Новинка від бренду Fuzion Max!

Новинка від бренду Fuzion Max!
19 жовтня 2021 Рубрика: MY новинки

Зустрічай героїв Fuzion Max (Фьюжн Макс). Ігрові набори гарантують круті трансформації і перетворення!

Ексклюзивні іграшки Фьюжн макс виглядають в точності як герої мультсеріалу. Їх мета - війна за Землю.

Кожна іграшка Fuzion Max (Фьюжн Макс) представляє персонажа мультсеріалу. Детальна візуалізація допоможе зануритися в справжній світ супергероїв.

Всі іграшки Fuzion Max (Фьюжн Макс) зроблені з міцного напівпрозорого пластика, відмінно деталізовані, мають декоративні додаткові деталі.

Завдяки шарнірним елементам Fuzin Max іграшки з машинок швидко трансформуються в фігурки роботів і також легко назад.

Варіантів гри з Fuzion Max (Фьюжн Макс) кілька - з роботом або транспортними засобами.

Скайд – спокійний і мудрий лідер серед сінботів, який прилетів на планету Земля для її порятунку від підступних анімаботов. Він трансформується з двох літаків. Його основна атака Шторм-атака.

Магнус – спокійний і добрий робот-сінбот. Легко трансформується в супер-робота і готовий до захоплюючого бою. Рішучий, але при зустрічі з анімаботамі намагається обміркувати кожну дію. Він володіє високою силою та аналітичними здібностями, здатними відсканувати ворога за секунду.

Райденболт – головний лиходій, він сильний і дуже небезпечний. Володіючи зброєю (ракети), він прагне захопити всю енергію світу.

Дашер – це робот-сінбот, готовий до перемог і не допускає поразок. Любить складності, але не терплячий до очікування. Рішучий і завжди першим рветься в бій з анімаботамі. Він має високу швидкість, здатної перемогти ворога як в ближньому, так і в дальньому бою.

Скайд – спокійний і мудрий лідер серед сінботов, який прилетів на планету Земля для її порятунку від підступних анімаботов.
Райденболт – головний лиходій, він сильний і дуже небезпечний. Володіючи зброєю (ракети), він прагне захопити всю енергію світу.

Аква Прайм – це галантний (навіть в бою) робот-сінбот, готовий зустріти небезпечного анімабота з чарівною посмішкою, а потім, по-джентельменськи майстерно отримати над ним перемогу.

Дестраптор – вишуканий лиходій, один з головних підопічних з армії анімаботов. Знає, що йому потрібно і беззаперечно підкоряється наказам свого господаря. Завжди готовий до бою з сінботамі та зробить все, щоб в черговому поєдинку здобути перемогу.

Джад-Бал-Джа – один з лідерів армії анімаботов. Упевнений в собі, жорстокий до людей і сінботам. Швидко обчислює своїх жертв, завзято показуючи з самого початку своїм риком свої недружні наміри. Він володіє віроломним характером, управляє анімаботамі з землі, викликаючи на суші різні катастрофи.

Збирай колекцію роботів трансформерів, відпрацьовуй техніку гри та влаштовуй азартні батли! Світ супергероїв Fuzion Max фантастичний!