Інші категорії
Фільтри

Вік

-

Всі товари бренду Sylvanian

Знайдено 0 товарів
За даним запитом не знайдено товарів.
Відгуки наших клієнтів
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук
Отримуй промокод на знижку!
Підпишись на наші новини та акціі!

 

Любителі колекційних іграшок добре знають бренд Sylvanian Families, що виробляє ексклюзивні іграшки, фігурки лісових звірів і всілякі аксесуари для них.

Sylvanian Families - початок історії

У 1985 р. японською компанією Epoch вироблялися іграшкові набори - дерев'яні будиночки і порцелянові фігурки тварин, що живуть там. Трохи пізніше стратегія була змінена і іграшки стали пластиковими.

Далі пішов випуск комп'ютерних ігор і мультиплікаційних серіалів, і слава цих наборів поширилася по світу. Бездоганна якість виробів, милі звірята і цікаві тематики зробили Сільваніан Фемілі популярними не тільки серед дітей, але припали до душі і багатьом дорослим.

Набори Sylvanian Families для тих, хто цінує витонченість і унікальність

Сільваніан Фемілі - це іграшки для тихих та спокійних ігор. У цьому фантазійному селищі живуть мирні і доброзичливі жителі, що займаються сім'єю, облаштуванням будинку, працюють і, звичайно, відпочивають в приємній компанії.

Кожна фігурка створена за людською подобою - герої ходять на задніх лапках, а передні лапки служать руками. У них акуратний знімний одяг і все необхідне для гармонійного існування - від предметів меблів, текстилю, аксесуарів, посуду та іншого.

 Фігурки Сільваніан Фемілі випускаються в трьох розмірах, відповідних дорослому персонажу, дитині і малюкові. Тут є малюки, підлітки, мами, тата, бабусі й дідусі.

  Sylvanian Families будинок виконаний завжди дуже реалістично, і ваша дитина зможе облаштувати його на свій розсуд, скомпонувавши предмети з різних ігрових наборів.

Сім'я Sylvanian Families

Представники цього іграшкового світу ходять на роботу, виховують діточок, водять їх у сад і школу, відвідують супермаркети і ресторани, відправляються на пікніки, їздять на автомобілях.

Основні герої поділяються на диких тварин (ведмеді, лисиці, миші, сови, олені та ін.), свійських (собаки і кішки, корови і вівці, свині та інші); а також екзотичних - мавпочки, слоники, коали, кенгуру і т. д.

Сільваніан Фемілі - купити в Україні

В інтеренет-магазині MyPlay завжди підібрані для вас найцікавіші та найоригінальніші ігрові набори Sylvanian Families. Прийнятні ціни, докладні фото і вичерпні описи - це все для того, щоб ваша покупка була легкою і приємною, а радість дитини - безмежною.

 

Всі товари бренду Sylvanian ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду Sylvanian Ціна