Найкращі іграшки Щенячого патруля: Як вибрати подарунок для справжнього фаната

16 травня 2024 Рубрика: MY Корисний блог

"Щенячий патруль" (Paw Patrol) — це анімаційний серіал, який завоював любов дітей по всьому світу. Створений компанією Spin Master, серіал розповідає про захоплюючі пригоди команди сміливих цуценят-рятувальників, очолюваних хлопчиком на ім’я Райдер. Кожне цуценя має унікальні здібності та спеціальне обладнання, що дозволяє їм вирішувати різноманітні проблеми та допомагати мешканцям міста Адвенчер-Бей. Завдяки яскравій анімації, захоплюючим сюжетам та важливим моральним урокам, "Щенячий патруль" швидко став одним з найулюбленіших дитячих серіалів.

Іграшки "Щенячого патруля" не лише приносять радість дітям, але й сприяють їхньому розвитку. Вони допомагають малюкам розвивати уяву, соціальні навички та дрібну моторику. Діти можуть відтворювати сцени з серіалу, вигадувати власні пригоди та навіть створювати нові сюжетні лінії, що стимулює їхню креативність. Крім того, різноманіття іграшок — від фігурок і транспортних засобів до інтерактивних наборів та плюшевих друзів — дозволяє підібрати ідеальний подарунок для будь-якого фаната "Щенячого патруля". Якість і безпека цих іграшок гарантують, що вони будуть довго служити, приносячи радість дітям і спокій батькам.

Іграшки "Щенячого патруля" пропонують широкий вибір для будь-якого віку та інтересів дитини. Ось основні категорії, які допоможуть вам вибрати найкращий подарунок для маленького шанувальника серіалу.

Різновиди іграшок "Щенячого патруля"

Фігурки персонажів

Маленькі пластикові фігурки основних героїв серіалу, таких як Маршал, Чейз, Скай, Роккі, Зума та Раббл. Вони ідеально підходять для колекціонування та гри, дозволяючи дітям відтворювати улюблені епізоди або вигадувати нові пригоди. Ці фігурки часто продаються в наборах або окремо, що дозволяє легко зібрати повну колекцію.

Транспортні засоби

Кожен герой серіалу має власний спеціальний транспортний засіб, який відображає його унікальні навички та роль у команді. Від пожежної машини Маршала до поліцейського автомобіля Чейза, ці транспортні засоби додають реалізму грі та роблять її ще більш захоплюючою. Деякі з них мають рухомі частини або додаткові аксесуари, що робить гру ще цікавішою.

Ігрові набори

Комплекти, що включають декілька фігурок та транспортних засобів, а також додаткові елементи, такі як рятувальні місії або будівлі. Ігрові набори дозволяють створити повноцінний світ "Щенячого патруля" у себе вдома, розширюючи можливості для гри та розвитку уяви дитини.

Плюшеві іграшки

М'які та приємні на дотик плюшеві іграшки персонажів "Щенячого патруля" стануть найкращими друзями для обіймів та сну. Вони доступні в різних розмірах, від маленьких плюшевих фігурок до великих обіймальних друзів, і можуть супроводжувати дитину всюди, забезпечуючи комфорт та затишок.

Інтерактивні іграшки

Інтерактивні іграшки додають новий рівень взаємодії, завдяки звуковим ефектам, рухомим частинам або навіть здатності реагувати на голосові команди. Такі іграшки допомагають розвивати логічне мислення та навички вирішення проблем.

Ці різновиди іграшок "Щенячого патруля" дозволяють знайти щось особливе для кожної дитини, незалежно від її вподобань та віку, роблячи їх ідеальним вибором для подарунка.

Звабливі і яскраві, іграшки "Щенячого патруля" завойовують серця дітей усього світу. Вони не лише розважають малюків, а й сприяють їхньому розвитку. Окрім ігрових наборів, машинок та м'яких іграшок, асортимент включає настільні ігри, розмальовки, тісто для ліплення та пазли з улюбленими героями серіалу. Ці різні види іграшок дарують дітям можливість не лише грати, але й вчитися та розвиватися.

 

Фактори, які слід врахувати при виборі

Вибір ідеальної іграшки "Щенячого патруля" може бути легшим, якщо врахувати кілька важливих аспектів. Ось основні фактори, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

Вік дитини

Іграшки повинні відповідати віку дитини, щоб бути безпечними та цікавими. Для найменших підійдуть великі плюшеві іграшки або прості фігурки, тоді як старші діти можуть насолоджуватися складнішими наборами та інтерактивними іграшками.

 • До 3 років: Плюшеві іграшки, великі фігурки без дрібних деталей.

 • 3-5 років: Основні фігурки, прості транспортні засоби, ігрові набори.

 • 6 років і старше: Складніші ігрові набори, інтерактивні іграшки.

Інтереси та улюблені персонажі

Дізнайтесь, який персонаж або тип іграшок найбільше подобається вашій дитині. Якщо вона любить певного героя, наприклад, Маршала або Скай, вибір іграшки з цим персонажем буде вдалим рішенням. Інтереси дитини можуть також вплинути на вибір: якщо дитина любить будувати, оберіть ігровий набір; якщо вона любить рольові ігри — плюшеву іграшку чи фігурку.

Якість та безпека матеріалів

Завжди перевіряйте якість та безпеку матеріалів, з яких виготовлені іграшки. Обирайте продукцію відомих брендів, що дотримуються стандартів безпеки. Перевіряйте, чи не містять іграшки шкідливих речовин, і чи не мають вони дрібних деталей, що можуть бути небезпечними для маленьких дітей.

Функціональність та інтерактивність

Іграшки з додатковими функціями, такими як звукові ефекти, рухомі частини або інтерактивні можливості, можуть бути більш цікавими та захоплюючими для дитини. Вони сприяють розвитку уяви, моторики та когнітивних навичок. Однак важливо врахувати, що деякі діти можуть швидко втратити інтерес до занадто складних іграшок, тому вибір повинен відповідати віку та рівню розвитку дитини.

Бюджет

Визначте бюджет, який ви готові витратити на іграшку. Існує безліч варіантів у різних цінових категоріях, тому можна знайти чудову іграшку навіть з обмеженим бюджетом. Врахуйте, що інколи дорожчі іграшки можуть бути більш міцними та якісними, що виправдовує їхню вартість.

Врахування цих факторів допоможе вам вибрати ідеальну іграшку "Щенячого патруля", яка принесе радість та користь вашій дитині.


Найпопулярніші іграшки "Щенячого патруля"

Автомобіль з водієм Кремез

Рятівний автомобіль Paw Patrol Діно-місія з водієм Кремез (SM16776/5539) - це захоплююча іграшка із серії "Щенячий патруль", яка пропонує дітям відтворити захоплюючі пригоди з улюбленими персонажами. Ось деякі ключові особливості цього набору:

 • Тематика Діно-місії: Цей набір пропонує дітям можливість відправитися в захоплюючу місію з Кремезом і його рятівним автомобілем, де вони зустрінуть динозавра та допоможуть йому.

 • Реалістичний дизайн: Автомобіль має деталізований дизайн, який відтворює образ автомобіля з серіалу "Щенячий патруль". Це додає реалізму та захоплення під час гри.

 • Фігурка водія Кремеза: У наборі також є фігурка водія Кремеза, яка дозволяє дітям відтворити різноманітні сцени з серіалу та вигадувати власні історії.

 • Великий рухомий автомобіль: Автомобіль має рухомі частини, такі як колеса, що дозволяють дітям відтворювати різні сцени та ефективно взаємодіяти з іграшкою.

 • Розвиваючий ефект: Гра з такими іграшками сприяє розвитку уяви, творчості та розвитку моторики рук у дітей. Вони можуть вигадувати нові сюжети та пригоди, що розширює їхній кругозір та стимулює фантазію.

Рятівний автомобіль Paw Patrol Діно-місія з водієм Кремез" - це чудовий подарунок для будь-якого фаната "Щенячого патруля", який принесе багато годин захоплення та радості.

Літак з фігуркою Скай

Iгровий набір Paw Patrol Літак з фігуркою Скай (SM17776/4980) - це захоплююча іграшка, яка пропонує дітям можливість відтворити захоплюючі пригоди з улюбленими персонажами серіалу "Щенячий патруль". Ось кілька ключових особливостей цього набору:

 • Тематика Літака з фігуркою Скай: Цей набір дозволяє дітям уявити себе у ролі Скай - пилота літака з "Щенячого патруля", яка вирушає на рятівні місії разом із своїми друзями.

 • Деталізований дизайн: Літак має реалістичний дизайн, що додає реалізму та захоплення під час гри. Фігурка Скай також має добре пророблені деталі, які відтворюють її образ з серіалу.

 • Рухомі елементи: Літак може мати рухомі елементи, такі як обертання вітрокрил та відкидні двері, що додає додаткової інтерактивності та реалізму грі.

 • Стимулююча гра: Гра з цим ігровим набором сприяє розвитку уяви та креативності дітей. Вони можуть вигадувати нові сюжети та пригоди, що розширює їхній кругозір та стимулює фантазію.

Iгровий набір Paw Patrol Літак з фігуркою Скай - це чудова можливість для дітей стати частиною захоплюючого світу рятувальних місій "Щенячого патруля" та відчути себе справжнім героєм.

Машинка з фігуркою Маршалла

Iгровий набір Paw Patrol Машинка з фігуркою Маршалла (SM17776/4973) - це захоплююча іграшка, яка дозволяє дітям відтворити захоплюючі пригоди з улюбленими персонажами серіалу "Щенячий патруль". Ось кілька ключових особливостей цього набору:

 • Тематика Машинки з фігуркою Маршалла: Цей набір дозволяє дітям уявити себе у ролі Маршалла - вогнеборця з "Щенячого патруля", який завжди готовий прийти на допомогу та врятувати день.

 • Деталізований дизайн: Машинка має реалістичний дизайн, що додає реалізму та захоплення під час гри. Фігурка Маршалла також має добре пророблені деталі, які відтворюють його образ з серіалу.

 • Рухомі елементи: Машинка може мати рухомі елементи, такі як рухливі колеса, що додає додаткової інтерактивності та реалізму грі.

 • Стимулююча гра: Гра з цим ігровим набором сприяє розвитку уяви та креативності дітей. Вони можуть вигадувати нові сюжети та пригоди, що розширює їхній кругозір та стимулює фантазію.

Iгровий набір Paw Patrol Машинка з фігуркою Маршалла - це чудова можливість для дітей стати частиною захоплюючого світу рятувальних місій "Щенячого патруля" та відчути себе справжнім героєм.

Машинка-трансформер з фігуркою Чейза

Iгровий набір Paw Patrol Поліцейський автомобіль-трансформер з фігуркою Чейза (SM17732/7887) - це захоплююча іграшка, яка дозволяє дітям відтворити захоплюючі пригоди з улюбленими персонажами серіалу "Щенячий патруль". Ось кілька ключових особливостей цього набору:

 • Тематика Поліцейського автомобіля-трансформера з фігуркою Чейза: Цей набір дозволяє дітям уявити себе у ролі Чейза - поліцейського з "Щенячого патруля", який завжди на сторожі порядку та безпеки у місті.

 • Деталізований дизайн: Поліцейський автомобіль-трансформер має реалістичний дизайн, що додає реалізму та захоплення під час гри. Фігурка Чейза також має добре пророблені деталі, які відтворюють його образ з серіалу.

 • Трансформаційні можливості: Цей автомобіль може перетворюватися з поліцейського автомобіля у бойового робота, що додає додаткової реалізму та інтерактивності грі.

 • Стимулююча гра: Гра з цим ігровим набором сприяє розвитку уяви та креативності дітей. Вони можуть вигадувати нові сюжети та пригоди, що розширює їхній кругозір та стимулює фантазію.

Iгровий набір Paw Patrol Поліцейський автомобіль-трансформер з фігуркою Чейза - це чудова можливість для дітей стати частиною захоплюючого світу рятувальних місій "Щенячого патруля" та відчути себе справжнім героєм.

М'яка іграшка Гонщик

М'яка іграшка Paw Patrol Гонщик 15 см (SM84240/8780) - це чудова плюшева іграшка, яка дозволяє дітям поринути у світ пригод та рятувальних місій разом із улюбленим персонажем з серіалу "Щенячий патруль". Ось кілька ключових особливостей цієї іграшки:

 • М'яка та приємна на дотик: Плюшева іграшка Гонщика має м'яку текстуру і запрошує дітей до обіймів та улюблених моментів вдома.

 • Реалістич ний дизайн: Іграшка має деталізований дизайн, який відтворює образ персонажа з "Щенячого патруля", що робить гру більш реалістичною та захоплюючою.

 • Розмір ідеально підходить для обіймів: Ця іграшка зручно підходить для обіймів.

 • Розвиває уяву: Ігра з плюшевим Гонщиком сприяє розвитку уяви та творчості дитини, оскільки вона може вигадувати різні сюжети та пригоди.

 • Підходить для будь-якого віку: Ця м'яка іграшка підходить для дітей будь-якого віку, від малюків до старших дітей, що робить її ідеальним подарунком для будь-якої дитини, яка любить "Щенячий патруль".

М'яка іграшка Paw Patrol Гонщик 15 см - це прекрасний спосіб зробити день вашої дитини ще яскравішим і радіснішим, даруючи їй персонажа з улюбленого серіалу.

Набір фігурок Відважна команда

Iгровий набір Paw Patrol Відважна команда (SM17707/6438) - це захоплюючий набір іграшок, який дозволяє дітям створити свої власні рятувальні місії разом із улюбленими персонажами з "Щенячого патруля". Ось деякі ключові особливості цього набору:

 • Комплект з фігурками персонажів: Цей набір містить фігурки основних героїв серіалу, таких як Маршал, Чейз, Роккі, Скай та інші, що дозволяє дітям відтворювати улюблені сцени та створювати нові пригоди.

 • Різноманітність аксесуарів: Відважна команда має різноманітні аксесуари, такі як рятувальний вертоліт, машинка, транспортний засіб або інші елементи, що доповнюють гру та роблять її більш реалістичною.

 • Сюжетні можливості: З допомогою цього набору діти можуть вигадувати різноманітні сюжети та рятувальні місії, що розвиває їхню уяву, креативність та соціальні навички.

 • Стимулює гру в ролі: Гра з цим ігровим набором дозволяє дітям уявити себе частиною Відважної команди та почувати себе справжніми рятувальниками, що стимулює їхню впевненість та самовираження.

 • Підходить для колекціонування: Кожна фігурка у цьому наборі може бути додана до колекції іграшок "Щенячого патруля", що робить набір також чудовим подарунком для колекціонерів та фанатів серіалу.

Iгровий набір Paw Patrol Відважна команда - це чудовий спосіб поглибити участь дитини в улюбленому світі "Щенячого патруля", дозволяючи їй створити власні рятувальні пригоди та почувати себе справжнім членом відважної команди.

Як доглядати за іграшками

Догляд за іграшками допомагає зберегти їх у гарному стані, а також забезпечує безпеку дітей. Ось кілька порад щодо правильного догляду за іграшками:

 • Чистка регулярно: Іграшки потрібно чистити регулярно, особливо якщо вони часто використовуються. Використовуйте м'яку ганчірку або серветку, змочену в милковій воді, щоб видалити бруд і пил.

 • Уникайте підводних експедицій: Іграшкам, які не призначені для води, краще уникати контакту з водою. Якщо вони все ж промокли, вони повинні бути ретельно висушені, особливо вони не мають залишатися вологими всередині.

 • Зберігання від сонця: Уникайте прямого сонячного проміння на іграшках, оскільки воно може призвести до вигоряння кольорів і пошкодження матеріалів.

 • Перевірка на міцність і безпеку: Регулярно перевіряйте іграшки на наявність пошкоджень, особливо на гострі краї або відокремлення деталей, що може бути небезпечним для дітей.

 • Сортування за типом і матеріалом: Розділяйте іграшки за типом і матеріалом для збереження і зручного використання. Наприклад, м'які іграшки можна зберігати окремо від пластикових або дерев'яних.

Зберігайте іграшки в чистому та безпечному місці, де діти можуть легко дістати їх для гри, але не зазіхати на небезпеку або пошкодження.


 

Відгуки від наших покупців

Катерина «Дитині дуже сподобалися яскраві кольори рятівного автомобіля, якість - ціна порадувала батьків!»

Ольга «Подарували дитині 3х років таку машинку - дуже легка в управлінні і зроблена з міцного пластику! Для малюків саме те!»

Ганна «Відмінний набір Рятувальна станція. Донька дуже любить цей мультик, тепер все що на екрані є і в реальному житті. Класно що в комплекті є Гонщик. Легко збирається, прекрасна якість.»


Висновок

У світі іграшок "Щенячий патруль" став дійсною сенсацією серед дітей. Від ігрових наборів до м'яких іграшок, а також настільних ігор та розмальовок, асортимент продуктів, пов'язаних з цими улюбленими персонажами, безмежно різноманітний. Незалежно від вибору, іграшки "Щенячого патруля" дарують дітям радість, стимулюють їх уяву та розвиток. Вони стають не лише засобом розваги, але й можливістю для дитини відчути себе частиною улюбленого світу, де вони можуть виконувати рятувальні місії разом із улюбленими героями. Тому обираючи іграшку "Щенячий патруль", ви не лише радуєте свою дитину, а й створюєте для неї можливість для творчості та розвитку.

Акція -29%
Ігровий набір Paw Patrol Лицарі Роккі (SM16776/46) дитяча іграшка
Ігровий набір Paw Patrol Лицарі Роккі (SM16776/46)
в наявності
1 269грн
899грн
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Гонщик 15 см (SM84240/7159) дитяча іграшка
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Гонщик 15 см (SM84240/7159)
в наявності
699грн
559грн
Акція -5%
Мульт Герой
Є фото яке можна крутити в 360
Рятівний автомобіль Paw Patrol з водієм Еверест (SM16775/5118) дитяча іграшка
Пазл переливний Paw Patrol 2в1 (SM98325/6066801)
в наявності
269грн
Акція -20%
Гра настільна Paw Patrol Дженга (SM98270/6066828) дитяча іграшка
Гра настільна Paw Patrol Дженга (SM98270/6066828)
в наявності
699грн
559грн
Акція -21%
Ігровий набір Paw Patrol Машинка з фігуркою Маршалла (SM17776/4973) дитяча іграшка
Акція -29%
Ігровий набір Paw Patrol Лицарі Маршалл (SM16776/4583) дитяча іграшка
Ігровий набір Paw Patrol Лицарі Маршалл (SM16776/4583)
в наявності
1 269грн
899грн
Акція -21%
Ігровий набір Paw Patrol Машинка з фігуркою Рокки (SM17776/5000) дитяча іграшка
Пазли Paw Patrol Скай 48 шт 23х26 см (SM98572/6067182)
в наявності
259грн
Акція -20%
Пазл Paw Patrol 28x38 см в асортименті (SM98468/6066434) дитяча іграшка
Пазл Paw Patrol 28x38 см в асортименті (SM98468/6066434)
в наявності
399грн
319грн
Акція -30%
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Гонщик 8 см (SM84240/8858) дитяча іграшка
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Гонщик 8 см (SM84240/8858)
в наявності
429грн
299грн
Коробка для іграшок Paw Patrol 23 л (330052)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
904грн
Акція -29%
Мульт Герой
Рятівний автомобіль Paw Patrol Діно-місія з водієм Роккі (SM16776/4005) дитяча іграшка
Пазли Trefl Paw Patrol Усі разом 25 ел (31344)
в наявності
160грн
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Скай 23 см (SM84240/0535)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
999грн
Акція -6%
Відеоогляд
Мульт Герой
Машинка Paw Patrol Велика пожежна станція Маршалла делюкс (SM17730) дитяча іграшка
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Маршалл 15 см (SM84240/7135) дитяча іграшка
Акція -29%
Мульт Герой
Рятівний автомобіль Paw Patrol Діно-місія з водієм Зума (SM16776/4029) дитяча іграшка
Акція -30%
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Маршалл 8 см (SM84240/8865) дитяча іграшка
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Маршалл 8 см (SM84240/8865)
в наявності
429грн
299грн
Акція -32%
Мильні бульбашки Dodo Paw Patrol Могутні герої 450 мл (200514)
Акція -20%
Мульт Герой
Є фото яке можна крутити в 360
Пазл Paw Patrol 48 ел 28х38 см (SM98468/6062722) дитяча іграшка
Пазл Paw Patrol 48 ел 28х38 см (SM98468/6062722)
в наявності
399грн
319грн
Коробка для іграшок Paw Patrol 13 л (330051)
Обирайте з 2 варіантів
в наявності
703грн
Акція -29%
Ігровий набір Paw Patrol Лицарі Кремез (SM16776/4606) дитяча іграшка
Ігровий набір Paw Patrol Лицарі Кремез (SM16776/4606)
в наявності
1 269грн
899грн
Машинка Paw Patrol з водієм Роккі (SM17791/4969)
в наявності
369грн
Акція -29%
Мульт Герой
Є фото яке можна крутити в 360
Рятівний автомобіль Paw Patrol з водієм Гонщик делюкс (SM16776/5461) дитяча іграшка
Акція -30%
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Скай 8 см (SM84240/8896) дитяча іграшка
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Скай 8 см (SM84240/8896)
в наявності
429грн
299грн
Акція -29%
Окуляри сонцезахисні Kids Licensing Paw Patrol в асортименті (PW19862) дитяча іграшка
Акція -21%
Ігровий набір Paw Patrol Машинка з фігуркою Зума (SM17776/5017) дитяча іграшка
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Кремез 15 см (SM84240/7074) дитяча іграшка
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Кремез 15 см (SM84240/7074)
в наявності
699грн
559грн
Ігровий набір Build a Bot Paw Patrol Скай (928556.006)
в наявності
1 399грн
Акція -30%
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Кремез 8 см (SM84240/8889) дитяча іграшка
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Кремез 8 см (SM84240/8889)
в наявності
429грн
299грн
Машинка Paw Patrol з водієм Зума (SM17791/4976)
в наявності
369грн
Акція -25%
Мульт Герой
Є фото яке можна крутити в 360
Рятівний автомобіль Paw Patrol Die Cast в асортименті (SM16782) дитяча іграшка
Настільна гра Paw Patrol Доміно (SM98408/6067468)
в наявності
599грн
Акція -30%
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Роккі 8 см (SM84240/8872) дитяча іграшка
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Роккі 8 см (SM84240/8872)
в наявності
429грн
299грн
Розмальовка водяна Paw Patrol (121547)
в наявності
39грн
Акція -29%
Мульт Герой
Є фото яке можна крутити в 360
Рятівний автомобіль Paw Patrol з водієм Маршалл делюкс (SM16776/5478) дитяча іграшка
Пазли Paw Patrol 48 шт 23х26 см (SM98572/6065850)
в наявності
259грн
Настільна гра Paw Patrol (SM98277/6067928)
в наявності
299грн
Акція -29%
Мульт Герой
Рятівний автомобіль Paw Patrol з водієм Зума делюкс (SM16776/8838) дитяча іграшка
Хіт!
Акція -21%
Ігровий набір Paw Patrol Літак з фігуркою Скай (SM17776/4980) дитяча іграшка
Акція -25%
Мульт Герой
Рятівний автомобіль Paw Patrol з водієм Маршал (SM16775/9917) дитяча іграшка
Акція -42%
Мульт Герой
Машинка Paw Patrol Великий Діно-патроллер (SM16794) дитяча іграшка
Машинка Paw Patrol Великий Діно-патроллер (SM16794)
в наявності
5 999грн
3 499грн
Акція -33%
Ігровий набір з мильнмии бульбашками Dodo Paw Patrol 450 мл (200516)
Акція -23%
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Відважна Ліберті 30 см (SM84240/4799) дитяча іграшка
Акція -21%
Ігровий набір Paw Patrol Машинка з фігуркою Раббла (SM17776/4997) дитяча іграшка
Акція -30%
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Зума 8 см (SM84240/8902) дитяча іграшка
М'яка іграшка Paw Patrol Цуценя Зума 8 см (SM84240/8902)
в наявності
429грн
299грн
Розмальовка з наліпками Paw Patrol (122638)
в наявності
39грн
Парасолька Kids Licensing Paw Patrol (PW19727)
в наявності
499грн
Акція -50%
Килимок для малювання на водній основі AquaSounds Paw Patrol (PAW22301) для малюків
Акція -25%
Мульт Герой
Є фото яке можна крутити в 360
Рятівний автомобіль Paw Patrol з водієм Кремез (SM16775/9924) дитяча іграшка
Набір пазлів Paw Patrol 12в1 (SM98343/6066856)
в наявності
869грн
Акція -16%
Мульт Герой
Є фото яке можна крутити в 360
Рятівний автомобіль Paw Patrol з водієм Зума (SM16775/9955) дитяча іграшка
Розмальовка Crayola Paw Patrol (75-2814-M)
в наявності
625грн
Акція -25%
Мульт Герой
Є фото яке можна крутити в 360
Рятівний автомобіль Paw Patrol з водієм Трекер (SM16775/7106) дитяча іграшка
Акція -25%
Мульт Герой
Рятівний автомобіль Paw Patrol з водієм Скай (SM16775/9931) дитяча іграшка
Акція -29%
Мульт Герой
Рятівний автомобіль Paw Patrol з водієм Скай делюкс (SM16776/5492) дитяча іграшка
Ігровий набір Build a Bot Paw Patrol Чейз (928555.006)
в наявності
1 399грн
Пазли Trefl Paw Patrol Герої міста 30 ел (18298)
в наявності
122грн
М'яка іграшка Paw Patrol Зума 15 см (SM84240/8841)
в наявності
699грн