0800 30 09 30

Безкоштовно з усіх операторів

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

СБ-НД з 9:00 до 15:00

Приймаємо дзвінки:
каталог

Товарів: 0

Ваш кошик порожній

Сортування
1 2
169 грн
157 грн
Купити
169 грн
157 грн
Купити
1 2

Герої в масках в інтернет магазині

З 2015 року діти всього світу мають можливість спостерігати за пригодами фантастичних товаришів з улюбленого мультика «Герої в масках». Цей мультсеріал став настільки популярним, що виробники товарів для дітей вирішили випускати іграшки і аксесуари відповідної тематики.

Так з'явилися найрізноманітніші фігурки, зорельоти, спецтранспорт і цілі ігрові набори за сюжетом всіх історій.

З кожним новим сезоном мультфільму асортимент іграшок оновлюється, вони ускладнюються, деталізуються, збільшуються в своєму масштабі. Зараз можна купити цілі копії наукових лабораторій, ракети, гоночні машини і багато іншого.

Іграшки «Герої в масках»

Чим би не захоплювався ваша дитина, але якщо вона є шанувальником цього мультика, вона неодмінно знайде тут собі до душі ідеальну іграшку.

Асортимент дійсно вражає: це можуть бути м'які іграшки з головними героями, міні-фігурки, машинки і ігрові набори з приголомшливими уяву можливостями і функціями.

Якому герою віддає перевагу ваша дитина? Коннор, Грег, Амайя, місячна Дівчинка, Ромео, Робот-герой або Нічний Ніндзя? Всі вони доступні до придбання, щоб рольові ігри були якомога більш реалістичними і наближеними до задумки.

Завдяки бурхливої ​​дитячої фантазії сюжетні лінії в кожній окремій грі можуть бути неповторними, захоплюючими. Щоразу боротьба добра зі злом, героїв із злочинцями буде ускладнюватися, удосконалюватися і дивувати все більше.

Особливо діти оцінять наявність світлових і звукових ефектів, музичний супровід і деталізованість іграшок. Іграшки на пульті управління і з пусковими механізмами - окрема дитяча любов.

Варто відзначити також користь від такого роду занять - діти не тільки опрацьовують дрібну моторику ручок, тренують фантазію і уяву, але також стимулюється образне мислення, поповнюється словниковий запас, відбувається знайомство з механізмами та пристроями.

Купити іграшки Герої в масках дуже просто - виберіть із запропонованих товарів той, який найбільше відповідає запитам дитини, натисніть кнопку «купити» або зв'яжіться з нами іншим зручним способом. Блиск в очах дитини і задоволена усмішка підкажуть вам, що вибір був абсолютно вірним.

Герої в масках купуй вигідно в MYplay

Герої в масках Ціна

PJ MASKS Ігровий набір Лабораторія Ромео (Оригінал)

616 грн

PJ MASKS Ігровий набір Автобус нічного ніндзя (Оригінал)

616 грн

PJ MASKS Рухома іграшка Кетбой (Оригінал)

157 грн

PJ MASKS Рухома іграшка Гекко (Оригінал)

157 грн

PJ MASKS Пальчиковий театр (Оригінал)

0 грн

PJ MASKS Ігровий набір Гекко і ніндзя 2шт. х8см (Оригінал)

199 грн

PJ MASKS Колекція Героїв 5 шт. х8 см (Оригінал)

339 грн

PJ MASKS Планер Алетт фігурка і машина (Оригінал)

369 грн

PJ MASKS Кетбой фігурка 8 см і браслет, що світиться (Оригінал)

199 грн

PJ MASKS Гекко фігурка 8 см і світиться браслет (Оригінал)

199 грн

Алетт фігурка 8 см та браслет, що світиться. Ігровий набір TM "PJ Masks"./Play set "Light Up Figure Owlette" (Оригінал)

199 грн

PJ MASKS М'яка іграшка Кетбой 20 см (Оригінал)

169 грн