Інші категорії
Фільтри

Стать

показати всі сховати

Вік

-

Всі товари бренду Chicco

Знайдено 1 товар
CHICCO Іграшка для катання "Sky Rider"
залишити відгук
немає в наявності
до порівняння
у обране
1 499грн
Відгуки наших клієнтів
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати фото (не більше 5)
Додати відео
Відповісти на відгук
Отримуй промокод на знижку!
Підпишись на наші новини та акціі!

 

Найчастіше нові справи відкриваються виключно з мотивів заробити і вибудувати бізнес. Але не у випадку з брендом CHICCO.

Історія Чикко бере свій початок ще в 1946 році, коли італієць П'єтро Кателлі заснував компанію Artsana, що спеціалізувалася на виробництві санітарних і супутніх товарів - шприців, термометрів та інших дрібниць.

Але в 1958 р. у нього народжується первісток, йому дають ім'я Енріко. Щасливий батько ласкаво називав синочка похідними від імені, що звучали як Чикко, або Кикко. І це були не просто звукосполучення, що радують слух, в них крилося додаткове смислове навантаження - в перекладі з італійського ці терміни означають «зерно», «паросток».

Займаючись дитиною, П'єтро зрозумів, що йому хочеться оточити малюка максимальною турботою і дати йому найкраще. Але тьмяний і непоказний одяг того часу, нехитрі іграшки та убогі аксесуари справляли на нього сумне враження.

Тоді і було прийнято рішення заснувати фабрику Chicco, яка буде виробляти товари для дітей абсолютно нового зразку, з яскравими фарбами, функціональні, цікаві по дизайну і, звичайно, на вищому рівні якості та безпеки. Досвід діяльності в медичній сфері був відмінною підмогою і справа пішла дуже швидко і гранично успішно.

Секрет популярності Чикко

Коли люди ставляться до своєї справи з усією душею і самовіддачею, коли вони орієнтовані не тільки на дохід, а й на розвиток, принесення користі суспільству, то результат завжди буде позитивним.

Бренд Chicco взяв за основу діяльності гасло про те, що починати піклуватися про дітей слід ще до моменту їх народження і продовжувати аж до повноліття.

Таке ставлення принесло свої плоди - дуже скоро про компанію Chicco заговорили в усьому світі і товари стали зразком якості і стандарту продукції для дітей з народження.

Компанія Чикко не стоїть на місці, практично щодня знаходить нові та оригінальні рішення, ставить і досягає нові завдання. Досвід багатьох профільних фахівців в області акушерства, неонатології, педіатрії, фізіології примножується з застосуванням сучасних технологій.

Сьогодні компанія Arstana стала найбільшим в світі виробником товарів для дітей і материнства, а «Чикко» дійсно знайоме всім з пелюшок. Яка б не виникла потреба - в колясці, ходунках, стільчиках для годування, брязкальцях, пляшечках, посуді, засобах гігієни та інших продуктах дитячої категорії, Chicco готові запропонувати все найкраще і якісне.

П'єтро удостоєний звання «Кавалера праці», а троє його дітей є ідейними помічниками в управлінні і організації діяльності цієї воістину величезної компанії.

 

Всі товари бренду Chicco ціна в інтернет магазині

Всі товари бренду Chicco Ціна
CHICCO Іграшка для катання "Sky Rider" 1499 грн