюється великою кількістю шанувальників даних творів кіноіндустрії.

Герої і лиходії Нексо

Любителі LEGO Nexo Knights вже встигли оцінити красу і масштабність, а також детальність сучасних наборів конструкторів. З ними тепер можна відігравати самі епічні сценки і сюжети, а також придумувати свій хід розвитку подій.

Фантастичні істоти, неймовірність того, що відбувається, вічна боротьба добра зі злом – це все те, що так любить кожен хлопчисько. Вражають уяву як декорації, які можна побудувати за допомогою цих наборів, так і тематичні мініфігурка та аксесуари.

Протистояння старого і нового, середньовічного примітивізму і нових технологій – це основна ідея цієї історії, героями якої є шут Джестро, Книга Монстрів, Клей Мурингтон, Ланс Річмонд, Аарон Фокс, Аксель, Мейсі Хальберт, маг Мерлок та інші.

Королівство Найтон чекає порятунку відважними лицарями Нексо найтс, і кожен хлопчисько здатний надати потрібний вплив завдяки своїм можливостям фантазії і особистих суперсил.

Ось чому такими бажаними залишаються ці чудові набори, і діти загадують їх отримати на кожне свято.

Асортимент наборів досить великий, щоб дивувати все новими сюжетами і подіями. Можливо, вам припадуть до душі Повітряний страйкер Аарона, Підйомна боемашина Ланса, Двойникатор, Могутня Лавария, Бур-машина Акселя і інші цікаві позиції.

Гра з конструкторами Лего Нексо Найтс-цікаво і корисно

Такого типу іграшки поєднують в собі всі самі корисні властивості сюжетно-рольових наборів і конструкторів, таким чином, вони стимулюють дрібну моторику рук, уяву, фантазію і уяву, просторове, логічне й образне мислення, координацію, самостійність, посидючість, націленість на результат і багато іншого.

Тому дійсно варто купити вашому хлопчику конструктор LEGO Nexo Knights-це стане відмінним вкладенням в його розвиток.

Купити конструктор Лего Нексо Найтс в інтернет-магазині України

Магазин MyPlay завжди пропонує вам широкий асортимент товарів, в тому числі і конструкторів Лего Нексо Найтс. Це тільки оригінальні, ліцензійні набори, що відповідають всім стандартам якості.

При природному бажанні купити LEGO Nexo Knights дешево, будьте пильні – занадто низька ціна говорить про підробку товару і його погану якість. Ми підбираємо для вас найцікавіші новинки світу Лего за доступними цінами, це означає, що і дитина отримає задоволення, і ви залишитеся задоволені.

Зробити покупку легко, для цього навіть не доведеться залишати будинок або офіс – буквально десяток хвилин вам буде потрібно на оформлення замовлення.

Конструктори LEGO HEXO KNIGHTS ціна в інтернет магазині

Конструктори LEGO HEXO KNIGHTS Ціна