«Цуценячий патруль». Нова унікальна серія від Mega Bloks.

«Цуценячий патруль». Нова унікальна серія від Mega Bloks.
27 жовтня 2021 Рубрика: MY новинки

   Зустрічайте нову серію конструкторів «Цуценячий патруль» (Paw Patrol) з улюбленими героями м/ф «Цуценячий патруль» від відомого бренду Mega Bloks! Відтепер ці милі цуценята зможуть не лише розважити дітлахів, а й допоможуть у вивченні нового та розвитку дрібної й великої моторики.

   Mega Bloks — це конструктори, які встигли полюбити діти у більш ніж ста країнах світу. Розраховані на різний вік, вони ідеально підходять дітлахам та знайомлять їх з яскравими кольорами, різними формами та симетрією. До того ж вони чудово допомагають у розвитку уяви, адже з конструкторами від Mega Bloks діти можуть побудувати власний світ, який не має обмежень!

   Конструктори «Цуценячий патруль» від Mega Bloks мають покращені міні-елементи, які ідеально підходять для гри дітям від 3 до 5 років. Деталі цих конструкторів менші за ті, що йдуть у комплекті серії First Builders від Mega Bloks, проте більші за мікро-кубики, які орієнтовані на дітей віком старше 6 років. Після збірки конструктора, з фігурками можна відтворювати улюблені сюжети з мультфільму «Щенячий патруль». До того ж вони можуть рухатися, що робить гру ще більш реалістичною!

   Представляємо асортимент ігрових наборів «Цуценячий патруль» від Mega Bloks:

  • Конструктор «Цуценята», арт. GYH89 – обирайте з асортименту цуценя, яке подобається найбільше, та починайте пригоди. Ігровий набір включає аксесуар, який демонструє силу кожного цуценяти.
  • Конструктор «Сміттєвоз Роккі», арт. GYH93 – побудуйте вантажівку-сміттєвоз, який зможе підіймати кубики, роблячи гру ще більш реалістичною. До набору входить артикульована фігурка Роккі.
  • Конструктор «Скутер Ліберті», арт. GYH94побудуйте скутер, що має гачок для збирання та переміщення деталей. До набору входить артикульована фігурка Ліберті.
  • Конструктор «Будівельна вантажівка Раббла», арт. GYW91 – з цим ігровим набором гра стає цікавішою! До комплекту входить вантажівка з рухомим фронтальним навантажувачем та цементозмішувачем, а також артикульована фігурка Раббла.
  • Конструктор «Поліційна машина Чейза», арт. GYJ00 – неймовірний ігровий набір для шанувальників поліції. До комплекту входить поліційний автомобіль, оглядова вежа та артикульована фігурка Чейза. До того ж авто має неймовірні функції, адже з легкістю перетворюється на мотоцикл!
  • Конструктор «Пожежна машина Маршала», арт. GYJ01у цьому наборі Ви знайдете пожежну машину з рухомою драбиною, додатковий транспорт, функціональну пускову установку, ігрові елементи у вигляді вогню, а також дві артикульовані фігурки Маршала та Зуми.