Інші категорії
Фільтри

Вік

-

Всі товари бренду Globber

Знайдено 0 товарів
За даним запитом не знайдено товарів.
Відгуки наших клієнтів
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук
Отримуй промокод на знижку!
Підпишись на наші новини та акціі!

 

Колектив ініціативних фахівців сформував компанію Globber ще в 2014 році. Наявний 20-річний досвід в розробці і конструюванні декількох видів міського транспорту (велосипеди, самокати, біговели) досить швидко вивів фірму на лідируючі позиції ринку.

В асортименті є продукція для будь-якого віку користувачів - від малюків і підлітків, і до дорослих. Цікавий дизайн і детальне опрацювання всіх технічних моментів роблять самокати Глоббер бажаними і дуже затребуваними.

Для того, щоб активне дозвілля приносило радість, а рівень надійності і безпеки не викликав сумнівів, завжди варто віддавати перевагу транспортним засобам, перевіреним часом, що мають велику кількість позитивних відгуків. І Globber повністю відповідає цим вимогам.

Globber - зроби вибір на користь спорту та здоров'я

Коли за роботу беруться фанати своєї справи, результат вражає своєю багатогранністю і орієнтованістю на споживача. Також і у випадку з Globber - кожне нове найменування дивує своїм неповторним стилем, якістю і функціональністю, повною відповідністю віковим рекомендаціям.

Найширша кольорова палітра, матеріали з підвищеною міцністю (алюміній і пластик), допоміжні аксесуари (гумові накладки та ін.) роблять самокати, велосипеди та біговели привабливими, зносо- і ударостійкими, але при цьому вони залишаються легкими, мобільними і маневреними, повністю справляючись з покладеним на них завданням.

Для того, щоб забезпечити абсолютну безпеку любителів покататися з вітерцем, бренд випускає і спеціальний захист (шоломи, наколінники, налокітники, протектори для зап'ясть). Також не забуті і додаткові аксесуари - для зручності і розваги. До них відносяться рюкзаки, звукові сигнали і потішні насадки на кермо у вигляді голови дракона чи іншої тварини.

 Транспорт для малюків Globber настільки адаптований під їхні потреби, що здатний «рости» і видозмінюватися в міру дорослішання дитини. Самокати та біговели Globber обладнані спеціальними механізмами для максимально легкого і швидкого складання та розкладання, а також компактного зберігання.

 

Всі товари бренду Globber ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду Globber Ціна