Інші категорії
Фільтри

Розмір знижки %

-

Стать

показати всі сховати

Ціна

-

Вік

-

Хітова серія

показати всі сховати

Бренд

показати всі сховати

Герої в масках PJ MASKS

Знайдено 3 товару
PJ MASKS
скинути всі
Відгуки наших клієнтів
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

З 2015 року діти всього світу мають можливість спостерігати за пригодами фантастичних товаришів з улюбленого мультика «Герої в масках». Цей мультсеріал став настільки популярним, що виробники товарів для дітей вирішили випускати іграшки і аксесуари відповідної тематики.

Так з'явилися найрізноманітніші фігурки, зорельоти, спецтранспорт і цілі ігрові набори за сюжетом всіх історій.

З кожним новим сезоном мультфільму асортимент іграшок оновлюється, вони ускладнюються, деталізуються, збільшуються в своєму масштабі. Зараз можна купити цілі копії наукових лабораторій, ракети, гоночні машини і багато іншого.

Іграшки «Герої в масках»

Чим би не захоплювався ваша дитина, але якщо вона є шанувальником цього мультика, вона неодмінно знайде тут собі до душі ідеальну іграшку.

Асортимент дійсно вражає: це можуть бути м'які іграшки з головними героями, міні-фігурки, машинки і ігрові набори з приголомшливими уяву можливостями і функціями.

Якому герою віддає перевагу ваша дитина? Коннор, Грег, Амайя, місячна Дівчинка, Ромео, Робот-герой або Нічний Ніндзя? Всі вони доступні до придбання, щоб рольові ігри були якомога більш реалістичними і наближеними до задумки.

Завдяки бурхливої ​​дитячої фантазії сюжетні лінії в кожній окремій грі можуть бути неповторними, захоплюючими. Щоразу боротьба добра зі злом, героїв із злочинцями буде ускладнюватися, удосконалюватися і дивувати все більше.

Особливо діти оцінять наявність світлових і звукових ефектів, музичний супровід і деталізованість іграшок. Іграшки на пульті управління і з пусковими механізмами - окрема дитяча любов.

Варто відзначити також користь від такого роду занять - діти не тільки опрацьовують дрібну моторику ручок, тренують фантазію і уяву, але також стимулюється образне мислення, поповнюється словниковий запас, відбувається знайомство з механізмами та пристроями.

Купити іграшки Герої в масках дуже просто - виберіть із запропонованих товарів той, який найбільше відповідає запитам дитини, натисніть кнопку «купити» або зв'яжіться з нами іншим зручним способом. Блиск в очах дитини і задоволена усмішка підкажуть вам, що вибір був абсолютно вірним.

Герої в масках PJ MASKS ціна в інтернет магазині

Герої в масках PJ MASKS Ціна
PJ Masks Спорядження для рольових ігор ГЕРОЇ В МАСКАХ - РУКАВИЦЯ ГЕККО F2145 299 грн
Килимок-пазл PJ Masks Герої в масках (120418) 449 грн
Ігровий набір PJ Masks Герої в масках Гоночний Котокар (F2138) 559 грн