ТОП 5 іграшок для хлопчиків 7-8 років у 2024 році

07 червня 2024 Рубрика: MY Корисний блог

Вибір подарунка для дитини — це не тільки можливість порадувати його, але і важливий внесок в його розвиток. Особливо це актуально для дітей у віці 7-8 років, коли вони активно досліджують світ і заглиблюються в свої інтереси. Підбираючи подарунки, які відповідають їхнім інтересам і стадіям розвитку, ми можемо значно вплинути на їхній освітній і творчий процес.

Наші рекомендації щодо вибору подарунків для хлопчиків 7-8 років у 2024 році базуються на поточних популярних іграшках і вподобаннях покупців. Ми зосередилися на тих товарах, які користуються найбільшим попитом і часто обираються батьками. Це не тільки гарантує, що подарунок буде вдалим, але й підтверджує його цінність і актуальність для дітей цього віку. У цій статті ви знайдете найкращі ідеї подарунків, які вже завоювали довіру і любов багатьох сімей.

Поради щодо вибору подарунків

При виборі подарунка для хлопчиків 7-8 років, важливо враховувати їхні інтереси і захоплення. Визначте, що викликає у дитини найбільший інтерес: конструювання, наука, спорт або мистецтво, і виберіть подарунок, який сприятиме розвитку цих захоплень. Також не забувайте про безпеку: обирайте іграшки, що відповідають віку дитини, без дрібних деталей, які можна випадково ковтнути, і переконайтеся, що матеріали безпечні і не токсичні. Перевірка наявності сертифікатів якості та безпеки — обов'язкова. Ці заходи допоможуть не тільки подарувати радість дитині, але і забезпечити його безпеку.

Ідеї подарунків для хлопчиків 7-8 років
Конструктори LEGO

Набори LEGO
давно завоювали любов дітей і батьків завдяки своєму освітньому потенціалу і можливості розвивати креативність. Для хлопчиків 7-8 років особливо актуальними стають серії, які стимулюють розвиток STEM-навичок — науки, технології, інженерії і математики.

Серія LEGO Technic

LEGO Technic пропонує більш складні моделі, які допомагають дітям зрозуміти основи механіки і інженерії. Наприклад, на сайті myplay.ua можна знайти такі набори з цієї серії:

Конструктор LEGO Technic Трактор John Deere 9620R 4WD (42136) — це чудовий вибір для хлопчиків 7-8 років, які цікавляться технікою та механікою. Цей набір дозволяє не тільки весело провести час, але й заглибитись у розуміння механічних принципів, які стоять за роботою реальної сільськогосподарської техніки.

Конструктор LEGO Technic Bugatti Bolide (42151) - Сучасний гоночний автомобіль, ідеально підходить для знайомства з новітніми технологіями в автомобілебудуванні та власного складання високошвидкісного транспортного засобу.

Серія LEGO Star Wars

LEGO Star Wars поєднує в собі будівництво моделей та елементи популярної культури, що робить процес навчання захопливим і інтерактивним. Ось кілька прикладів наборів з цієї категорії, доступних на myplay.ua:

Конструктор LEGO Star Wars Клони-піхотинці і Бойовий дроїд (75372) - Класичний винищувач, який діти можуть зібрати, граючи в сценарії з фільмів.

Конструктор LEGO Star Wars Тысячолітній Сокіл (75375) - Набір для складання знаменитого Храму Джедаїв, який дає змогу хлопчикам зануритися у деталі історії і стратегії.

Ці набори LEGO не лише цікаві, а й забезпечують розвиток важливих навичок, таких як логіка, творчість і моторика. Збираючи моделі, хлопчики вчаться слідувати інструкціям, вирішувати проблеми і працювати з малими деталями, що сприяє покращенню дрібної моторики і уваги.

Роботехніка та програмування

Роботи відіграють ключову роль у сучасній освіті, відкриваючи нові можливості для розвитку критичного мислення та технічних навичок у дітей. Іграшки, які дозволяють освоювати основи цих дисциплін, стають невід'ємною частиною навчального процесу. На сайті myplay.ua представлені роботи для програмування, які ідеально підходять для хлопчиків 7-8 років, які бажають познайомитися з основами роботехніки.

Робот-астронавт Blue Rocket Чарлі STEM (XT3803085) - Цей робот призначений для навчання програмуванню і роботехніці через гру. У комплекті є різноманітні деталі і модулі, які можна збирати в різні конструкції. Діти можуть програмувати робота через додаток на планшеті або смартфоні, що робить процес навчання доступним і захоплюючим.

Ігровий набір-конструктор Blue Rocket Ровер з сонячною панеллю STEM (XT1803087) — це навчальний конструктор, призначений для дітей, які цікавляться наукою, технологіями, інженерією та математикою (STEM). Цей набір дозволяє зібрати модель ровера, який працює на сонячній енергії, використовуючи вбудовану сонячну панель для живлення.

Освоєння основ програмування і роботехніки у ранньому віці не лише підготовлює дітей до майбутніх кар'єр в галузі технологій, а й розвиває логічне мислення, вміння вирішувати проблеми і працювати в команді. Ці навички стають неоціненими у всіх аспектах життя і навчання, роблячи роботів для програмування одним із найцінніших подарунків для хлопчиків 7-8 років.

Транспортні засоби на радіокеруванні

Транспортні засоби на радіокеруванні включають різноманітні види: автомобілі, човни, літаки, кожен з яких надає унікальні можливості для гри та навчання. Наприклад:

Автомодель Sulong Toys Spray Car Sport 1:24 (SL-354RHBL) – це стильний спортивний автомобіль на радіокеруванні, який може розпилювати воду, додаючи веселощі в ігровий процес.

Машинка KS Drive трюкова на радіокеруванні червоно-чорна (STURBWB) – призначена для виконання різних трюків та маневрів, що робить її особливо цікавою для активної гри.

Ігри з такими моделями сприяють розвитку моторики, координації та реакції. Вони також можуть стимулювати інтерес до техніки та науки, а активне керування моделями на відкритому повітрі сприяє фізичній активності та здоровому відпочинку.

3D моделювання

3D-ручка 3Doodler Start Plus Креатив з 72 стрижнями (SPLUS) надає унікальну можливість для дітей творити за допомогою тривимірного малювання. Цей інструмент дозволяє малювати у повітрі, створюючи затверділі пластикові фігури, що може сприяти розвитку просторового уявлення, моторики та творчих навичок. Ручка оснащена безпечними матеріалами, що робить її підходящою для дитячого використання. Ідеальний подарунок для малих винахідників та юних художників, які прагнуть освоїти нові форми мистецтва та технології.

Наукові конструктори

Конструктори DOKA представляють собою різноманітні набори, які дозволяють дітям досліджувати різні наукові концепції та принципи через практичну діяльність. Ось приклади деяких популярних моделей:

Ці конструктори сприяють розвитку аналітичних та інженерних навичок у дітей, надаючи їм знання та практику в галузях, важливих для сучасної науки та технологій. Ви можете дізнатися більше про ці продукти на сайті.

Тест на вибір ідеального подарунка для вашої дитини

Вибір подарунка для дитини може бути складним, особливо з урахуванням різноманіття іграшок та захоплень у дітей. Щоб спростити цей процес, скористайтеся тестом, який допоможе вам визначити ідеальний подарунок для вашого хлопчика 7-8 років. Відповідайте на кілька питань про уподобання та захоплення вашої дитини, і дізнайтеся найкращі варіанти подарунків, що відповідають його захопленням та розвивають потенціал.

Просто оберіть відповіді, які найкраще відповідають вашій дитині, і дізнайтеся, які іграшки можуть стати для нього справжнім відкриттям та радістю.

Який подарунок підійде вашій дитині?

Які захоплення у вашої дитини?

 • А) Наука та дослідження

 • Б) Спорт та активні ігри

 • В) Творчість та мистецтво

 • Г) Технології та конструювання

Який тип іграшок вподобає вашій дитині?

 • А) Ігри на відкритому повітрі

 • Б) Настільні ігри та головоломки

 • В) Іграшки для рукоділля та творчості

 • Г) Інтерактивні та електронні іграшки

Як довго зазвичай ваша дитина грає з однією іграшкою?

 • А) Кілька годин поспіль

 • Б) Перемикання між різними іграшками

 • В) Повернення до однієї іграшки знову і знову

 • Г) Швидко втрачає інтерес

Який освітній аспект ви б хотіли у подарунку?

 • А) Розвиток фізичних навичок

 • Б) Стимулювання розумової активності

 • В) Підтримка творчого самовираження

 • Г) Навчання технічним навичкам

Результати:

 • Більшість А: Дитині, ймовірно, сподобаються наукові набори або спортивний інвентар.

 • Більшість Б: Ідеальним вибором будуть настільні ігри або навчальні головоломки.

 • Більшість В: Розгляньте арт-набори для малювання або ліплення.

 • Більшість Г: Ідеальними будуть інтерактивні іграшки або набори для конструювання, наприклад LEGO.

Найпоширеніші запитання

Які способи оплати доступні на MYplay.ua?

MYplay.ua пропонує кілька зручних способів оплати, включаючи оплату через банківські картки, готівкою при отриманні, а також через популярні електронні гаманці.

Чи є можливість доставки в інші міста, крім Києва?

Так, MYplay.ua здійснює доставку по всій Україні, пропонуючи кілька варіантів доставки, включаючи кур'єрські служби та поштові відділення.

Чи можу я повернути товар, якщо він мені не підходить?

Так, протягом 14 днів після покупки ви можете повернути товар, якщо він не був у вживанні і зберігався в оригінальній упаковці.

Як я можу дізнатися про статус мого замовлення?

Ви можете відстежувати статус вашого замовлення у особистому кабінеті на сайті MYplay.ua або зв'язавшись з клієнтською підтримкою.

Чи є знижки для постійних покупців?

MYplay.ua пропонує програму лояльності, яка включає спеціальні пропозиції, знижки та акції для постійних клієнтів.

Висновок

Вибір подарунка для хлопчика 7-8 років — це шанс порадувати його та сприяти його розвитку. Орієнтуйтеся на інтереси дитини і обирайте подарунки, які розвивають творчість, логіку або фізичні навички. На сайті MYplay.ua ви знайдете широкий асортимент товарів, від іграшок і наукових наборів до спортивного обладнання і творчих комплектів.

MYplay пропонує зручний онлайн-шопінг з детальними описами товарів та відгуками покупців, що допоможе вам зробити правильний вибір. В інтернет-магазині регулярно проводяться акції і пропонуються знижки, роблячи покупки ще більш вигідними.

Відвідайте MYplay.ua сьогодні, щоб знайти ідеальний подарунок, який порадує вашу дитину та підтримає його захоплення.

Приємних покупок!

Акція -21%
Конструктор LEGO Technic Марсохід для дослідження екіпажа (42180) - ЛЕГО
Робот Silverlit Жартівник (88574)
в наявності
875грн
Машинка Sulong Toys Gesture Sensing Dizzy 1:16 на радіокеруванні блакитна (SL-285RHB)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
1 497грн
Акція -23%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Technic Monster Jam Dragon (42149) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Technic Monster Jam Dragon (42149)
в наявності
779грн
603грн
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Автомодель KS Drive MCLaren 675LT 1:24 на радіокеруванні золотий (124GMGL) дитяча іграшка
Автомодель KS Drive MCLaren 675LT 1:24 на радіокеруванні золотий (124GMGL)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
795грн
639грн
Акція -22%
Конструктор LEGO Technic Lamborghini Huracan Tecnica (42161) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Technic Lamborghini Huracan Tecnica (42161)
закінчується
2 179грн
1 702грн
Машинка Sulong Toys Gesture Sensing Dizzy 1:16 на радіокеруванні червона (SL-285RHR)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
1 497грн
Mideer Пазл рухливі Роботи MD1030
в наявності
565грн
Робот Silverlit Собака Dackel Junior (88578)
в наявності
2 050грн
Акція -23%
Є фото яке можна крутити в 360
Автомодель KS Drive Land Rover Range Rover Sport 1:24 на радіокеруванні білий (124GRRW) дитяча іграшка
Автомодель KS Drive Land Rover Range Rover Sport 1:24 на радіокеруванні білий (124GRRW)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
825грн
639грн
Акція -25%
Робот Silverlit Робо-хамелеон (88538) дитяча іграшка
Робот Silverlit Робо-хамелеон (88538)
в наявності
2 499грн
1 878грн
Робот BLUE ORANGE Mazzy STEM (XT380851)
в наявності
3 299грн
Акція -20%
Робот Країна іграшок (LD-163A) дитяча іграшка
Робот Країна іграшок (LD-163A)
в наявності
699грн
559грн
Робот-рятівник Blue Rocket Скут STEM (XT3803426)
в наявності
2 299грн
Акція -21%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Star Wars The Mandalorian N-1 Starfighter Microfighter (75363) лего зоряні війни
Машинка Silverlit 360 Cross II 1:18, 2,4 ГГц на радіокеруванні червона (20257-2)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
1 850грн
Акція -15%
Конструктор LEGO Star Wars Храм джедаїв Tenoo (75358) лего зоряні війни
Конструктор LEGO Star Wars Храм джедаїв Tenoo (75358)
в наявності
1 799грн
1 530грн
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Автомодель KS Drive Lamborgini Sian 1:24 на радіокеруванні синій (124GLSB) дитяча іграшка
Автомодель KS Drive Lamborgini Sian 1:24 на радіокеруванні синій (124GLSB)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
795грн
639грн
Акція -18%
Конструктор LEGO Star Wars Чубакка (75371) лего зоряні війни
Конструктор LEGO Star Wars Чубакка (75371)
в наявності
8 799грн
7 199грн
Акція -19%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Technic Nascar Next Gen Chevrolet Camaro ZL1 (42153) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Technic Nascar Next Gen Chevrolet Camaro ZL1 (42153)
в наявності
2 099грн
1 695грн
Акція -22%
Є фото яке можна крутити в 360
Набір роботів Silverlit Вікінги (88059) дитяча іграшка
Набір роботів Silverlit Вікінги (88059)
в наявності
2 650грн
2 067грн
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Автомодель KS Drive MCLaren 675LT 1:24 на радіокеруванні зелений (124GMGR) дитяча іграшка
Автомодель KS Drive MCLaren 675LT 1:24 на радіокеруванні зелений (124GMGR)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
795грн
639грн
Акція -18%
Конструктор LEGO Star Wars Капітан Рекс (75349) лего зоряні війни
Конструктор LEGO Star Wars Капітан Рекс (75349)
закінчується
2 949грн
2 408грн
Акція -30%
Конструктор LEGO Star Wars Адвент-календар (75366) лего зоряні війни
Конструктор LEGO Star Wars Адвент-календар (75366)
в наявності
1 549грн
1 079грн
Акція -20%
Конструктор LEGO Star Wars R2-D2 (75379) лего зоряні війни
Конструктор LEGO Star Wars R2-D2 (75379)
закінчується
4 249грн
3 399грн
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Автомодель KS Drive Lamborghini Aventador LP 700-4 1:24 на радіокеруванні чорний (124GLBB) дитяча іграшка
Автомодель KS Drive Lamborghini Aventador LP 700-4 1:24 на радіокеруванні чорний (124GLBB)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
795грн
639грн
Акція -16%
Конструктор LEGO Star Wars Джедайский шаттл T-6 Асоки Тано (75362) лего зоряні війни
Робот Blue Rocket Шпигун STEM (XT30038)
в наявності
2 299грн
Акція -18%
Конструктор LEGO Technic Yamaha MT-10 SP (42159) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Technic Yamaha MT-10 SP (42159)
в наявності
9 699грн
7 949грн
Акція -21%
Конструктор LEGO Technic Трелювальний трактор John Deere 948L-II (42157) - ЛЕГО
Акція -16%
Є фото яке можна крутити в 360
Машинка Nikko VelociTrax Orange на радіокеруванні (10031) дитяча іграшка
Машинка Nikko VelociTrax Orange на радіокеруванні (10031)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
2 990грн
2 499грн
Хіт!
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Technic Ратрак (42148) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Technic Ратрак (42148)
в наявності
349грн
Робот Blue Rocket Марк STEM (XT3803275)
в наявності
2 299грн
Акція -21%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Sonic The Hedgehog Вартовий робот Єхидни Наклз (76996) - ЛЕГО
Акція -21%
Конструктор LEGO Star Wars Зоряний винищувач джедая Йоди (75360) лего зоряні війни
Робот Blue Rocket Софі STEM (XT380838)
в наявності
2 299грн
Машинка Silverlit 360 Cross II 1:18, 2,4 ГГц на радіокеруванні зелена (20257-1)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
1 850грн
Машинка Sulong Toys Off-Road Crawler Speed King 1:14 на радіокеруванні (SL-153RHMGR)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
2 397грн
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Мотоцикл Maisto Tech Cyclone 360 на радіокеруванні чорний (82066) дитяча іграшка
Мотоцикл Maisto Tech Cyclone 360 на радіокеруванні чорний (82066)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
999грн
795грн
Акція -15%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Ninjago Робот-вершник Кая EVO (71783) лего ніндзяго
Конструктор LEGO Ninjago Робот-вершник Кая EVO (71783)
в наявності
1 799грн
1 522грн
Акція -14%
Квадрокоптер іграшковий Syma на радіокеруванні білий (Z4)
Акція -25%
Є фото яке можна крутити в 360
Машинка Sulong Toys Speed Racing Drift Sword 1:24 на радіокеруванні (SL-289RHG) дитяча іграшка
Машинка Sulong Toys Speed Racing Drift Sword 1:24 на радіокеруванні (SL-289RHG)
Обирайте з 4 варіантів
в наявності
857грн
639грн
Акція -25%
Є фото яке можна крутити в 360
Машинка Sulong Toys Speed Racing Red Sing 1:24 на радіокеруванні (SL-292RHB) дитяча іграшка
Машинка Sulong Toys Speed Racing Red Sing 1:24 на радіокеруванні (SL-292RHB)
Обирайте з 4 варіантів
в наявності
857грн
639грн
Робот-андроід Silverlit OP One (88550)
в наявності
7 155грн
Акція -20%
Конструктор LEGO Technic Гусеничний підйомний кран Liebherr LR 13000 (42146) - ЛЕГО
WOW WEE MINI Робот Міпозавр
закінчується
799грн
Акція -14%
Квадрокоптер іграшковий Syma на радіокеруванні сірий (Z5)
Акція -25%
Є фото яке можна крутити в 360
Машинка Sulong Toys Speed Racing Drift Mask 1:24 на радіокеруванні (SL-290RHGR) дитяча іграшка
Машинка Sulong Toys Speed Racing Drift Mask 1:24 на радіокеруванні (SL-290RHGR)
Обирайте з 4 варіантів
в наявності
857грн
639грн
CIC Конструктор Робот-Їжак 21-896
в наявності
2 319грн
Хіт!
Акція -19%
Є фото яке можна крутити в 360
3D-ручка 3Doodler Start Plus Креатив +72 стрижні (SPLUS)
3D-ручка 3Doodler Start Plus Креатив +72 стрижні (SPLUS)
в наявності
2 455грн
1 999грн
Акція -19%
Конструктор LEGO Star Wars База повстанців на Явин-4 (75365) лего зоряні війни
Конструктор LEGO Star Wars База повстанців на Явин-4 (75365)
в наявності
7 099грн
5 757грн
Машинка Sulong Toys Speed Racing Drift Aeolus 1:16 на радіокеруванні сіра (SL-284RHG)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
1 147грн
Акція -20%
Конструктор LEGO Technic Peugeot 9X8 (42156) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Technic Peugeot 9X8 (42156)
в наявності
8 299грн
6 614грн
Акція -19%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Star Wars Боба Фетт (75369) лего зоряні війни
Конструктор LEGO Star Wars Боба Фетт (75369)
в наявності
629грн
511грн
Робот-шпигун Blue Rocket Джеймс STEM (XT3803084)
в наявності
2 299грн
Машинка Sulong Toys Off-Road Crawler 1:14 на радіокеруванні червона (SL-309RHMR)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
2 597грн
Машинка Країна іграшок на радіокеруванні жовта (699-136)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
799грн
Акція -19%
Конструктор LEGO Star Wars Коді (75350) лего зоряні війни
Конструктор LEGO Star Wars Коді (75350)
в наявності
2 949грн
2 375грн
Конструктор 14 в 1 Робот 21-615
в наявності
1 890грн
Хіт!
Акція -21%
Конструктор LEGO Technic Позашляховик багі для перегонів (42164) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Creator Суперробот (31124)
в наявності
349грн
Акція -16%
Конструктор LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 (42143) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 (42143)
в наявності
18 699грн
15 654грн
Акція -30%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор 4M Робот охоронець-сигналізація (00-04900)
Акція -19%
Конструктор LEGO Star Wars Крокохід AT-TE™ (75337) лего зоряні війни
Конструктор LEGO Star Wars Крокохід AT-TE™ (75337)
в наявності
5 999грн
4 868грн
Акція -20%
Робот Silverlit Танцівник (88587) дитяча іграшка
Робот Silverlit Танцівник (88587)
в наявності
999грн
799грн
Акція -25%
Є фото яке можна крутити в 360
Машинка Sulong Toys Speed Racing Drift Bitter 1:24 на радіокеруванні (SL-291RHO) дитяча іграшка
Машинка Sulong Toys Speed Racing Drift Bitter 1:24 на радіокеруванні (SL-291RHO)
Обирайте з 4 варіантів
в наявності
857грн
639грн
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Автомодель KS Drive Land Rover Range Rover Sport 1:24 на радіокеруванні чорний (124GRRB) дитяча іграшка
Автомодель KS Drive Land Rover Range Rover Sport 1:24 на радіокеруванні чорний (124GRRB)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
795грн
639грн
Хіт!
Відеоогляд
Інтерактивний робот AT-ROBOT з голосовим керуванням жовтий, озвуч.укр. (AT001-03-UKR) дитяча іграшка
Акція -31%
Є фото яке можна крутити в 360
Інтерактивний робот Fisher-Price 4в1 (HHJ42) дитяча іграшка
Інтерактивний робот Fisher-Price 4в1 (HHJ42)
в наявності
3 599грн
2 499грн
Акція -15%
Конструктор LEGO Technic Mercedes-AMG F1 E Performance (42171) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Technic Mercedes-AMG F1 E Performance (42171)
в наявності
9 199грн
7 851грн
Акція -17%
Конструктор LEGO Technic Neom McLaren Formula E Race Car (42169) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Technic Neom McLaren Formula E Race Car (42169)
в наявності
2 179грн
1 801грн
Акція -40%
Творчий нвбір 4M Зший робота (00-04911)
Творчий нвбір 4M Зший робота (00-04911)
в наявності
779грн
467грн
Акція -15%
Конструктор LEGO Star Wars E-Wing проти Шин Хати (75364) лего зоряні війни
Конструктор LEGO Star Wars E-Wing проти Шин Хати (75364)
в наявності
4 449грн
3 794грн
Робот Silverlit Maze Breaker у асорт. (88044)
в наявності
1 499грн
Акція -21%
Конструктор LEGO Technic Kawasaki Ninja H2'R (42170) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Technic Kawasaki Ninja H2'R (42170)
закінчується
3 349грн
2 649грн
Акція -19%
Конструктор LEGO Star Wars Бойовий пакет Війни Клонів (75345) лего зоряні війни
Конструктор LEGO Technic Lamborghini Sián Fkp (42115)
в наявності
18 499грн
Акція -19%
Конструктор LEGO Star Wars Tantive IV (75376) лего зоряні війни
Конструктор LEGO Star Wars Tantive IV (75376)
закінчується
3 399грн
2 763грн
Акція -16%
Є фото яке можна крутити в 360
Машинка Nikko VelociTrax Green на радіокеруванні (10032) дитяча іграшка
Машинка Nikko VelociTrax Green на радіокеруванні (10032)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
2 990грн
2 499грн
Хіт!
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Technic Самоскид (42147) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Technic Самоскид (42147)
в наявності
349грн
Акція -15%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Ninjago Бойовий робот Аріна (71804) лего ніндзяго
Конструктор LEGO Ninjago Бойовий робот Аріна (71804)
в наявності
579грн
495грн
Акція -20%
Конструктор LEGO Technic Поверхневий космічний навантажувач LT78 (42178) - ЛЕГО
Акція -15%
Є фото яке можна крутити в 360
Машинка Nikko Omni X Galactic на радіокеруванні (10201) дитяча іграшка
Машинка Nikko Omni X Galactic на радіокеруванні (10201)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
1 990грн
1 699грн
Акція -30%
Є фото яке можна крутити в 360
Автомодель KS Drive Maserati MC20 1:24 на радіокеруванні білий (124GMMW) дитяча іграшка
Нано-робот HEXBUG Beetle в асорт. (477-2865)
в наявності
659грн
Акція -21%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Technic The Batman Batcycle (42155) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Technic The Batman Batcycle (42155)
в наявності
2 349грн
1 853грн
Машинка Sulong Toys Off-Road Crawler Where the Trail Ends 1:14 на радіокеруванні (SL-121RHMR)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
2 997грн
Акція -20%
Робот-конструктор CIC Марсохід (21-684) дитяча іграшка
Робот-конструктор CIC Марсохід (21-684)
в наявності
1 029грн
823грн
Акція -17%
Конструктор LEGO Star Wars Бомбардувальник TIE (75347) лего зоряні війни
Конструктор LEGO Star Wars Бомбардувальник TIE (75347)
закінчується
2 749грн
2 280грн
Акція -17%
Конструктор LEGO Star Wars Джедайський винищувач Обі-Вана Кенобі (75333) лего зоряні війни
Машинка Sulong Toys Speed Racing Drift Aeolus 1:16 на радіокеруванні жовта (SL-284RHY)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
1 147грн
Акція -21%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Ninjago Робот-титан Джея (71785) лего ніндзяго
Конструктор LEGO Ninjago Робот-титан Джея (71785)
в наявності
3 269грн
2 586грн
Акція -18%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Super Heroes Примарний Вершник: робот і мотоцикл (76245) - ЛЕГО
Машинка Країна іграшок на радіокеруванні синя (699-136)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
799грн
Робот Silverlit Собака DACKEL R (88586)
в наявності
3 750грн
Акція -19%
Конструктор LEGO Technic Рятувальний вертоліт Airbus H175 (42145) - ЛЕГО
SILVERLIT Ігровий набір Роботи-футболісти
в наявності
2 499грн
Акція -20%
Автомодель KS Drive Lamborghini Aventador LP 700-4 1:24 на радіокеруванні помаранчевий (124GLBO) дитяча іграшка
Автомодель KS Drive Lamborghini Aventador LP 700-4 1:24 на радіокеруванні помаранчевий (124GLBO)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
795грн
639грн
Акція -19%
Конструктор LEGO Technic Гоночний автомобіль McLaren Formula 1 Team 2022 (42141) - ЛЕГО
Хіт!
Акція -21%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Technic Monster Jam Monster Mutt Dalmatian (42150) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Technic Monster Jam Monster Mutt Dalmatian (42150)
в наявності
779грн
619грн
Акція -23%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Technic Кормозбиральний комбайн John Deere 9700 (42168) - ЛЕГО
Акція -13%
Конструктор LEGO Star Wars Багряний вогняний яструб (75384) лего зоряні війни
Конструктор LEGO Star Wars Багряний вогняний яструб (75384)
в наявності
2 249грн
1 949грн
Акція -16%
Конструктор LEGO Technic BMW M 1000 RR (42130) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Technic BMW M 1000 RR (42130)
закінчується
10 399грн
8 758грн
Акція -19%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Star Wars Дарт Вейдер (75368) лего зоряні війни
Конструктор LEGO Star Wars Дарт Вейдер (75368)
закінчується
629грн
511грн
Blue Rocket Робот Robotruck STEM XT380971
в наявності
2 450грн
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Автомодель KS Drive Lamborgini Sian 1:24 зелений на радіокеруванні (124GLSG) дитяча іграшка
Автомодель KS Drive Lamborgini Sian 1:24 зелений на радіокеруванні (124GLSG)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
795грн
639грн
Хіт!
Акція -15%
Конструктор LEGO Technic Bugatti Bolide (42151) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Technic Bugatti Bolide (42151)
в наявності
2 092грн
1 782грн
Акція -21%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Star Wars Штурмовик (75370) лего зоряні війни
Конструктор LEGO Star Wars Штурмовик (75370)
в наявності
629грн
497грн
Акція -15%
Є фото яке можна крутити в 360
Машинка Nikko Omni X Future Blue на радіокеруванні (10202) дитяча іграшка
Машинка Nikko Omni X Future Blue на радіокеруванні (10202)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
1 990грн
1 699грн
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Роботи-боксери Silverlit Вибухові (88039) дитяча іграшка
Роботи-боксери Silverlit Вибухові (88039)
в наявності
2 650грн
2 119грн
Акція -18%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Technic Місія NASA Марсохід Персеверанс (42158) - ЛЕГО
Робот Silverlit Покібот в асорт. (88529)
в наявності
799грн
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Мотоцикл Maisto Tech Cyclone 360 на радіокеруванні синій (82066) дитяча іграшка
Мотоцикл Maisto Tech Cyclone 360 на радіокеруванні синій (82066)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
999грн
795грн
Робот KEYE TOYS Павук на р/к (KY-9003-1B)
закінчується
4 400грн
Машинка Sulong Toys Off-Road Crawler 1:14 на радіокеруванні чорна (SL-309RHMBl)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
2 597грн
Хіт!
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Technic Трактор John Deere 9620R 4WD (42136) - ЛЕГО
Акція -20%
Конструктор LEGO Star Wars Тисячолітній Сокіл (75375) лего зоряні війни
Конструктор LEGO Star Wars Тисячолітній Сокіл (75375)
закінчується
3 599грн
2 879грн
Хіт!
Відеоогляд
Є фото яке можна крутити в 360
Інтерактивний робот AT-ROBOT з голосовим керуванням зелений, озвуч.укр. (AT001-02-UKR) дитяча іграшка
Новинка
Конструктор LEGO City Парк розваг «Світ роботів» (60421) ЛЕГО Сіті
Акція -26%
Є фото яке можна крутити в 360
Ігровий набір Siverlit Роботи-боксери (88052) дитяча іграшка
Ігровий набір Siverlit Роботи-боксери (88052)
в наявності
2 550грн
1 899грн
Робот-астронавт Blue Rocket Чарлі STEM (XT3803085)
в наявності
2 799грн
Машинка Ninco VaporizR 3 на радіокеруванні (10022)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
3 500грн
Акція -40%
Відеоогляд
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор 4M Розумний робот-прибиральник 4M (00-04908)