Інші категорії
Фільтри

Іграшки FORTNITE

Знайдено 0 товарів
За даним запитом не знайдено товарів.
Відгуки наших клієнтів
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук

Іграшки Фортнайт

З вересня 2017 року безліч геймерів усього світу були підкорені комп'ютерною грою «Фортнайт: Королівська Битва». Ця гра стала настільки популярною як серед дітей, так і серед дорослих, що з'явився підвищений попит і на різні іграшки даної тематики.

На сьогодні іграшки Fortnite настільки різноманітні, що будь-який шанувальник цього шутера зможе підібрати для себе як ігрову фігурку для колекції, так і м'яку іграшку, тематичний набір, ігрову зброю.

Fortnite: про гру

Особливістю гри Фортнайт є зажадана тема битв і виживання, наявність видовищної картинки, захопливого сюжету, неповторних високодеталізованих героїв, а також можливості проявити та відточити свій потенціал в стратегії та тактиці.

Гравцеві потрібно добувати різні ігрові предмети, такі як зброя та боєприпаси, медикаменти, а також будувати оборонні споруди та робити своєчасний апгрейд.

Великий асортимент іграшок Фортнайт

Будь-яка людина, що захоплюється цією грою, не зможе встояти перед тим, щоб зібрати свою, хоч навіть і зовсім маленьку, колекцію, присвячену сюжету улюбленої гри.

У таких колекціях часто присутні м'які іграшки Фортнайт, іграшки Nerf Фортнайт, іграшки Fortnite фігурки, а також пістолети Fortnite і багато іншого. Серед фігурок особливо популярна іграшка Фортнайт Банан.

Якщо ви вирішили купити іграшку Фортнайт в інтернет-магазині для себе або для свого юного шанувальника гри, то на цих сторінках нашого онлайн каталогу ви знайдете саме те, що шукаєте! Зверніть вашу увагу на HASBRO NERF бластери, колекційні та ігрові фігурки Jazwares Fortnite Builder Set Black Knight, «Дрифт» та «Козир» від бренду FUNKO POP!, Jazwares Fortnite Llama, а також цілі набори: «Зоряно-смугастий боєць і капітан команди піротехніки», «Бомбістка-ідеалістка та Омега», «Бургермен та оператор каси Джоунс», та «Мегафорт».

Ви можете бути впевненими, що будь-яка з обраних іграшок Фортнайт буде відрізнятися відмінною якістю, високим ступенем деталізації, цікавим задумом, а часто й наявністю приємних сюрпризів у вигляді карток з унікальним кодом, завдяки якому в онлайн грі ви зможете отримати певні бонуси (це може бути рідкісна зброя, ефекти або скіли). Все, що вам потрібно, це ввести отриманий код в спеціальне поле на екрані.

Фортнайт - більше, ніж просто гра

Володарі іграшок Фортнайт отримують не тільки чергового персонажа в свою особисту колекцію, але так само непомітно для себе можуть розвивати дрібну моторику, фантазію та уяву. Крім того, отримуються нові знання про види зброї, прокачується кмітливість та стратегічне мислення.

Якщо ж говорити про іграшкову зброю, то вона здатна надовго захопити своїх господарів в реальному світі, пропонуючи корисну активність на повітрі та в команді близьких друзів. Таким чином вам дуже знадобляться віртуальні навички, які, тим не менш, доведеться гарненько відточити в реальності.

Крім цього, іграшки Fortnite здатні стати й прикрасою інтер'єру – вони можуть виступати в ролі декору.

Іграшки FORTNITE ціна в інтернет магазині

Іграшки FORTNITE Ціна