5 ідей, як гарно провести вечір вдома

28 травня 2024 Рубрика: MY Корисний блог

Вечори вдома можуть стати чудовою нагодою для зміцнення зв'язків між членами сім'ї та друзями, пропонуючи ідеальну альтернативу звичайному дозвіллю за межами дому. В цей час можна не тільки відпочити від щоденної метушні, але й весело та змістовно провести час, відкриваючи нові можливості для спілкування та розвитку. Важливо пам'ятати, що такі вечори не обов'язково мають бути пасивними; вони можуть бути наповнені захоплюючими активностями, які підійдуть всім членам сім'ї незалежно від віку.

Сьогодні ми розглянемо п'ять креативних ідей для вечора вдома, які зроблять ваш вільний час яскравішим та незабутнім:

 • Настільні ігри — сприяють зміцненню командного духу та розвитку стратегічного мислення.

 • Пазли — чудовий спосіб для релаксації та поліпшення концентрації уваги.

 • Наукові набори — запрошують до світу експериментів та відкриттів, роблячи навчання веселим.

 • Набори для творчості — розвивають артистичні здібності та дають простір для фантазії.

 • Конструктори — стимулюють інженерне мислення та допомагають у вирішенні конструктивних завдань.

Кожна з цих активностей має свої особливості та переваги, про які ми детально поговоримо у наступних розділах. Підготуйтесь до вечора, який залишить приємні спогади та нові знання!

Настільні ігри: Чудовий спосіб зміцнення комунікативних та стратегічних навичок

Настільні ігри не лише веселі та захоплюючі, але й відіграють важливу роль у розвитку комунікативних навичок та стратегічного мислення. Вони дозволяють учасникам вчитися планувати свої дії, приймати рішення в умовах невизначеності і стратегічно мислити на кілька ходів вперед.

Важливість настільних ігор

 • Розвиток комунікативних навичок: Настільні ігри часто вимагають від гравців взаємодії, обговорення правил, стратегій або переговорів, що сприяє поліпшенню мовних навичок та здатності до командної роботи.

 • Стратегічне мислення: Ігри засновані на стратегії змушують гравців аналізувати ситуацію, планувати довгострокові дії та адаптуватися до змін у грі, розвиваючи таким чином критичне мислення та здатність до планування.

Приклади популярних настільних ігор

Для дітей молодшого віку (3-7 років):

 • "Морський бій": Класична гра, яка допомагає розвивати стратегічне мислення і увагу, ідеально підходить для маленьких дітей, щоб вчитися планувати і приймати рішення.

 • "Uno Disney 100 (HPW21)": Гра, де малеча може навчитися швидко реагувати і розпізнавати кольори, завдяки веселому дизайну з персонажами Disney.

Для школярів (8-12 років):

"Настільна ігра Країна іграшок 3в1 Шахи шашки нарди (623A): Відмінний набір, який дозволяє дітям вибирати між трьома класичними іграми, розвиваючи логічне мислення і стратегію.

Для підлітків та дорослих:

"Монополія": Популярна гра, яка вчить економічному плануванню і управлінню активами, розвиває навички переговорів та стратегічне мислення.

"Скрабл": Гра, що сприяє розвитку словникового запасу і креативності у складанні слів, підходить для старших дітей і дорослих, які люблять мовні ігри.

Поради щодо вибору настільних ігор

При виборі настільної гри важливо враховувати інтереси та вік учасників. Ось кілька порад:

 • Врахуйте інтереси: Вибирайте ігри, які відповідають зацікавленостям учасників. Якщо вони люблять історію, оберіть історичні ігри; якщо пригоди, то пригодницькі ігри.
 • Зверніть увагу на складність: Для молодших дітей обирайте ігри з меншою кількістю правил та коротшою тривалістю гри. Для старших дітей та дорослих підходять ігри з більшою складністю та тривалістю.
 • Перевірте рейтинги та відгуки: Читання відгуків та перегляд рейтингів може допомогти зрозуміти, як ігра сприймається іншими користувачами і чи відповідає вона вашим очікуванням.

Інтернет-магазин myplay пропонує широкий вибір настільних ігор для різних вікових груп, допомагаючи вам вибрати ідеальну гру для вашого наступного сімейного вечора.

Пазли: Від релаксації до розвитку уваги

Пазли є чудовим інструментом не тільки для розваги, але й для релаксації та покращення концентрації уваги. Ця активність може бути особливо корисною в спокійному домашньому середовищі, де ви можете зосередитись на процесі складання, сприяючи таким чином зниженню стресу.

Складання пазлів вимагає уважності до деталей та може бути медитативним, оскільки цей процес залучає вас до вирішення завдання, що вимагає повного зосередження. Пазли допомагають тренувати короткочасну пам'ять, адже під час складання ви постійно переглядаєте деталі та їх можливе розташування.

Як вибрати пазл залежно від складності і інтересів

При виборі пазлу важливо звернути увагу на кількість деталей та тематику зображення. Маленькі діти можуть починати з простіших пазлів (наприклад, 50-100 деталей), тоді як дорослі та старші діти можуть викликати себе складнішими пазлами (1000 деталей і більше). Тематика зображення також відіграє роль: вибирайте зображення, які вас зацікавлять і заохочуватимуть повертатися до складання.

Спільне складання пазлів як сімейна активність

Складання пазлів може бути чудовою сімейною активністю, що дозволяє всім членам сім'ї спільно проводити час, працюючи над спільною метою. Це стимулює спілкування та співпрацю, а також надає можливість кожному внести свій вклад у досягнення кінцевої мети — завершення пазлу.

Інтернет-магазин myplay пропонує широкий вибір пазлів для різних вікових категорій та з різною кількістю деталей, що дозволить кожному знайти ідеальний варіант для себе і своєї родини.

Наукові набори: Відкриття через експериментування

Наукові набори відіграють важливу роль у навчальному процесі, адже вони стимулюють логічне мислення та застосування наукового методу. Ці набори дозволяють дітям і дорослим поглиблювати знання через практичний досвід, змушуючи їх аналізувати, прогнозувати та оцінювати результати своїх дій.

Наукові експерименти розвивають логічне мислення і науковий підхід. Вони вчать дітей методам критичного мислення, таким як спостереження, класифікація, порівняння та висновки. Експериментування також допомагає розвивати здатність до розв'язання проблем та креативного мислення.

 Типи наукових наборів та їх освітні переваги

 • Фізика: Набори з фізики часто включають експерименти з електрикою, магнетизмом, і механікою. Вони допомагають зрозуміти основні закони природи та фізичні явища.
 • Хімія: Хімічні набори пропонують безпечне середовище для вивчення реакцій і речовин. Діти можуть досліджувати зміни кольору, випаровування, та інші хімічні процеси.
 • Біологія: Біологічні набори часто включають дослідження рослин, тварин та мікроорганізмів. Вони сприяють розумінню екосистем, анатомії та еволюційних процесів.
 • Набори для дослідження археології та геології: Ці набори дозволяють дітям розкопувати фосилії або дорогоцінні камені, забезпечуючи практичний досвід у галузях земних наук та палеонтології. Вони ідеально підходять для молодих дослідників, зацікавлених у історії Землі та формах життя, які колись населяли її.

Приклади наукових наборів

Набори для творчості: Розкриття потенціалу через мистецтво

Творчість відіграє ключову роль у розвитку особистості та виразності кожної людини. Через творчі діяльності люди не тільки виражають свої емоції та ідеї, але й розвивають критичне мислення, уяву та проблемно-орієнтовані навички. Такі активності можуть мати терапевтичний вплив, допомагаючи знизити стрес та підвищити загальний рівень щастя.

Різноманітність наборів для творчості

На сайті myplay ви можете знайти широкий спектр наборів для творчості, кожен з яких спрямований на розвиток певних навичок та інтересів:

 • Набори для малювання: Включають фарби, пензлі, палітри та полотна, що дозволяють дітям та дорослим створювати власні художні твори.
 • Набори для ліплення: З глиною або пластиліном, які сприяють розвитку моторики рук та просторового мислення.
 • Набори для рукоділля: відкривають широкі можливості для креативного розвитку та самовираження, дозволяючи дітям та дорослим зануритись у світ мистецтва та майстерності.

Ідеї для творчих проектів, які можна реалізувати вдома

 • Сімейний портрет: Використовуючи набори для малювання, кожен член сім'ї може намалювати свій портрет або портрет іншого члена сім'ї, а потім об'єднати всі малюнки в одну велику картину.
 • Домашній декор: За допомогою наборів для ліплення можна створити фігурки, вази або маленькі скульптури, які прикрасять будь-який куточок будинку.
 • Дизайн прикрас: З наборами для виготовлення біжутерії діти та дорослі можуть створити власні унікальні аксесуари, які можуть стати чудовими подарунками або особистими скарбами.

Ці набори для творчості відкривають безмежні можливості для розвитку та самовираження, роблячи навчання веселим і захоплюючим.

Конструктори: Інструменти розвитку та творчості

Конструктори є одними з найпопулярніших іграшок у світі, оскільки вони впливають на розвиток дітей у багатьох напрямках, включаючи моторику, інженерне мислення, і навіть соціальні навички. Вони стимулюють уяву та креативність, дозволяючи дітям створювати власні структури та механізми.

Позитивний вплив конструкторів на розвиток

 • Розвиток моторики: Конструктори допомагають дітям вдосконалювати дрібну моторику рук через маніпуляції з маленькими деталями та складання їх у більші конструкції.
 • Інженерне мислення: Під час гри з конструкторами діти вчаться плануванню, проектуванню та розв'язанню проблем, що є основою інженерного мислення. Вони вчаться думати логічно та критично, аналізувати можливі рішення та вибирати найкращі з них.
 • Соціальні навички: Працюючи над спільними проектами, діти розвивають комунікативні навички, вчаться працювати в команді та ділитися ідеями.

Поради щодо вибору конструкторів

 • За інтересами: Вибирайте конструктори, які відповідають захопленням дитини, чи то космос, динозаври, автомобілі або будівлі.
 • Вікові особливості: Для молодших дітей вибирайте конструктори з великими деталями, які легко збирати. Для старших дітей підходять більш складні набори, які пропонують технічні виклики та більше можливостей для креативності.
 • Розширюваність: Конструктори, які можна комбінувати з іншими наборами або розширювати за допомогою додаткових комплектів, надають дітям більше можливостей для творчості та інновацій.

Ідеї для групових проектів з конструкторами

 • Спільне будівництво міста: Діти можуть спільно працювати над створенням великого міста, де кожна дитина відповідає за певну частину, наприклад, одна будує дороги, інша - житлові будинки, а третя - комерційні центри.
 • Змагання мостів: Діти можуть конструювати мости з конструкторів, а потім перевіряти їхню міцність, поміщаючи на міст ваги або інші вантажі.
 • Робототехніка: За допомогою конструкторів для складання роботів, діти можуть створювати робочі моделі, які можна програмувати та керувати за допомогою смартфонів або пультів управління.

Ці проекти не тільки забезпечують розвагу та навчання, але й сприяють розвитку важливих навичок, які знадобляться дітям у майбутньому.

На сайті myplay ви можете знайти широкий вибір конструкторів, які допоможуть розвинути інженерне мислення та моторику у дітей. Ось декілька прикладів:

 • LEGO Ninjago: Ці конструктори занурюють дітей у світ ніндзя та їхніх пригод, сприяючи розвитку логічного мислення через складання різноманітних моделей.
 • LEGO Marvel: Включає серії, присвячені персонажам Marvel, які дозволяють дітям втілювати у життя сцени з улюблених фільмів і коміксів, розвиваючи при цьому творчість і моторику.
 • LEGO DUPLO: Спеціально розроблена для малюків, ця серія містить великі блоки, які легко складати, сприяючи розвитку моторики та координації у наймолодших будівельників.
 • LEGO City: Ця серія пропонує створення моделей міського транспорту та інших елементів міської інфраструктури, вчить плануванню та організації міського простору.
 • LEGO Minecraft: Ця серія надає можливість дітям реконструювати світ популярної відео гри в реальному житті, використовуючи конструктори для створення своїх пригод у світі Minecraft.
 • LEGO Technic: Ця серія призначена для досвідчених будівельників, які шукають більш складні виклики. Моделі мають багато функцій, що імітують реальні механізми і технології, забезпечуючи глибоке занурення в інженерну творчість.
 • Конструктори iBlock — це серія іграшкових конструкторів, які дозволяють дітям створювати різноманітні моделі, від простих до складних механізмів.
 • Магнітні конструктори — це інноваційний та надзвичайно популярний тип іграшок, який надає дітям безмежні можливості для творчості та вивчення. Вони складаються з різнокольорових магнітних елементів, які можна легко з'єднувати між собою, створюючи різноманітні тривимірні структури, від простих фігур до складних геометричних конструкцій.
 • Дерев'яні конструктори – відмінний варіант для малюків, оскільки вони безпечні та екологічні. Вони сприяють розвитку моторики, координації та навичок планування. Також, дерев'яні конструктори часто мають більш прості форми, що добре підходить для молодших дітей.

Ці набори допомагають дітям розвивати критичне мислення, творчі навички та сприяють соціальному розвитку через групові діяльності та проекти. Ви можете знайти більше інформації та вибрати підходящий конструктор на myplay

Висновок

Вечори, проведені вдома з сім'єю та друзями, можуть бути не лише часом для відпочинку, але й відмінною можливістю для навчання та розвитку. Настільні ігри, пазли, наукові набори, набори для творчості, та конструктори, пропонують безліч переваг:

 • Розвиток важливих навичок: Ці активності стимулюють критичне мислення, креативність, комунікаційні здібності та командну роботу.
 • Підтримка академічного навчання: Вони можуть підтримувати та розширювати академічне навчання через практичний та веселий досвід.
 • Зміцнення сімейних зв'язків: Спільні ігри та проекти зближують, допомагаючи будувати сильніші відносини між членами сім'ї.

Залучайтеся експериментувати з різними видами активностей, щоб ви могли знайти ті, які найбільше відповідають вашим інтересам та стилю навчання. Від настільних ігор, які розвивають стратегічне мислення, до творчих конструкторів, що допомагають реалізувати інженерні ідеї, кожна активність має унікальний потенціал збагатити ваше дозвілля та навчання.

Використання цих ігор та активностей може перетворити звичайний вечір вдома в захоплюючий та змістовний досвід, що приносить радість і користь всій сім'ї.

Акція -38%
CRAYOLA Mini Kids Набір для творчості "24 години розваг" 256721.004 дитяча іграшка
Хіт!
Акція -21%
Конструктор LEGO Minecraft Помешкання панди (21245) лего майнкрафт
Конструктор LEGO Minecraft Помешкання панди (21245)
в наявності
2 092грн
1 653грн
Акція -6%
Є фото яке можна крутити в 360
Дженга SPIN MASTER Games Цуценячий патруль (SM98270/6035863) дитяча іграшка
Дженга SPIN MASTER Games Цуценячий патруль (SM98270/6035863)
в наявності
699грн
654грн
Акція -20%
Djeco Набор для творчества "Пушистые животные" DJ09871 дитяча іграшка
Гра настільна Rozum Рудокопи (R013UA)
в наявності
1 499грн
Акція -20%
DJECO Художній комплект - колаж "Весела піна" DJ09869 дитяча іграшка
DJECO Художній комплект - колаж "Весела піна" DJ09869
в наявності
879грн
705грн
Акція -30%
SPIN MASTER Настільна гра «Весела рибалка» (оновлена) SM98269/6062276 дитяча іграшка
Аквамозаїка Aquabeads Казкові прикраси (31766)
в наявності
1 399грн
Набір пластиліну Play Doh 65 баночок (F1528)
в наявності
1 500грн
Акція -20%
Відеоогляд
Djeco Набір класичних ігор 12 в 1 DJ05218 дитяча іграшка
Djeco Набір класичних ігор 12 в 1 DJ05218
в наявності
1 599грн
1 279грн
Набір пазлів Paw Patrol 12в1 (SM98343/6066856)
в наявності
869грн
Акція -20%
Конструктор LEGO Speed ​​Champions Lamborghini Countach (76908) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Speed ​​Champions Lamborghini Countach (76908)
в наявності
969грн
776грн
Набір для творчості Ранок Magic SPA (484366)
в наявності
960грн
Настільна гра MATTEL GAMES Pictionary Air (укр.) (GXR16)
в наявності
1 099грн
Термомозаїка Simba 5000 ел (6374618)
в наявності
869грн
Акція -13%
Алмазна картина Strateg Рожеве авто Гавани 50х50 см (GA0007) дитяча іграшка
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Jurassic Park Втеча велоцираптора (76957) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Jurassic Park Втеча велоцираптора (76957)
в наявності
1 549грн
1 236грн
Акція -20%
Відеоогляд
Є фото яке можна крутити в 360
Djeco Настільна гра балансир "Пірамідки" DJ08557 дитяча іграшка
Djeco Настільна гра балансир "Пірамідки" DJ08557
в наявності
1 099грн
879грн
Акція -22%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Technic Monster Jam Dragon (42149) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Technic Monster Jam Dragon (42149)
в наявності
779грн
605грн
Тісто для ліплення Lovin Dentist Set (41193)
в наявності
519грн
Акція -19%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Duplo Фрукти та овочі з трактором (10982) ЛЕГО ДУПЛО
Акція -26%
Ravensburger Настільна гра дитяча "Веселий восьминіг",21105 дитяча іграшка
Акція -22%
Конструктор LEGO Ninjago Робот технічної стихії Сори (71807) лего ніндзяго
Пластилін Ses Creative Святковий (0498S)
в наявності
725грн
Акція -30%
Є фото яке можна крутити в 360
Набір для дослідів 4M Пташка-технооріґамі (00-04903)
Хіт!
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Duplo Пожежна машина (10969) ЛЕГО ДУПЛО
Конструктор LEGO Duplo Пожежна машина (10969)
закінчується
1 099грн
Акція -20%
Конструктор LEGO Duplo Аквапарк (10989) ЛЕГО ДУПЛО
Конструктор LEGO Duplo Аквапарк (10989)
в наявності
1 579грн
1 260грн
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Djeco Набір для творчості "Фантазія" DJ09015 дитяча іграшка
Djeco Набір для творчості "Фантазія" DJ09015
в наявності
1 599грн
1 279грн
Акція -14%
Є фото яке можна крутити в 360
Гра настільна Hasbro Gaming Операція. Лікуємо Собаку (E9694) дитяча іграшка
Гра настільна World of Tanks Battle Ground (KRE9650)
в наявності
890грн
Гра настільна Tactic Еліас (54335)
в наявності
999грн
HOT WHEELS Контейнер та 8 машинок HWCC8AM
в наявності
999грн
Акція -21%
Конструктор LEGO Duplo Дитячий майданчик мрії (10991) ЛЕГО ДУПЛО
Конструктор LEGO Duplo Дитячий майданчик мрії (10991)
закінчується
1 999грн
1 589грн
Акція -20%
Відеоогляд
Настільна гра DJECO Лото Тварини (DJ08120) дитяча іграшка
Настільна гра DJECO Лото Тварини (DJ08120)
в наявності
599грн
479грн
Акція -22%
Конструктор LEGO Цвітіння вишні (40725) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Цвітіння вишні (40725)
в наявності
579грн
454грн
Мозаїка Mosaaro Динозавр (МА7003)
в наявності
790грн
Акція -12%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Friends Рятувальний гідроплан (41752) лего френдс
Конструктор LEGO Friends Рятувальний гідроплан (41752)
в наявності
739грн
648грн
Хіт!
Акція -21%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Avatar Відкриття Ілу (75575) ЛЕГО АВАТАР
Конструктор LEGO Avatar Відкриття Ілу (75575)
в наявності
949грн
746грн
Акція -21%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Indiana Jones Втеча із загубленої гробниці (77013) - ЛЕГО
Акція -20%
Конструктор LEGO Avatar Пригода зі Скімвінгом (75576) ЛЕГО АВАТАР
Конструктор LEGO Avatar Пригода зі Скімвінгом (75576)
в наявності
1 399грн
1 115грн
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Аплікація DJECO М'які істоти (DJ9863) дитяча іграшка
Аплікація DJECO М'які істоти (DJ9863)
в наявності
699грн
559грн
Акція -28%
Великий косметичний набір MAKE IT REAL Салон краси (MR2508) дитяча іграшка
Великий косметичний набір MAKE IT REAL Салон краси (MR2508)
в наявності
1 799грн
1 299грн
Same Toy Головоломка Same Toy IQ Electric cube OY-CUBE-02
в наявності
696грн
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Гра-головоломка DJECO Вудікс (DJ08464) дитяча іграшка
Гра-головоломка DJECO Вудікс (DJ08464)
в наявності
999грн
799грн
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Djeco Набір для творчості "Райські пташки" DJ09522 дитяча іграшка
Djeco Набір для творчості "Райські пташки" DJ09522
в наявності
999грн
799грн
Акція -42%
Є фото яке можна крутити в 360
CRAYOLA Colour n Style Набір для творчості "Стильні дівчата" Скай 918938.005 дитяча іграшка
CRAYOLA Colour n Style Набір для творчості "Стильні дівчата" Скай 918938.005
Обирайте з 4 варіантів
в наявності
685грн
399грн
Акція -20%
Гра настільна Paw Patrol Дженга (SM98270/6066828) дитяча іграшка
Гра настільна Paw Patrol Дженга (SM98270/6066828)
в наявності
699грн
559грн
Акція -20%
Відеоогляд
Є фото яке можна крутити в 360
Djeco Набір для творчості "Кучеряві тварини" DJ09868 дитяча іграшка
Djeco Набір для творчості "Кучеряві тварини" DJ09868
в наявності
699грн
559грн
Іграшковий болід-конструктор Bosch (8793)
в наявності
1 320грн
Хіт!
Пластилін Ліпака Собачі історії (15024-UA01) дитяча іграшка
Конструктор Iblock Літак 377 дет (PL-921-433)
в наявності
849грн
Акція -24%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Disney Крижані ласощі Ельзи (43234) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Disney Крижані ласощі Ельзи (43234)
в наявності
629грн
478грн
Акція -15%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Disney Казкова карета Белль (43233) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Disney Казкова карета Белль (43233)
в наявності
629грн
535грн
Акція -33%
Настільна гра Pictionary Air 2.0 (HNT74) дитяча іграшка
Настільна гра Pictionary Air 2.0 (HNT74)
в наявності
1 499грн
999грн
Акція -18%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Classic Набір класичних деталей (11028) - ЛЕГО
Конструктор Iblock 1053 дет (PL-921-329)
в наявності
2 099грн
Конструктор Playmags магнітний набір 28 ел. PM164
закінчується
1 349грн
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Гра-головоломка DJECO Кразікс (DJ08463) дитяча іграшка
Гра-головоломка DJECO Кразікс (DJ08463)
в наявності
899грн
719грн
Акція -24%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Friends Рятувальний центр для собак (41727) лего френдс
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Набір для творчості DJECO Маленькі тварини (DJ09807) дитяча іграшка
Набір для творчості DJECO Маленькі тварини (DJ09807)
в наявності
599грн
479грн
Пазли Iblock Тварини 48 дет (PL-921-279)
Обирайте з 3 варіантів
в наявності
799грн
Гра настільна Smart Games Дрес-код (SG 080)
в наявності
899грн
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Djeco Набір для виготовлення прикрас "Намистинки" DJ09839 дитяча іграшка
Акція -20%
Відеоогляд
Є фото яке можна крутити в 360
Настільна гра DJECO Сардіни (DJ05161) дитяча іграшка
Настільна гра DJECO Сардіни (DJ05161)
в наявності
699грн
559грн
Конструктор Playmags магнітний набір 80 ел. PM170
закінчується
1 699грн
Хіт!
Акція -21%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO Speed ​​Champions Pagani Utopia (76915) - ЛЕГО
Конструктор LEGO Speed ​​Champions Pagani Utopia (76915)
закінчується
949грн
749грн
Пазли Iblock Транспорт 48 дет (PL-921-280)
Обирайте з 3 варіантів
в наявності
799грн
Акція -20%
Djeco Пазл 24 "Панда Лео", DJ07282 дитяча іграшка
Djeco Пазл 24 "Панда Лео", DJ07282
в наявності
599грн
479грн
Акція -20%
Є фото яке можна крутити в 360
Конструктор LEGO City Крамниця морозива (60363) ЛЕГО Сіті
Конструктор LEGO City Крамниця морозива (60363)
в наявності
1 349грн
1 082грн
Гра настільна Spin Master Шахи (SM98367/6065335)
в наявності
799грн
Набір для творчості Kosmos Creatto Unicorn (3539)
в наявності
1 799грн
Конструктор Bosch Машина 3в1 (8792)
в наявності
1 320грн